Основне академске студије

· 2393 · 658219
*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #435 послато: октобар 06, 2009, 09:45:04 пре подне »
Zasto ne moze da se obnovi druga godina po starom programu?

*

Dende

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Основне академске студије
« Одговор #436 послато: октобар 06, 2009, 04:26:15 поподне »
Ako (kada) uhvatimo uslov u okt2, jel mozemo odmah (posle polozenog ispita) ponovo da upisemo godinu, ili moramo sacekati zavrsetak ispitnog roka?

*

medena87

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #437 послато: октобар 06, 2009, 04:34:56 поподне »
Na ovom nasem faxu vlada haos!Ovo je strasno!zanima me da li u okt2 samofin studenti mogu da hvataju uslov?Sta je sa onim programom od prose god,ko da 6 ispita i 2 seminarska drzava mu plati skolarinu a on sam placa ispite?Da li ce toga biti prosle god i da li ce smanjiti uslov,da ne treba cista za budzet nego manje?Ja sam proslu god upisala god 12.novembra!

*

medena87

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #438 послато: октобар 06, 2009, 04:39:34 поподне »
Da se ispravim,da li mogu u okt2 da jure budzet?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #439 послато: октобар 07, 2009, 06:20:59 пре подне »
Zasto ne moze da se obnovi druga godina po starom programu?

Рок за завршетак студија по старом наставном плану је 2012. година.С тим у складу не одобрава се обнова 2. године пос таром наставном плану.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #440 послато: октобар 07, 2009, 06:21:30 пре подне »
Ako (kada) uhvatimo uslov u okt2, jel mozemo odmah (posle polozenog ispita) ponovo da upisemo godinu, ili moramo sacekati zavrsetak ispitnog roka?

Можете одмах.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #441 послато: октобар 07, 2009, 06:24:22 пре подне »
Na ovom nasem faxu vlada haos!Ovo je strasno!zanima me da li u okt2 samofin studenti mogu da hvataju uslov?Sta je sa onim programom od prose god,ko da 6 ispita i 2 seminarska drzava mu plati skolarinu a on sam placa ispite?Da li ce toga biti prosle god i da li ce smanjiti uslov,da ne treba cista za budzet nego manje?Ja sam proslu god upisala god 12.novembra!
Da se ispravim,da li mogu u okt2 da jure budzet?

Влада Ребуплике Србије је одобрила упис 20% више буџетских студента у односу на претходну школску годину (већ смо причали на ту тему). Прописано је да се ранг листа студента који ће прећи на буџет формира након октобарског испитног рока.

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #442 послато: октобар 07, 2009, 07:19:28 пре подне »
Kad izlazi raspored za oktobar2?

*

ivana22

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #443 послато: октобар 07, 2009, 06:40:06 поподне »
Sta je od dokumentacije potrebno za prelaz sa starog na novi program?

*

sandra

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #444 послато: октобар 08, 2009, 01:00:47 поподне »
Potrebna mi je informacija o tome koji profesor doktrina ispituje neparne brojeve indexa? U septembru sam bila kod Mitrovica, oktobru kod asistenta, hocu li u oktobru 2 biti opet kod mitrovica ili sekulovica?  Hvala!

*

Yuga

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #445 послато: октобар 08, 2009, 01:51:41 поподне »
Prijava ispita za ispitni rok OKTOBAR 2 je trajala od 5-7 oktobra. Status je duzan da se regulise do 10. oktobra. Dosao sam do informacije da ce studentima koji nisu regulisali status a prijavili su ispite za OKTOBAR 2 prijave biti ponistene tj. oznacene kao nevazece i da ce morati naknadno da prijavaljuju ispite u iznosu cene prijave ispita+ 1000 dinara zbog kasnjenja sa prijavom. Da li je ova informacija tacna? U slucaju da jeste, ocekujte opstu anarhiju sutra na faxu... Molim za odgovor

*

miloshh

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Основне академске студије
« Одговор #446 послато: октобар 08, 2009, 03:34:12 поподне »
squirrel kada mi u KRUSEVCU krecemo na predavanja???????? I kada ce da dobijemo nase indekse????? ODG mi a ne kao prosli put....

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #447 послато: октобар 09, 2009, 06:24:06 пре подне »
Sta je od dokumentacije potrebno za prelaz sa starog na novi program?

Sta je od dokumentacije potrebno za prelaz sa starog na novi program?
Неопходан је нови студентски картон, нови индекс, 2 слике, 2 ШВ обрасца, семестрална уплата од 600 дин, уговори и уплатница за прву рату школарине.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #448 послато: октобар 09, 2009, 06:30:26 пре подне »
Potrebna mi je informacija o tome koji profesor doktrina ispituje neparne brojeve indexa? U septembru sam bila kod Mitrovica, oktobru kod asistenta, hocu li u oktobru 2 biti opet kod mitrovica ili sekulovica?  Hvala!

Сваког другог рока се падате код проф. Митровића.

Prijava ispita za ispitni rok OKTOBAR 2 je trajala od 5-7 oktobra. Status je duzan da se regulise do 10. oktobra. Dosao sam do informacije da ce studentima koji nisu regulisali status a prijavili su ispite za OKTOBAR 2 prijave biti ponistene tj. oznacene kao nevazece i da ce morati naknadno da prijavaljuju ispite u iznosu cene prijave ispita+ 1000 dinara zbog kasnjenja sa prijavom. Da li je ova informacija tacna? U slucaju da jeste, ocekujte opstu anarhiju sutra na faxu... Molim za odgovor

Пријаве вам неће бити поништене, али сте у обавези да регулишете статус у предвиђеном року.

squirrel kada mi u KRUSEVCU krecemo na predavanja???????? I kada ce da dobijemo nase indekse????? ODG mi a ne kao prosli put....

Још увек немамо информацију о томе када почињу предавања.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #449 послато: октобар 09, 2009, 10:50:04 пре подне »
Neki studenti su vec obnovili godinu drugu godinu po starom programu, a nekima kazu da to ne mogu.Kako to?