Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 401328
*

Gaga

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #345 послато: август 25, 2012, 10:47:35 пре подне »
Hvaala ti puno, bas sam se obradovala!! :) Samo jos jedno pitanje, kako da prilozim dokumenta o mirovanju kad sam godinu obnovila?  :-\ Mirovanje mi je odbijeno jer moj problem nije bio naveden u zakonu. I u konkursu sam procitala da je jedan od uslova da student nije gubio ni jednu godinu, pa sam malo zbunjena..
« Последња измена: август 25, 2012, 10:50:27 пре подне Gaga »

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #346 послато: август 27, 2012, 06:11:10 поподне »
Koliko poena je potrebno za upis naredne godine?

*

Lejla

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #347 послато: август 27, 2012, 10:11:24 поподне »
zanima me da li eng 1 obavezan za upis u trecu god? hvala unapred... :)

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #348 послато: август 28, 2012, 07:48:06 пре подне »
zanima me da li eng 1 obavezan za upis u trecu god? hvala unapred... :)

nije

*

jnikola

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #349 послато: август 28, 2012, 09:51:47 пре подне »
Da li se zna kada pocinje oktobarski rok? Od kog do kog datuma?
Hvala puno

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #350 послато: август 29, 2012, 10:52:11 пре подне »

*

Nata92

  • *
  • Поруке: 74
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #351 послато: август 29, 2012, 01:42:00 поподне »
squirrel da le je smanjen broj bodova za budzet na 46 boda?

*

IXY

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #352 послато: август 29, 2012, 03:09:29 поподне »
Da li mogu da upisem 3 godinu na budzetu ako sam skupila dovoljan broj bodova u redovnoj drugoj godini, a da pritom prenesem jedan ispit iz prve godine koju sam obnovila?

*

zara

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #353 послато: август 29, 2012, 11:43:19 поподне »
S obzirom da od oktobra obnavljam drugu godinu, na evidenciji su mi rekli da se upis tj. obnova vrsi krajem septembra ili pocetkom oktobra...pa me zanima da li mogu cim uplatim prvu ratu od 20000 dinara i obnovim godinu, da li mogu odmah da prijavim ispit za oktobarski rok?

*

nikol

  • *
  • Поруке: 21
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #354 послато: август 30, 2012, 11:59:32 поподне »
squirrel u koliko rata se plaća školarina i do kada?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #355 послато: август 31, 2012, 11:42:43 пре подне »
Da li mogu da upisem 3 godinu na budzetu ako sam skupila dovoljan broj bodova u redovnoj drugoj godini, a da pritom prenesem jedan ispit iz prve godine koju sam obnovila?

Mozes.

S obzirom da od oktobra obnavljam drugu godinu, na evidenciji su mi rekli da se upis tj. obnova vrsi krajem septembra ili pocetkom oktobra...pa me zanima da li mogu cim uplatim prvu ratu od 20000 dinara i obnovim godinu, da li mogu odmah da prijavim ispit za oktobarski rok?

Mozes da prijavis ispiti i bez obnove, jer se oktobarski rok vodi pod skolsku 2011/2012.

squirrel u koliko rata se plaća školarina i do kada?

Moze u 7 rata do maja naredne godine.

« Последња измена: септембар 03, 2012, 07:59:00 пре подне squirrel »

*

JB

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #356 послато: август 31, 2012, 12:00:58 поподне »
Squirrel, da li mogu da upisem cetvrtu godinu na budzetu ako prenesem ispit iz druge godine?

*

IXY

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #357 послато: август 31, 2012, 10:24:17 поподне »
Squirrel, pa zar ne vazi pravilo da ako skupis dovoljan broj bodova u tekucoj redovnoj drugoj skolskoj god za upis trece  na budzetu, i preneses ispit iz prve u trecu godinu, ti ne mozes da polazes ispite iz trece dok ne ocistis prvu, ali imas prava da se rangiras i upises na budzetu???

*

Nigrette Rose

Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #358 послато: септембар 01, 2012, 02:52:35 поподне »
Koleginice IXY, mislim da će se svi složiti da možete da pređete na budžet u okolnostima koje ste naveli, možda se Squirrel malo zbunio..?   :D

Inače, Squirrel, da li se zna nešto o Oktobar II ispitnom roku? Kakve su šanse da bude odobren za sve studente kao varnedan rok, obzirom da je interesovanje veliko?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #359 послато: септембар 03, 2012, 08:02:46 пре подне »
Squirrel, da li mogu da upisem cetvrtu godinu na budzetu ako prenesem ispit iz druge godine?

Mozes
Squirrel, pa zar ne vazi pravilo da ako skupis dovoljan broj bodova u tekucoj redovnoj drugoj skolskoj god za upis trece  na budzetu, i preneses ispit iz prve u trecu godinu, ti ne mozes da polazes ispite iz trece dok ne ocistis prvu, ali imas prava da se rangiras i upises na budzetu???

Tako je.

Koleginice IXY, mislim da će se svi složiti da možete da pređete na budžet u okolnostima koje ste naveli, možda se Squirrel malo zbunio..?   :D

Inače, Squirrel, da li se zna nešto o Oktobar II ispitnom roku? Kakve su šanse da bude odobren za sve studente kao varnedan rok, obzirom da je interesovanje veliko?

Ja sam pogresio, mozete da prenesete ispite i da sa rangirate za budzet i ako nisye ocistili prethodnu godinu.

Verovatno ce umesto Oktobra II biti Novembarski ispitni rok, koji se nece racunati za uslov.