Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 401330
*

emina

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #390 послато: септембар 12, 2012, 04:06:10 поподне »
kako su meni iz evidencije rekli, treba ti cista prva i 30 bp iz druge ali misli s samo na polozene ispite iz druge godine po studijskom programu. nadam se da ce nesto da promene

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #391 послато: септембар 12, 2012, 04:12:59 поподне »
Ali to vazi za one koji su obnovili drugu a ne prvu...

*

emina

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #392 послато: септембар 12, 2012, 04:20:35 поподне »
aha, ako si u ovoj skolskoj godini stekla 39 onda imas prava da upises 3. samo ne mozes da polazes ispite iz trece dok ne ocistis prvu

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #393 послато: септембар 12, 2012, 04:36:39 поподне »
Hvala na odgovoru ali bih zamolila i vevericu da odgovori da bih znala za za sigurno... ;-)

*

emina

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #394 послато: септембар 12, 2012, 04:58:41 поподне »
molimo vevericu da se pojavi i informise nas. veverice, jel razmatra neko mogucnost za oktobar 2 u kome bismo hvatali uslov? hoce li biti nekad zvanicno obavestenje sta treba obnovcima za upis?

*

paradigma88

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #395 послато: септембар 12, 2012, 10:55:30 поподне »
Veverice, da li mogu ako sam odslusala 4. godinu jos uvek da zamenim ispite iz 7. semestra? i do kada mogu? hitno mi je

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #396 послато: септембар 13, 2012, 07:29:22 пре подне »
Squirrel,obnovila sam PRVU godinu,sada bi trebalo da upisem trecu.Medjutim nisam ocistila prvu a imam 39 espb ukupno ostvarenih u DRUGOJ godini.Da li imam pravo na upis trece iako nemam cistu prvu?Molim te odgovori...

Evo proslogodisnjeg Pravilnika koji je na snazi:  http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2011/1005_uslov.pdf

Kao sto vidis, moras da imas cistu prvu godinu.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #397 послато: септембар 13, 2012, 07:32:00 пре подне »
Veverice, da li mogu ako sam odslusala 4. godinu jos uvek da zamenim ispite iz 7. semestra? i do kada mogu? hitno mi je

Ako si odslusala, onda ne moze da se menja.

molimo vevericu da se pojavi i informise nas. veverice, jel razmatra neko mogucnost za oktobar 2 u kome bismo hvatali uslov? hoce li biti nekad zvanicno obavestenje sta treba obnovcima za upis?

Ulsove upisa imate u prethodnom postu. A sto se Okotbra II tice, nece biti odobren za hvatanje uslova.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #398 послато: септембар 13, 2012, 07:33:34 пре подне »
Evo i Pravilnika po kome je obavezno evidentiranje upisa, nakon odslusane IV godine.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2011/1011_4god.pdf

*

Miljana

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #399 послато: септембар 13, 2012, 10:02:02 пре подне »
Upisala sam 4. godinu po starom skolske 2010/2011. godine,kada mi istice apsolvenski staz,odnosno,da li u oktobarskom roku prijavljujem ispit kao apsolvent kome nije istekao ili ne?

*

Vlaadaa

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #400 послато: септембар 13, 2012, 11:32:36 пре подне »
Imam jedno pitanje, juce sam polozio i zadnja dva ispita u cetvrtoj godini,ostaje mi diplomski uzeo sam temu, a hocu da upisem master, sta mi sve treba, tj sta sve treba da uradim do upisa mislim na to do kada da dam diplomski,i koje jos aktivnosti mi predstoje pre upisa...hvala

*

unknown sender

  • *
  • Поруке: 21
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #401 послато: септембар 13, 2012, 12:11:45 поподне »
"Студенти који се финансирају на терет буџета, у случају нестицања услова за упис у наредну годину студија по завршетку октобарског испитног рока, плаћају обнову године као буџетски студенти и, уколико стекну услов за упис у октобарском II испитном року, уписују наредну годину студија као студенти који се фиансирају на терет буџета, али без права подношења регресионог захтева (обнова се врши у целости)"
Interesuje me da li jos uvek vazi ovo pravilo, i na koji oktobar II se misli, tekuce ili naredne kalendarske godine?

*

sunrise

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #402 послато: септембар 13, 2012, 03:24:50 поподне »
Tea, ja imam istu situaciju (nemam cistu prvu) i pitala sam na evidenciji da li mogu da upisem trecu iako prva (obnovljena) nije cista, rekli su da mogu, samo prvo moram da cistim prvu, pa da polazem ispite iz trece. Ciscenje prve je obaveza samo ako je druga obnovljena.

*

-Njanja-

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #403 послато: септембар 13, 2012, 04:24:35 поподне »
Da li je moguce odlaganje ispita iz makroekonomije kod profesora cvetanovica u oktobarskom roku, da bude krajem roka od 1. d0 5. oktobra? Poslednja dva ispita sam imala 10. i 11. sept. pa nemam vremena da spremim makro za oktobar s obzirom da je uvek na pocetku roka.

*

jnikola

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #404 послато: септембар 13, 2012, 10:22:44 поподне »
Squirrel, da li nam mozete sa sigurnoscu reci sta se desava sa studentima kojima sada oktobra istice apsolventski staz?
Nece valjda opet biti nekog placanja? Ili hoce? Molim vas da nam odgovorite na ovo pitanje, jer se cele godine ne zna sta ce biti sa nama?
Da li studenti po starom programu nesto placaju?