Marketing

· 9 · 4295
*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Marketing
« послато: септембар 20, 2012, 09:35:12 поподне »
Da li bi neko bio ljubazan i napisao svoja iskustva sa ovim predmetom? Stvar je u tome da sam prva godina, bankarski smer, i da cu najverovatnije izabrati Marketing kao izborni predmet, pa me zanimaju iskustva, iz Upravljanja resursima sam vec procitao iskustva, mada mozete i da uporedite ta dva predmeta.

*

ana921

  • *
  • Поруке: 29
Одг: Marketing
« Одговор #1 послато: септембар 21, 2012, 11:27:36 пре подне »
i mene zanima odg na ovo pitanje...

*

sbtrkt

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Marketing
« Одговор #2 послато: септембар 21, 2012, 11:31:18 пре подне »
bolji uzmi resurse, imas skriptu od nekih 80 strana,koja je dovoljna za ispit.Marketing je dosta obiman,i po meni,dosadan i suvoparan.

*

bica

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Marketing
« Одговор #3 послато: септембар 21, 2012, 12:29:29 поподне »
Ja sam slusala oba predmeta, i jedan i drugi su prilicno dosadni, ali mislim da je marketing malo manje... I bolje su profesorke iz marketinga... To je moje iskustvo :)

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Marketing
« Одговор #4 послато: септембар 21, 2012, 10:28:43 поподне »
bolje marketing nego resursi, laki je. meni su i jedan i drugi bili obavezni, neces pogresiti ni sa jednim.
ni jedan nije prvise tezak, a ok su profesori svuda.
zavisi sta vise volis da ucis.

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Marketing
« Одговор #5 послато: септембар 23, 2012, 11:47:39 пре подне »
Hvala vam na odgovorima.  ;) Jos me samo zanima broj ispitnih pitanja iz oba predmeta? I broj kolokvijuma?  ;D

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Marketing
« Одговор #6 послато: септембар 23, 2012, 08:21:33 поподне »
cini mi se da iz oba imas 2 kolokvijuma, a za broj ispitnih pitanja stvarno ne znam :)
al nije ti to merilo.
ako ucis svojim recima, prakticno bolje uzmi marketing.
najbolje odi do biblioteke, uzmi obe knjige, prelistaj i vidi sta ti otprilike vise odgovara.

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Marketing
« Одговор #7 послато: октобар 01, 2012, 09:56:14 поподне »
Meni su oba bila obavezna, ali su mi resursi bili laksi, marketing mi je bio dosadan do zla boga i jedva sam ga spremila, resursi su mi isli lako jer mi je dosta logicno i nekako se provlaci jedno te ista materija, spremala sam ga iz knjige, marketing me ubijao sa onim silnim podelama. To je moje iskustvo, sad cini mi se da je marketing obimniji ako spremas iz knjige, ali ja sam iz skripta spremala i dobila 9, cini mi se da skripta ima oko 80ak stranica.
Ja bi uzela resurse da mogu da biram.

*

Nigrette Rose

Одг: Marketing
« Одговор #8 послато: октобар 01, 2012, 10:05:49 поподне »
I ja sam imala resurse ove godine i nisu ni malo teški, prof. Radenko je legenda!  :) Marketing nisam imala.