Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 401350
*

vekka

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #375 послато: септембар 10, 2012, 09:34:03 пре подне »
Prosle godine sam postala apsolvent po starom programu (samofinansirajuci),interesuje me do kada meni traje apsolventski staz i da li trebam nesto da regulisem na evidenciji?

*

aca_s

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #376 послато: септембар 10, 2012, 10:19:36 пре подне »
Obnovio sam drugu godinu i u tekucoj godini imam 51 espb? Da li mogu da upisem trecu godinu na budzet ako sam ocistio prvu i drugu godinu?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #377 послато: септембар 10, 2012, 10:25:49 пре подне »
Obnovio sam drugu godinu i u tekucoj godini imam 51 espb? Da li mogu da upisem trecu godinu na budzet ako sam ocistio prvu i drugu godinu?

Napisi Molbu s obzirom da si u tekucoj skolskoj godini osvojio 51 ESPB

*

tinaaaa 856

  • *
  • Поруке: 33
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #378 послато: септембар 10, 2012, 12:34:58 поподне »
druga sam godina,dala sam 2 ispita iz druge godine,interesuje me da li ta 2 ispita ulaze u tih 30 espb ako obnovim godinu?

*

-Njanja-

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #379 послато: септембар 10, 2012, 01:23:48 поподне »


http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2012/0910_okt.pdf

druga sam godina dala sam dva ostala predmeta iz prve i samo dva iz druge, najverovatnije obnovicu drugu, interesuje me da li mi se predmeti vaze za uslov za trecu?

Ako obnovis godinu - uslov ce ti biti cista prva i 30 ESPBa iz druge.
[/quote]

jel ulaze ta dva iz druge u tih 30 espb?

*

aca_s

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #380 послато: септембар 10, 2012, 01:26:45 поподне »
Obnovio sam drugu godinu i u tekucoj godini imam 51 espb? Da li mogu da upisem trecu godinu na budzet ako sam ocistio prvu i drugu godinu?

Napisi Molbu s obzirom da si u tekucoj skolskoj godini osvojio 51 ESPB
    Da li je neko pisao molbu do sada i da li je prihvacena?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #381 послато: септембар 10, 2012, 01:46:49 поподне »
Obnovio sam drugu godinu i u tekucoj godini imam 51 espb? Da li mogu da upisem trecu godinu na budzet ako sam ocistio prvu i drugu godinu?

Napisi Molbu s obzirom da si u tekucoj skolskoj godini osvojio 51 ESPB
    Da li je neko pisao molbu do sada i da li je prihvacena?

Ukoliko ima mesta, verovatno ce ti biti prihvacena.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #382 послато: септембар 10, 2012, 01:47:37 поподне »
druga sam godina,dala sam 2 ispita iz druge godine,interesuje me da li ta 2 ispita ulaze u tih 30 espb ako obnovim godinu?

Ulaze u obzir.

*

zvezdica3

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #383 послато: септембар 10, 2012, 02:48:59 поподне »
Imam 2 pitanja:
1. Kada ce izaci raspored ispita za Oktobarski rok? (prijava je pocela, a rasporeda jos uvek nema, a receno nam je da cemo ga znati pre nego sto prijavimo ispite)
2. Da li ce biti Oktobra II? (mislim da nikom nije u interesu da ga ne bude kao prosle godine, jer je zaista preveliki razmak izmedju kraja Oktobarskog roka i pocetka Novembarskog)
Molim sve one koji imaju bilo kakav uticaj na ove dve stvari, da urade nesto ili nam bar daju konacne i tacne informacije sto pre!
Hvala.

*

emina

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #384 послато: септембар 11, 2012, 12:01:17 поподне »
squirrel, ako svaku godinu imamo prava da upisemo 2 puta sta se onda desava kada neko obnovi godinu i ponovo ne stekne uslov za upis sledece?

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #385 послато: септембар 11, 2012, 12:16:52 поподне »
Veverice jel odrzana danas ta famozna sednica?Sta je odluceno u vezi sa uslovom? Hvala

*

Veca

  • *
  • Поруке: 37
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #386 послато: септембар 11, 2012, 04:13:31 поподне »
Da li moze da se dogodi da za nas koji smo obnovili drugu bude trazena cista prva i 37 poena iz druge? Ili npr cista prva i 30 ili 37 poena samo iz ove godine koju smo obnovili, znaci od oktobra 2011. do oktobra 2012?

*

Fuze

  • *
  • Поруке: 44
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #387 послато: септембар 11, 2012, 09:36:07 поподне »
Squirrel,

da li imas neku informaciju u vezi ove teme?
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2011/1024_samof.pdf

Nista se o tome ne objavljuje na sajtu, niti se pise na forumu, pa reko' mozda si ti upucen?

Hvala

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #388 послато: септембар 12, 2012, 08:08:15 пре подне »
squirrel, ako svaku godinu imamo prava da upisemo 2 puta sta se onda desava kada neko obnovi godinu i ponovo ne stekne uslov za upis sledece?

Rok za zavrstek studija je 8 godina.

Veverice jel odrzana danas ta famozna sednica?Sta je odluceno u vezi sa uslovom? Hvala

Nije bilo nikakvih sednica, ceka se na Odluku Vlade RS o smanjenju uslova.

Da li moze da se dogodi da za nas koji smo obnovili drugu bude trazena cista prva i 37 poena iz druge? Ili npr cista prva i 30 ili 37 poena samo iz ove godine koju smo obnovili, znaci od oktobra 2011. do oktobra 2012?

Po vazecem Pravilniku, potrebna vam je cista prva i 30 ESPB iz druge, bez obzira na to koje ste skol.godine osvojili te poene.


Squirrel,

da li imas neku informaciju u vezi ove teme?
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2011/1024_samof.pdf
Nista se o tome ne objavljuje na sajtu, niti se pise na forumu, pa reko' mozda si ti upucen?
Hvala

Tako je bilo prosle godine, a sada ceka nova Odluka Vlade RS.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #389 послато: септембар 12, 2012, 04:02:27 поподне »
Squirrel,obnovila sam PRVU godinu,sada bi trebalo da upisem trecu.Medjutim nisam ocistila prvu a imam 39 espb ukupno ostvarenih u DRUGOJ godini.Da li imam pravo na upis trece iako nemam cistu prvu?Molim te odgovori...