Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 401299
*

Ticja

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #405 послато: септембар 14, 2012, 12:05:39 пре подне »
Squirrel-e, imam pitanje što se tiče apsolventskog staža za studente koji su upisali četvrtu godinu 2011/2012 na teret budžeta, zanima me da li imamo apsolventski staž 6 meseci i da u tom periodu ne plaćamo preostale ispite, ili sad od oktobra moramo da platimo svaki preostali ispt tj. 1000din. po jednom bodu.
 :-\

*

Milena@JLJ

  • *
  • Поруке: 94
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #406 послато: септембар 14, 2012, 07:37:29 пре подне »
kad ce spisak polaganja ispita za oktobar I?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #407 послато: септембар 14, 2012, 12:26:55 поподне »
Upisala sam 4. godinu po starom skolske 2010/2011. godine,kada mi istice apsolvenski staz,odnosno,da li u oktobarskom roku prijavljujem ispit kao apsolvent kome nije istekao ili ne?

Kao apsolvent, jer oktobarski rok spada u sk. 2011/12 godinu

Imam jedno pitanje, juce sam polozio i zadnja dva ispita u cetvrtoj godini,ostaje mi diplomski uzeo sam temu, a hocu da upisem master, sta mi sve treba, tj sta sve treba da uradim do upisa mislim na to do kada da dam diplomski,i koje jos aktivnosti mi predstoje pre upisa...hvala

Evo proslogodisnjeg Konkursa, uslovi nisu promenjeni:
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2011/0915_master.pdf

"Студенти који се финансирају на терет буџета, у случају нестицања услова за упис у наредну годину студија по завршетку октобарског испитног рока, плаћају обнову године као буџетски студенти и, уколико стекну услов за упис у октобарском II испитном року, уписују наредну годину студија као студенти који се фиансирају на терет буџета, али без права подношења регресионог захтева (обнова се врши у целости)"
Interesuje me da li jos uvek vazi ovo pravilo, i na koji oktobar II se misli, tekuce ili naredne kalendarske godine?

Ne vazi

Squirrel, da li nam mozete sa sigurnoscu reci sta se desava sa studentima kojima sada oktobra istice apsolventski staz?
Nece valjda opet biti nekog placanja? Ili hoce? Molim vas da nam odgovorite na ovo pitanje, jer se cele godine ne zna sta ce biti sa nama?
Da li studenti po starom programu nesto placaju?

Ponovno evidentiranje upisa vazi samo za studije po Bolonji

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #408 послато: септембар 14, 2012, 12:29:15 поподне »
Squirrel-e, imam pitanje što se tiče apsolventskog staža za studente koji su upisali četvrtu godinu 2011/2012 na teret budžeta, zanima me da li imamo apsolventski staž 6 meseci i da u tom periodu ne plaćamo preostale ispite, ili sad od oktobra moramo da platimo svaki preostali ispt tj. 1000din. po jednom bodu.
 :-\

Po Bolonji, ne postoji apsolventski staz. Vi zadrzavate sva prava koje ste imali, narednih 6 meseci (u prevodu, ako ste bili na budzetu ne placate nista).

*

Ticja

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #409 послато: септембар 14, 2012, 12:56:31 поподне »
Hvala puno  :D

*

jnikola

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #410 послато: септембар 14, 2012, 01:27:45 поподне »
Koliko se placa ponovno evidentiranje upisa nakon isteka staza? Da li dolai u obzir da se na placa?

*

lyon

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #411 послато: септембар 17, 2012, 10:36:47 пре подне »
Interesuje me koja je procedura za obnovu godine, kada je upis, na koliko rata se placa, da li prijavu ispita placamo 1000din ili 800din...?

*

spiderman

  • *
  • Поруке: 75
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #412 послато: септембар 17, 2012, 01:10:31 поподне »
Da li mogu da se polazu kolokvijumi iz cetvrte godine, ako druga nije cista?

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #413 послато: септембар 17, 2012, 02:26:29 поподне »
Kolokvijumi mogu,ali ne i ispiti.... :)

*

spiderman

  • *
  • Поруке: 75
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #414 послато: септембар 17, 2012, 03:42:10 поподне »
Znam za ispite :) Hvala na odgovoru!

*

bokii

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #415 послато: септембар 18, 2012, 08:59:54 пре подне »
Čuo sam da je dodela diploma u četvrtak, ja sam diplomirao marta meseca, ali mi poziv nije stigao. Da li je to neki propust, ili ću biti pozvan sledeći put kad se budu dodeljivale diplome?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #416 послато: септембар 18, 2012, 09:44:59 пре подне »
Čuo sam da je dodela diploma u četvrtak, ja sam diplomirao marta meseca, ali mi poziv nije stigao. Da li je to neki propust, ili ću biti pozvan sledeći put kad se budu dodeljivale diplome?

Bices u narednom krugu.

*

milicapi

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #417 послато: септембар 19, 2012, 03:59:17 поподне »
Uplatila sam 800 din.za ispit, ali mi na studentskom web servisu pise nedovoljna uplata...Inace, sad prvi put izlazim, pre toga sam uplacivala,mozda 3 puta,ali nisam izlazila na ispitu,a ovo je redovni rok...Da li treba da doplatim 200 dinara?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #418 послато: септембар 20, 2012, 12:22:16 поподне »
Uplatila sam 800 din.za ispit, ali mi na studentskom web servisu pise nedovoljna uplata...Inace, sad prvi put izlazim, pre toga sam uplacivala,mozda 3 puta,ali nisam izlazila na ispitu,a ovo je redovni rok...Da li treba da doplatim 200 dinara?

Odi do Evidencije da ti provere sta nije u redu. Moze da se desi da ti uopste nisu evidentirali uplatu od 800 dinara.

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #419 послато: септембар 21, 2012, 10:27:26 поподне »
veverice da li su evidentirani ispiti iz septembarskog roka? posto sam polozila jedan a jos nije evidentiran. ja od utorka nisam u Nisu, pa me zanima da li tek treba da se unese.