Sajt filozofskog fakulteta.

· 31 · 22871
*

Akrep

  • *
  • Поруке: 7
Sajt filozofskog fakulteta.
« послато: август 13, 2009, 11:36:34 поподне »
Da li je neko možda primetio kako izgleda sajt filozofskog fakulteta u Nišu?

http://www.filfak.ni.ac.rs/


Osim užasnog izgleda bitna obaveštenja obično budu u pdf formatu i umeju da se izgube negde u sajber svemiru. Tako da može da se desi eror 404 kad tražite datum overe semestra or something.

Osim što živimo u 21 veku, taj sajt bi trebao da bude jedan od glavnih izvora informacija za studente koji žive van Niša.

Kome se žaliti? Kome predložiti? Smeta li još nekom?

*

Tijana85

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #1 послато: август 28, 2009, 03:06:38 поподне »
Naravno da smeta. Manje više očajan izgled sajta, pdf i doc formati,  koliko neažurnost sajta. Nema nikakvih korisnih informacija. Spiskovi o terminima polaganja ispita stoje još za januarski rok, spiskovi polaganja od prošle godine i sl. Mogli bi malo da porade na tome, dnevno ažuriranje informacija je posao od par minuta. Sramota je da, prema informacijama na sajtu, računarski centar ima 4 zaposlena, studentska služba 6, a sajt je očajan u svakom pogledu.

*

Jovana

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #2 послато: новембар 02, 2009, 09:17:53 поподне »
Bila sam na sajtu Filozofskog fakulteta, sajt je vrlo lep i pregledan. Deluje savremeno, ima novih informacija, treba ga videti.

*

AHASVER

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #3 послато: новембар 02, 2009, 11:18:18 поподне »
Novi sajt. Jeste. Video sam. Uradjen je ekstra,  ima pretrazivac, pristup forumu, informacije koje se azuriraju izgleda redovno. Odlicno izgleda, mislim da je skoro uradjen

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #4 послато: новембар 03, 2009, 12:27:09 пре подне »
Puno sreće u daljem radu administratorima sajta! Obzirom da sada imate dinamički sajt i moćan user management, eto prilike da se i tamo regrutuju korisnici - studenti i budu uključeni u obogaćivanje sadržaja portala Filozofskog fakuleteta! Nadam se da će i forum zaživeti malo sada, dajte sve od sebe... pozdrav svima!

*

rododinho

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #5 послато: новембар 04, 2009, 11:30:10 пре подне »
Alo jel cita ovo neko od ljudi koji servisiraju i vode sajt!!!! ne bi bilo lose da  pocnete nesto da radite!!! ne mogu da vidim raspored ispita, kad su predavanja... gomila informacija na oglasnim tablama.. kad ih vec kucate u word-u.. sto ih ne okacite i na stranicama departmana?

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #6 послато: новембар 04, 2009, 12:01:29 поподне »
Alo jel cita ovo neko od ljudi koji servisiraju i vode sajt!!!! ne bi bilo lose da  pocnete nesto da radite!!! ne mogu da vidim raspored ispita, kad su predavanja... gomila informacija na oglasnim tablama.. kad ih vec kucate u word-u.. sto ih ne okacite i na stranicama departmana?
Nema razloga za nervozu. Evo objašnjenja, igrom slučaja sam upoznat sa situacijom, pa dok neko drugi ne stigne da ti odgovori: sajt filozofskog fakulteta je kompletno preradjivan u proteklih mesec dana, ekipa koja je to preuzela da radi je nova i imali su mnogo posla. Sada će se tamo naći sve informacije koje vas zanimaju. Inače, ovaj deo foruma je posvećen Filozofskom fakultetu, a inače je ceo forum forum Univerziteta u Nišu i hostuje se kod nas na Univerzitetu, u Junis-u. Čim se stvari oko sajta tamo dovedu u red, angažovaćemo ih da se posvete i delu foruma za Vaš fakultet. Kako to izgleda kad se sve zakotrlja, možeš da vidiš na podforumu Ekonomskog fakuleteta. Dotle imajte malo strpljenja, ili jednostavno sami koristite ovaj prostor da razmenite informacije koje tamo nedostaju. Administratori foruma će pomoći koliko god mogu, ali mi nismo upoznati sa mnogo stvari po fakultetima, te je zato potrebno da moderatori budu odande. Ne brini, vrlo skoro će sve ići mnogo bolje. Pozdrav i hvala na razumevanju u ime one ekipe sa Filozofskog koja je tamo odradila posao do sad.

*

Iva

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #7 послато: новембар 05, 2009, 10:29:14 пре подне »
Upravo sam videla novi sajt- konacno!!! Sve je super a posebno sto je tu i forum pa mozemo da razmenimo i informacije kojih nema na sajtu. P.S. Bilo bi jos bolje da neko postavi i raspored ispita za apsolventske rokove :)

*

Marijica

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #8 послато: новембар 06, 2009, 02:42:27 поподне »
ko god uređuje sajt fakulteta neka proveri svoj pravopis... "Anfiteatar" ??? šta reći?

*

Tijana85

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #9 послато: новембар 06, 2009, 08:11:41 поподне »
Fala Bogu da se nešto preduzelo na tom polju. Nadam se da će ažuriranje sajta zaista biti redovno, a ne samo u prvih mesec, dva kako je do sad bilo kad su mu god menjali dizajn.

Btw, s obzirom da sajt pokreće joomla, mogli su da nađu neki bolji template od ovog klasičnog i već izlizanog. Ali ajde, nema veze, bitne su ipak informacije, prave i na vreme.
« Последња измена: новембар 07, 2009, 09:46:25 пре подне Tijana85 »

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #10 послато: новембар 06, 2009, 09:40:34 поподне »
Btw, s obzirom da sajt pokreće joomla, mogli su da nađu neki bolji template od ovog klasičnog i već izlizanog. Ali ajde, nema veze, bitne su ipak informacije, prave i na vreme.
Očigledno poznavanje materije, svaka čast! Raspitujte se, zauzmite pozicije, tim koji će održavati sajt tamo se formira, ko zna... ;)

*

Rogožarski

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #11 послато: новембар 12, 2009, 01:41:18 поподне »
Za ``Anfitetar`` je stvarno smesno, ili je bolje da se ne smejem. Sajt je dobar ali ne preterano, nedostaje mnogo stvari. Mislim da onaj ko je zaduzen za njega mora obavljati svoj posao bolje i odgovornije. Neke informacije su jako stare, i ne valja preglednost.

Pozdrav svima na forumu!

*

anchinik

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #12 послато: новембар 15, 2009, 05:55:29 поподне »
Upravo sam videla novi sajt- konacno!!! Sve je super a posebno sto je tu i forum pa mozemo da razmenimo i informacije kojih nema na sajtu. P.S. Bilo bi jos bolje da neko postavi i raspored ispita za apsolventske rokove :)
I?Kad ce se nesto uraditi povodom ovog ' P.S.'?
da ipak mi sacekamo sledeci dan fakulteta?

*

li.moon.che

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #13 послато: новембар 16, 2009, 12:19:54 поподне »
Da li neko moze da mi kaze kad je ispit iz Fonetike u decembru, kad vec nemamo listu na sajtu...?Thx!
« Последња измена: новембар 16, 2009, 12:34:24 поподне li.moon.che »

*

Iva

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Sajt filozofskog fakulteta.
« Одговор #14 послато: новембар 17, 2009, 05:10:59 поподне »
Limunce zadnji put kad sam bila do faxa (pre nekih 10 dana) pisalo je 19.12. u 10h. Valjda od tad nisu nista menjali. Poz