*

Jovan92

Koji izborni predmet izabrati
« послато: септембар 09, 2012, 01:28:58 пре подне »
Treba mi pomoć oko izbora izbornog predmeta... Izabrati Makroekonomiju ili Teoriju i politiku cena? Kakva su vaša iskustva?

*

Nigrette Rose

Одг: Koji izborni predmet izabrati
« Одговор #1 послато: септембар 09, 2012, 01:44:31 пре подне »
Obzirom da je prof. Dusan Zdravkovic iz T. i p. cena otisao u penziju, pa sada ispituje samo Boban Stojanovic, preporucila bih ti Makroekonomiju. Gledaj da tu izbegnes Igora (drzi vezbe) i polazes kod Cvetanovica, super je covek i ako lepo naucis procices dobro sa visokom ocenom. Bobana zaobidji, to ti je moj savet. ;)

*

Jovan92

Одг: Koji izborni predmet izabrati
« Одговор #2 послато: септембар 13, 2012, 07:36:50 поподне »
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2012/2012-2013_oas_raspored_nastavnika.pdf

Na ovom spisku profesora za 2012/13. kod Teorije i politike cena nema Bobana Stojanovica, samo Dusan i Snezana.

*

Fuze

  • *
  • Поруке: 44
Одг: Koji izborni predmet izabrati
« Одговор #3 послато: септембар 13, 2012, 09:56:27 поподне »
Kako god kolega, mislim da ćeš više da naučiš iz Teorije i politike cena! Makroekonomija sardži neke osnove koje se kasnije razvlače kroz ostale predmete, šta znam. A cene su mi konkretnije, puno korisnih stvari...

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Koji izborni predmet izabrati
« Одговор #4 послато: октобар 01, 2012, 09:42:19 поподне »
Slazem se da su Cene mnogo korisnije, tj ako ih lepo spremis, mnogo stosta ce ti trebati za kasnije. A i Dule je ljudina od profesora, nadam se da ce ostati na faxu pa da zakacis njega na ispitu.

*

Nigrette Rose

Одг: Koji izborni predmet izabrati
« Одговор #5 послато: октобар 01, 2012, 09:51:49 поподне »
Profesor Dušan je otišao u penziju, možete proveriti na evidenciji. Na sajtu još uvek stoji jer nisu menjali. Sada ispituje samo Boban, i on je mnogo nezgodan. Slažem se da su cene korisnije, one su poput mikroekonomije, ja sam imala ovo drugo i može da se nauči puno korisnih stvari, ali kad je profesor nezgodan, nezgodan je i predmet.  ;D

*

Jovan92

Одг: Koji izborni predmet izabrati
« Одговор #6 послато: октобар 08, 2012, 10:10:03 пре подне »
Profesor Dušan nije otišao u penziju, danas se pojavio na predavanjima :)

*

Nigrette Rose

Одг: Koji izborni predmet izabrati
« Одговор #7 послато: октобар 08, 2012, 11:40:25 пре подне »
Epa super onda. Meni su rekli da je čovek otišao u penziju, očigledno se radi o dezinformaciji.  :P