Informacije o obnovi godine

· 94 · 80382
*

propaliekonomista

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #15 послато: октобар 07, 2009, 08:59:58 пре подне »
INTERESUJE ME JEL NIJE PROBLEM DA SE PRVA RATA ZA STUDENTE KOJI OBNAVLJAJU PRVU GODINU UPLATI  12.10 U PONEDELJAK IAKO JE ZADNJI DAN ZA UPLATU SUBOTA  10.10!?

*

Jax

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #16 послато: октобар 07, 2009, 09:04:24 пре подне »
Da li student koji u predvidjenom roku nije zavrsio fakultet (gubi status studenta) moze da zatrazi status mirovanja?

*

Marina

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #17 послато: октобар 07, 2009, 01:03:31 поподне »
Posto budzetski studenti mogu da plate obnovu u dve rate, da li nakon sto platimo prvu ratu i u oktobru 2 steknemo uslov za budzet, moramo posle da platimo i drugu ratu obnove??

*

borkot

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #18 послато: октобар 08, 2009, 07:04:14 поподне »
Prošle godine nisam obnovio godinu i nisam regulisao status iz materijalnih razloga. Da li mogu sada da platim obnovu godine, pošto i treba da je obnovim i nastavim studije?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #19 послато: октобар 09, 2009, 06:15:36 пре подне »
Koliko iznosi prva rata skolarine,za studente koji su dva puta obnovili drugu godinu po starom programu,i sada treba da upisu trecu,isto po starom programu?Koliko je prva rata?Znam koliko je cela skolarina,ali koliko se sad placa pri upisu?Hvala i pozdrav

Прва рата износи 17.500 и плаћа се при упису, а друга рата 15. децембра.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #20 послато: октобар 09, 2009, 06:17:46 пре подне »
Ja sam student III godine budzeta koji je vec jednom obnovio godinu.Mozete li mi reci sta se desava ako ne budem u mogucnosti da regulisem status u predvidjenom roku?Da li to mogu da ucinim kroz nekoliko mesec kada budem imala sredstava i nastavim gde sam stala?Molim vas potreban mi je odgovor.Unapred hvala!

Прошле године упис након октобра 2 није био дозвољен.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #21 послато: октобар 09, 2009, 06:18:07 пре подне »
INTERESUJE ME JEL NIJE PROBLEM DA SE PRVA RATA ZA STUDENTE KOJI OBNAVLJAJU PRVU GODINU UPLATI  12.10 U PONEDELJAK IAKO JE ZADNJI DAN ZA UPLATU SUBOTA  10.10!?

Није проблем.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #22 послато: октобар 09, 2009, 06:19:00 пре подне »
Da li student koji u predvidjenom roku nije zavrsio fakultet (gubi status studenta) moze da zatrazi status mirovanja?

Не разумем Вас баш најбоље, али не би требало да губите статус.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #23 послато: октобар 09, 2009, 06:19:35 пре подне »
Posto budzetski studenti mogu da plate obnovu u dve rate, da li nakon sto platimo prvu ratu i u oktobru 2 steknemo uslov za budzet, moramo posle da platimo i drugu ratu obnove??

Морате.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #24 послато: октобар 09, 2009, 06:20:21 пре подне »
Prošle godine nisam obnovio godinu i nisam regulisao status iz materijalnih razloga. Da li mogu sada da platim obnovu godine, pošto i treba da je obnovim i nastavim studije?

Регуларно обнављате годину и настављате студије.

*

Marina

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #25 послато: октобар 09, 2009, 12:06:43 поподне »
Da li moze da se regulise status sutra tj. 10og?

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #26 послато: октобар 09, 2009, 01:03:47 поподне »
Da li je moguce pre uplate prve rate,napisati molbu za placanje u vise mesecnih rata cele skolarine,kako bi i prva rata iznosila manje od 20000,ili prva rata ipak mora da iznosi 20000?

*

Dragana

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #27 послато: октобар 09, 2009, 01:14:26 поподне »
Prosle godine oktobra meseca sam predala svu potrebnu dokumentaciju za status mirovanja jer sam ostala u drugom stanju. Kada sam tada trebala da regulisem status, da obnovim prvu godinu kao samofinansirajuci student, nisam bila u finansijskoj mogucnosti. Ostao mi je i index kod referenta za 1.god. Interesuje me da li ja sada mogu da upaltim obnovu godine, povratim index i nastavim studije?
Unapred hvala......... :)

*

K9NNeo

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #28 послато: октобар 09, 2009, 09:47:35 поподне »
Da li studenti koji obnove godinu mogu da izlaze na kolokvijume i da redovno posecuju predavanja i vezbe ?

*

abvgd

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #29 послато: октобар 13, 2009, 08:04:15 пре подне »
Na koji racun se uplacuje semestralna uplata i koji iznos?