MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu

· 7 · 5862
*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu
« послато: октобар 31, 2012, 01:57:50 поподне »
Postovani,
zanima me upisivanje master studija nakon zavrsenih osnovnih studija na ekonomskom fakultetu u Nisu. Diplomirala sam prosle godine po starom programu i zelela bih da upisem master isto na ekonomskom u Nisu. Videla sam da postoji smer menadzment u turizmu, sto bi mi s obzirom na posao koji trenutno obavljam, u potpunosti odgovaralo.
Ono sto me zanima je da li kao svrseni student ekonomskog fakulteta treba da polazem prijemni ispit, posto produzavam skolovanje na istom fakultetu?
Cena skolarine mi je jasna (85.000), koliko se placa prijava ispita? Da li se i koliko placa studijski istrazivacki rad i koliko se placa master rad (prva verzija, prijava, odbrana, izdavanje diplome)?
Vidim da je konkurs za upis master studija prosao u ovoj skolskoj godini... da li moze neki naknadni upis ili cekam narednu godinu?
Unapred hvala!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu
« Одговор #1 послато: новембар 01, 2012, 08:26:38 пре подне »
Prijemni ispit ne polazete.

Visinu naknada na master studijama imate na sajtu:
http://www.eknfak.ni.ac.rs/src/Master-studije.php#preuzmite
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/2011_cenovnik_ms_drs.pdf

Pratite sajt fakulteta narednih dana, moze doci do raspisivanja produzenog konkursnog roka.

*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu
« Одговор #2 послато: новембар 07, 2012, 09:46:04 пре подне »
Vidim da je produzen rok, ali do 12.11. a to je neradan dan, tako da imamo samo sredu, cetvrtak i petak za prijavu. Pretpostavljam da se prilikom podnosenja prijave uplacuje 2000 din. za rangiranje a ukoliko se odobri upis uplacuje se i skolarina, samo me zanima koji je rok za to? Kakva je procedura ukoliko mi skolarinu uplacuje firma u kojoj radim?

*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu
« Одговор #3 послато: новембар 07, 2012, 09:47:19 пре подне »
Jos jedno pitanje, da li prijavu u moje  ime moze da podnese drugo lice (samo da donese dokumentaciju)?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu
« Одговор #4 послато: новембар 08, 2012, 08:45:13 пре подне »
Vidim da je produzen rok, ali do 12.11. a to je neradan dan, tako da imamo samo sredu, cetvrtak i petak za prijavu. Pretpostavljam da se prilikom podnosenja prijave uplacuje 2000 din. za rangiranje a ukoliko se odobri upis uplacuje se i skolarina, samo me zanima koji je rok za to? Kakva je procedura ukoliko mi skolarinu uplacuje firma u kojoj radim?
Upis kandidata bice od 19.-21.11.2012, a skolarinu mozete platiti na vise rata.

Jos jedno pitanje, da li prijavu u moje  ime moze da podnese drugo lice (samo da donese dokumentaciju)?

Moze i drugo lice.

*

cacak

  • *
  • Поруке: 1
Одг: MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu
« Одговор #5 послато: новембар 09, 2012, 08:31:41 поподне »
Joj ljudi potreban mi je odgovor sto pre...  :-[

Postoji li sansa da se preda prijava za master u ponedeljak (s obzirom da je neradan dan, a na to sam tek danas obratila paznju  :'( ) ili eventualno u utorak?? Jako mi je bitno da se prijavim, a nisam bila u mogucnosti da to uradim ranije...

Hvala puno unapred...

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: MASTER nakon zavrsenih osnovnih na istom fakultetu
« Одговор #6 послато: новембар 13, 2012, 11:05:51 пре подне »
Joj ljudi potreban mi je odgovor sto pre...  :-[

Postoji li sansa da se preda prijava za master u ponedeljak (s obzirom da je neradan dan, a na to sam tek danas obratila paznju  :'( ) ili eventualno u utorak?? Jako mi je bitno da se prijavim, a nisam bila u mogucnosti da to uradim ranije...

Hvala puno unapred...

Mozete da predate i u utorak, prihvaticemo vasu prijavu.