Основне академске студије

· 2393 · 658414
*

slavica.momcilovic

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #450 послато: октобар 09, 2009, 12:10:25 поподне »
Kolege , zna li neko sta se desava sa web stranom  SAEF-a i kada ce napokon da proradi?

*

abvgd

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #451 послато: октобар 09, 2009, 12:56:37 поподне »
Mene je SAEF skroz razocarao, jer im sajt i forum ne rade vec dugo i to u vreme kad je studentima najpotrebniji!

*

una

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Основне академске студије
« Одговор #452 послато: октобар 09, 2009, 12:58:45 поподне »
Neki studenti su vec obnovili godinu drugu godinu po starom programu, a nekima kazu da to ne mogu.Kako to?
Možeš da obnoviš ali odmah nakon oktobra 2 (ako nemaš uslov za treću) prelaziš na Bolonju.

*

Milan_pantLA23

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #453 послато: октобар 09, 2009, 01:03:10 поподне »
E ovako... Moj problem je sledeci : Konkurisao sam za prelazak na budzet pre nekoliko dana. Interesuje me da li cu moci da se upisem i posle 10 oktobra, koji je oznacen kao krajnji datum za regulisanje statusa ?! Posto sam danas pitao na evidenciji i rekli su mi da jos nije odluceno koji studenti ce preci na budzet... Kad se ocekuje rang lista ???

*

PRAKTICAR

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #454 послато: октобар 09, 2009, 01:11:19 поподне »
Naravno da se zna sta je sa sajtom SAEF-a. Naime, tamo se govorilo o pravima studentima, o smanjenju uslova, o mogucem strajku, a to naravno nije odgovaralo profesorima. Onda se verovatno dogovorili sa ljudima iz saveza ( koji su skoro dosli na vlast i koji su takodje nesposobni da se bore za prava studenta kao i oni prethodni ), kako da oni lakse prodju na ispitima, a ostali studenti naravno ostaju tu gde jesu sa svim svojim problemima.
SAVET LJUDIMA KOJI SEDE U SAVEZU I KO ZNA ZA STA SAKUPLJAJU OGROMAN NOVAC NA IME SEMESTRALNE UPLATE OD 600 DIN. : Ukljucite televizore, procitajte dnevnu stampu i upoznajte se kako se studenti u Beogradu bore za svoja prava!!!!

*

abvgd

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #455 послато: октобар 09, 2009, 10:43:02 поподне »
Pisala sam molbu da mi odobre veci broj rata zbog lose materijalne situacije i oni su mi trazili dokaz. I sad ja vas pitam sta je to sto moze da bude dokaz dovoljno dobar, kako ja njima da dokazem da mi u porodici vlada besparica i da toliko gotovine nemam u celoj kuci koliko njima treba da dam za jednu ratu! Verovatno je cilj da studiraju samo mamini i tatini sinovi i kceri i da se sirkaju kao da je fakultet njihov, a posten narod moze samo da sedi u parku i kad kad baci pogled,a ko mu je bas toliko do fakulteta!

*

milosh_nish

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Основне академске студије
« Одговор #456 послато: октобар 10, 2009, 07:57:09 пре подне »
Na ovom nasem faxu profesori su ubedljivo najveci licemeri koji postoje, cast izuzecima. Svi su kao fini kad odu na neko gostovanje u nekoj emisiji, kao trude se da sto vise olaksaju studije studentima, da nam bude lakse i sl, i da covek ne studira na ekonomiji pomislio bi da je stvarno tako. Mislim da je krajnje vreme da se ugledamo na nase kolege sa beogradskog univerziteta i da se na taj nacin nekako izborimo za nasa prava

*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #457 послато: октобар 10, 2009, 08:32:10 пре подне »
Da li neko moze da mi pomogne oko tacnog naziva predmeta "investicije" kod prof.Evice Todorovic. Slusala sam ih 2001/02 i u indeksu mi je upisano i Upravljanje finansijama preduzeca i Poslovne finansije, pa ne znam sta da zaokruzim prilikom prijavljivanja ispita?
ponavljam pitanje posto nisam jos dobila odgovor
ajde bar neko...

*

Marina

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #458 послато: октобар 10, 2009, 09:10:53 пре подне »
Da li neko moze da mi pomogne oko tacnog naziva predmeta "investicije" kod prof.Evice Todorovic. Slusala sam ih 2001/02 i u indeksu mi je upisano i Upravljanje finansijama preduzeca i Poslovne finansije, pa ne znam sta da zaokruzim prilikom prijavljivanja ispita?
ponavljam pitanje posto nisam jos dobila odgovor
ajde bar neko...

Mislim da su Poslovne finansije

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #459 послато: октобар 10, 2009, 09:30:39 пре подне »
Pisala sam molbu da mi odobre veci broj rata zbog lose materijalne situacije i oni su mi trazili dokaz. I sad ja vas pitam sta je to sto moze da bude dokaz dovoljno dobar, kako ja njima da dokazem da mi u porodici vlada besparica i da toliko gotovine nemam u celoj kuci koliko njima treba da dam za jednu ratu! Verovatno je cilj da studiraju samo mamini i tatini sinovi i kceri i da se sirkaju kao da je fakultet njihov, a posten narod moze samo da sedi u parku i kad kad baci pogled,a ko mu je bas toliko do fakulteta!

ako su ti prijavljeni roditelji na biro, uzmi potvrde sa biroa
pozz

*

Milan_pantLA23

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #460 послато: октобар 10, 2009, 10:41:12 пре подне »
SQUIRREL NISI MI ODGOVORIO NA PITANJE O PRELAZU NA BUDZET I TOJ RANG LISTI ??? >:(
KADA SE OCEKUJE.... ???

*

rockyourbody

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Основне академске студије
« Одговор #461 послато: октобар 10, 2009, 11:23:31 пре подне »
Da li neko zna kad samofinansirajuci studenti prve godine preuzimaju knjige ?

*

alexandar

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #462 послато: октобар 10, 2009, 12:24:18 поподне »
SQUIRREL NISI MI ODGOVORIO NA PITANJE O PRELAZU NA BUDZET I TOJ RANG LISTI ??? >:(
KADA SE OCEKUJE.... ???
Danas su mi na evidenciji rekli da ljudi koji su predali molbu za prelazak na budzet, ne moraju do 10og da regulisu status vec da cekaju dok ne izadje rang lista, a kada ce ne znaju! :D

*

vekka

Одг: Основне академске студије
« Одговор #463 послато: октобар 11, 2009, 09:27:17 пре подне »
Sramota je da smo toliko nesposobni da ne mozemo da se organizujemo i da se borimo za svoja prava, pa sto onda da nam ne rade ovo sto nam rade,jer niko se ne buni,sto znaci da smo zadovoljni

*

navircom287

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Основне академске студије
« Одговор #464 послато: октобар 11, 2009, 10:13:43 пре подне »
Da li studenti koji su bili na drugoj godini po starom programu,presli sada na Bolonju imaju pravo na besplatne udzbenike? Hvala