Упис на факултет

· 2343 · 568059
*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1335 послато: јун 23, 2010, 06:01:10 поподне »
Bar je onaj covek bio ljubazan ako nista drugo :)

*

Nikita

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1336 послато: јун 23, 2010, 06:16:40 поподне »
Pa uglavnom su laksi zadaci....prosle godine je bio mnogo lak test i sve su uglavnom bili laki brojevi za racunanje...I samo polako, dobro procitaj zadatak pa onda radi (da ne bi pogresila kao ja...umesto bikvadratne ja radila kvadratnu jednacinu :) ) Za sve ima vremena :)

Uh, i ja sam takva, ne razmisljam sta pisem kad vidim lak zadatak :) al valjda cemo svi proci dobro..


mislis da njih tamo zanima da gledaju kilometarske zadatke, a ponajmanje iz matematike? :)
opusti se ;)
[/quote]

E da znas da si u pravu, ko ce time da se zanima.. Mislim da svi, sada kad je ostalo jos malo, pravimo frku, ali obicno u tim slucajevima sve ispadne dobro (bar se nadam).. Tako da zelim svima puno srece i da ostave jedno mesto za mene :) msm, 800 nije mali broj, a ovde vidim da su neki krenuli bas rano da se spremaju, tako da ce biti gusto..

*

Nikita

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1337 послато: јун 23, 2010, 06:18:08 поподне »
E al sam sad zeznula nesto... Izvinite... ko shvati razumece..

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1338 послато: јун 23, 2010, 06:22:23 поподне »
Ako nista drugo, bar nada umire poslednja :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1339 послато: јун 23, 2010, 07:09:50 поподне »
Sta znam bilo je oko pola jedanaest... posto sam stigla jako rano oko 8, imala sam neke obaveze po gradu... Vi bar lepo razmislite...imate vreme do sutra, prekosutra... Mene su bas zeznuli... al nema veze, negde cu upasti valjda, gde videcemo...  :)

A ja sam bila na salteru u prvom redu, gde je bio neki covek, bilo mu je dosadno po mom misljenju, ali je bio ljubazan :) hihihi :) samo mi je rekao : 'a nemas....' pa je ucutao  ;D video covek da imam sve hehehhehehehe  ;D ja sam se prijavljivala zajedno sa mojim drugaricama i stale smo jedna iza druge, ali sam se jednom dobila vezane brojeve (56i57), ostale su dobile druge brojeve, tako da ne verujem da cemo sedeti jedna iza druge na prijemnom, kao sto smo zelele... al nema veze  :D
« Последња измена: јун 23, 2010, 07:16:08 поподне Sany_91 »

*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1340 послато: јун 23, 2010, 07:36:56 поподне »
ja sutra kad dobijem br 437 xDxD i to rano ujutru xD

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1341 послато: јун 23, 2010, 08:15:18 поподне »
Ljudi, ja 2 pitanja iz zbirke za sociologiju nisam uspela da nadjem u knjizi (8. i 109.)
Ako je neko, mozda trazio, da li bi bio ljubazan da mi kaze gde se ona nalaze?

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1342 послато: јун 23, 2010, 09:06:15 поподне »
8. Sustinske uloge sociologije u demokratskim drustvima - 9.str predzadnji pasus
a 109. rizici po Gidensu su ti na 124.str skroz gore levo u literaturi. Ali ja ucila poprirucniku....^_^

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1343 послато: јун 23, 2010, 09:45:39 поподне »
Zahvaljujem, srodna duso :)
Meni je lakse iz knjige (gde nije sve suvoparno nego i obrazlozeno) :)

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1344 послато: јун 23, 2010, 09:50:10 поподне »
Sta znam bilo je oko pola jedanaest... posto sam stigla jako rano oko 8, imala sam neke obaveze po gradu... Vi bar lepo razmislite...imate vreme do sutra, prekosutra... Mene su bas zeznuli... al nema veze, negde cu upasti valjda, gde videcemo...  :)

A ja sam bila na salteru u prvom redu, gde je bio neki covek, bilo mu je dosadno po mom misljenju, ali je bio ljubazan :) hihihi :) samo mi je rekao : 'a nemas....' pa je ucutao  ;D video covek da imam sve hehehhehehehe  ;D ja sam se prijavljivala zajedno sa mojim drugaricama i stale smo jedna iza druge, ali sam se jednom dobila vezane brojeve (56i57), ostale su dobile druge brojeve, tako da ne verujem da cemo sedeti jedna iza druge na prijemnom, kao sto smo zelele... al nema veze  :D


I ja sam bio kod tog coveka, jedan decko mi je rekao da zavisi na koji se salter prijavis pa tako posle prave raspodelu za predavanja, samo ne znam koliko je to tacno?.

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1345 послато: јун 23, 2010, 10:08:15 поподне »
Pa, koliko saltera ima? Mozda je fora da se u isto vreme naidje tipa cetiri drugarice u isto vreme na sva cetiri saltera, isto kao i cekiranje karata na aerodromu :D A mozda i nije, videcemo sutra ^_^

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1346 послато: јун 23, 2010, 10:09:50 поподне »
Zahvaljujem, srodna duso :)
Meni je lakse iz knjige (gde nije sve suvoparno nego i obrazlozeno) :)

:) Ma bitno je samo da naucis... Jel ti ide? Ja na iz soc pucam na maksimum a iz poslovne mislim da cu negde da se zeznem...

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1347 послато: јун 23, 2010, 10:13:46 поподне »
Pa, koliko saltera ima? Mozda je fora da se u isto vreme naidje tipa cetiri drugarice u isto vreme na sva cetiri saltera, isto kao i cekiranje karata na aerodromu :D A mozda i nije, videcemo sutra ^_^

Ima tri saltera, ali npr. ja sam bio 149. dok drugarica iza mene 152, znaci gledaju sva tri saltera ko jedan...

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1348 послато: јун 23, 2010, 10:14:50 поподне »
To je to! Hvala kolega! :D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1349 послато: јун 23, 2010, 10:29:50 поподне »
Zahvaljujem, srodna duso :)
Meni je lakse iz knjige (gde nije sve suvoparno nego i obrazlozeno) :)

:) Ma bitno je samo da naucis... Jel ti ide? Ja na iz soc pucam na maksimum a iz poslovne mislim da cu negde da se zeznem...

ma ja pucam u prazno :D :D citam, ucim pa sta znam - cega se setim.
Inace ja sam poznata po tome "da ja nikada nista ne znam, a kada me pitaju svega se setim" ...tj ja nisam nikada svesna sta znam, sta ne, dok mi neko to ne zatrazi... tako da videcemo.
Nisam jedna od onih, ja nista ne znam, a dobijem najbolje ocene, jednostavno nisam svesna svog znanja, jer je u principu fotografsko i funkcionise kao search. xD