Упис на факултет

· 2343 · 568533
*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1530 послато: јун 27, 2010, 05:09:29 поподне »
Pa mislim da vecina ima taj problem da nabuba definicije, bar oni koji nisu nikada bubali. Ja znam koliko je meni tesko a i to se veoma brzo zaboravlja. Secam se kad sam ucio Gorski Vijenac znao sam ga jedno nedelju dana i posle toliko sada ako znam nekoliko :)

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1531 послато: јун 27, 2010, 05:17:34 поподне »
Ne omanem mnogo, to je to, ali izmenim neku rec tipa ne kazem ponekad cinioci reprodukcionog ciklusa nego elementi, iliti i tako neke stvarcice, sitno je to ali opet... ja sam se vise fokusirala da sociologiju nabubam napamet, iako mi vrlo tesko ide, jer kazem nisam navikla da ucim napamet.
A nikako ne mogu da nabubam, njih sam i ostavila za kraj, ona pitanja iz ekonomike o karakteristikama proizvodnih, trgovinskih i sl. preduzeca, sve nesto mislim nece to da bude

Ja sve bubam napamet, ali se kod sociologiju bunim, ne umem da zapocnem definiciju, samo kad bi mi neko reko prve dve reci ja bih sve ostalo sama uradila. A sto se tice ekonomike i tih pitanja imam isto misljenje, zato ih nisam ni ucila :)

Kao da si mi isli  procitala, samo prve dve reci da mi neko spane, znala bih celu...sve mi se vise pomesalo drustvene pojave, organizacije, institucije, grupe... rekla sam sebi, kad se sve ovo zavrsi, necu da se treznim jedno nedelju dana ! Od muke!

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1532 послато: јун 27, 2010, 05:18:20 поподне »
Hahahaha :D Gorski vjenac.... eeeeeeeeeeeeeeeeee nas je profesor terao da znamo 151 stih... kazi mu sani :D tad su pljustile jedinice xD

Ljudi salu na stranu ... obnavljam sad i sociologija mi ZA DIVNO CUDO solidno ide.... ali EKONOMIKU SAM ZABORAVILA!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  >:(


*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1533 послато: јун 27, 2010, 05:20:38 поподне »
Hahahahaha i ja :D mada Serb je vec rekao da imamo nekoliko pica od njega... citiram koliko god mozemo :D :D :D

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1534 послато: јун 27, 2010, 05:24:52 поподне »
Hahahaha :D Gorski vjenac.... eeeeeeeeeeeeeeeeee nas je profesor terao da znamo 151 stih... kazi mu sani :D tad su pljustile jedinice xD

Ljudi salu na stranu ... obnavljam sad i sociologija mi ZA DIVNO CUDO solidno ide.... ali EKONOMIKU SAM ZABORAVILA!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  >:(



Ja ne mogu da se setim ali mislim da smo trebali oko 500 stiha da znamo (previse)

Meni sve izmesalo, nista ne znam, ne ucim vise, pa sta bude bude :)

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1535 послато: јун 27, 2010, 05:29:24 поподне »
Hahahahaha i ja :D mada Serb je vec rekao da imamo nekoliko pica od njega... citiram koliko god mozemo :D :D :D

Ja stojim iza svojih reci :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1536 послато: јун 27, 2010, 05:51:20 поподне »
Dobro, dobro videcemo  ;D

*

Sandra@

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1537 послато: јун 27, 2010, 06:07:27 поподне »
Ma i ja cu da pijem, samo da prodje ovo :) Sany idemo u Dukat da se napijemo :D

*

Nikita

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1538 послато: јун 27, 2010, 06:09:37 поподне »
Joj to nema veze sada ova lista, bitan je prijemni, ja sam na 69. mestu iako imam maximum, znaci ko zna koliko njih deli jedno mesto, nema mesta pesimizmu, ako je za utehu onima kojima je zarko potreban budzet, eto ja i da imam 100 poena  opet necu biti na budzetu jer ne upisujem u Nisu konkretno nego istureno odeljenje gde je prva godina obavezna samofinansirajuca, tek od 2. krece budzet, i onda mozes misliti kako sam se ja osecala kad sam to cula, ja koja sam proglasena za djaka generacije u svojoj skoli, da budem samofinansirajuci student, ali sta ces idemo dalje. Tako da, barem jedno mesto je vec oslobodjeno od nas sto smo trenutno visoko kotirani :)

Inace, kako tece priprema za prijemni?
Meni sociologija dusu pojede za razliku od poslovne koja je boza, krivo mi sto nisam spremala osnovi umesto sociologije.

O Boze, to je stvarno glupo ako je tako, plus znam da se u Krusevcu placa jos neka dodatna suma za izdavanje prostora, a i nemaju uvek sve casove.. Ja sam htela isto da upisem to istureno odeljenje, ali sam odustala, jer je lakse zavrstiti u Nisu, zbog predavanja recimo, plus to odeljenje nigde ne pominju kao ono iz Medvedje.. pa mi to bilo malo sumnjivo.. :S

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1539 послато: јун 27, 2010, 06:11:02 поподне »
Ma i ja cu da pijem, samo da prodje ovo :) Sany idemo u Dukat da se napijemo :D

Moze rezervisi mesta za 734 osobe.... ako upadnemo svi idemo kod Banjca xD  ;D  ;D  ;D

*

Sandra@

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1540 послато: јун 27, 2010, 06:12:41 поподне »
Ma i ja cu da pijem, samo da prodje ovo :) Sany idemo u Dukat da se napijemo :D

Moze rezervisi mesta za 734 osobe.... ako upadnemo svi idemo kod Banjca xD  ;D  ;D  ;D
Hahaha nije tu, ne radi vise tamo, ali nema veze mi idemo :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1541 послато: јун 27, 2010, 06:13:21 поподне »
E jbg  :D

*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1542 послато: јун 27, 2010, 06:35:30 поподне »
@sany_91 i ti Sandra@ dosta spamovanja i knjugu u ruke  ;D ;D :P ili i mene voditeee :)
« Последња измена: јун 27, 2010, 06:39:11 поподне northenko »

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1543 послато: јун 27, 2010, 06:41:55 поподне »
Nema nista lose u tome sto malo spamujem  ;) Nemoj da se ljutis...vodicemo te  :D

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1544 послато: јун 27, 2010, 06:56:03 поподне »
Pa da, znam da ima dosta nedostataka, ta odeljenja su obicno takva, ovo postoji od 96 i znam dosta ljudi koji su ga zavrsili ali jeste tacno to sto kazes, ne pominje se nigde, cak je prethodni predsednik opstine to zavrsio. Ja jednostavno nisam htela da idem od kuce, pre par meseci su mi moji kupili stan pa zivim sama, ovde mi ostaje celo drustvo da studira po kojekakvim privatnim fakultetima u komsiluku a tu mi je i decko sa kojim sam 3 godine...pa mi se i ne ide nesto, ovde imam sve sto mi treba... Mada Nis mnogo volim, rodjena sam tu i tamo zivela u Dusanovoj do svoje 5 godine, sad odem samo ponekad da se vidim sa jednom drugaricom i tako... Vama zavidim sto zivite tamo :)