Упис на факултет

· 2343 · 568050
*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #960 послато: март 10, 2010, 08:04:35 поподне »
Novi priručnik iz sociologije je izašao na skriptarnici a iz matematike može stari. Pitanja i zadaci na ispitu su totalno isti k'o u priručniku. Pripremna nastava je prošle godine bila od 15. do 19. juna a prijava do 13.06. i koštala je 3500 po predmetu. To je od prošle godine ali će i ove verovatno tako nešto da bude.

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #961 послато: март 11, 2010, 08:22:16 поподне »
joj danas sam bila na faxu!! :D jedva cekam da se upisem xD (boze koliko entuzijazma u meni :D )

mada za tu pripremu, mislim da ce doci do promena u cenama, ako umemo u obzir porast svih cena na trzistu kao i ogroman skok evra :/

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #962 послато: март 11, 2010, 09:01:22 поподне »
Eh ja kad sam se upisivao jedva sam cekao da podjem na faks :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #963 послато: март 11, 2010, 09:09:37 поподне »
hihihi :D a ja idem u ponedeljak :D ne znam ni sta da radim ni sta da trazim  ;D hihihi. Moja drugarica mi je rekla nesto kao da ko ide na pripremu, profesori to malo vise obracaju paznju na faxu i tako to. Jel to tacno? Mislim, kako neko moze da me zapamti za dva tri dana :D  Ja sam totalno uzbudjena a i u isto vreme mnogo uplasena  :-\ :-\ :-\

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #964 послато: март 11, 2010, 10:46:24 поподне »
ja i da idem i da ne idem na pripremu ima da me zapamte u roku od 1h -.-
sva sam karakteristicna xD pocev od prezimena - do stava, ponasanja... prosto zracim xD

ja imam druga na faxu pa sam danas isla po zbirke i taman mi je bio turisticki vodic :D snacices se..nema mnogo prostorija :)
( bar ne onoliko koliko sam ja zamisljala :D )

U prizemlju su ti skriptarnica, klub, citaonica, biblioteka, amfiteatar, trafika, obezbedjenje, wc (+ kafemat :D ) i mozda jos ponesto
na spratu imas ucionice, wc, jos ucionica... :D ( + kafemat :D)
a prostorije za informatiku se nalaze iznad pravnog ...u koje nisam bila..mrzelo me da se penjem :)
mislim da bi to bilo to... ;) inace skriptarnica uvek radi do 14.h Tako da ako ides po zbirke imaj to u vidu ;)

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #965 послато: март 11, 2010, 10:51:42 поподне »
Au jbt pa ti bolje poznajes faks od mene :D

Mislim da mogu da zapamte, imali smo jedan takav primer.

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #966 послато: март 12, 2010, 02:29:24 поподне »
Hehehe :D hvala na tako opsirnom objasnjenju :D valjda cu se snaci :)

Inace ja nemam nikog ko znam tako dobro na faxu, svi su odustali i vratili se  :-\ al sta cu kad sam tvrdoglava :)))))

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #967 послато: март 12, 2010, 09:18:16 поподне »
Au jbt pa ti bolje poznajes faks od mene :D

Mislim da mogu da zapamte, imali smo jedan takav primer.

1. bez upotreba psovki..nije kulturno ;)  ( pokusavam i sebe da nateram da prekinem s tim :/)
2. imam jako dobro vizuelno pamcenje..;) mada za biblioteku i citaonicu nisam bas bila sigurna..ali izgleda da sam potrefila :D

Hehehe :D hvala na tako opsirnom objasnjenju :D valjda cu se snaci :)

Inace ja nemam nikog ko znam tako dobro na faxu, svi su odustali i vratili se  :-\ al sta cu kad sam tvrdoglava :)))))

3. sva moja objasnjenja su uglavnom opsirna i uvek obuhvataju moguca pitanja i potpitanja, jer mrzim kada ljudima moram po 2-3 (ili cak i vise puta) da ponavljam jedno isto :)

P.S. Nema na cemu :-*

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #968 послато: март 15, 2010, 05:33:24 поподне »
:D bila sam danas po sociologiju, posto ekonomika moze stara... Rekli su mi da informatora nema  ??? ??? ??? mada nema veze... Inace za prvi utisak... hmhm :D drameeeeeeeeeee :))))

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #969 послато: март 15, 2010, 06:00:29 поподне »
Informatore obicno dele kad idu po srednjim skolama da prezentuju fakultet... A i sta ce vam kad ga ima na netu :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #970 послато: март 15, 2010, 09:22:25 поподне »
u pravu si... a i tu nema nista sto vec ne znam, tj nista novo od prosle godine  ;D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #971 послато: март 15, 2010, 10:36:32 поподне »
:D bila sam danas po sociologiju, posto ekonomika moze stara... Rekli su mi da informatora nema  ??? ??? ??? mada nema veze... Inace za prvi utisak... hmhm :D drameeeeeeeeeee :))))

Sociologija se, nova od stare, razlikuje u 3 pitanja -.- wow koja promena :D
ali svejedno kupila sam nove, ne mogu da ucim iz vec zvrljanih...
btw rekla sam ti da ces se snaci ;)

@ Faraday ..kada ce otprilike obilaziti skole?


*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #972 послато: март 15, 2010, 10:51:08 поподне »
Uf ne secam se kad su bili kod nas, ali profesorka nam rece da ne mozemo pocetkom maja da imamo kolokvjium jer tad idu da obilaze skole, pa znaci obilazak je sigurno tokom maja...
Mada to obicno prodje nenajavljeno, secam se kod nas je dosla razredna na sred nekog casa i rekla ko planira da upise ekonomski neka ide na prezentaciju i mi svi podjosmo da ne bi imali cas :D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #973 послато: март 16, 2010, 08:58:41 пре подне »
Maja? lol. Onda i ne moraju da obilaze skole -.-
pretpostavila sam da je nenajavljeno, (jos je moj razredni uvek neobavesten)
ali da je toliko nenajavljeno... nisam verovala :D

iz pouzdanih izvora cela Bora (90%) upisuje medicinski..ali zato rupe na faxu ce popuniti Sremac.
(bas se radujem.)

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #974 послато: март 16, 2010, 08:25:30 поподне »
Samo da vam kazem... Vranjanci su se bas zalepili za ekonomski u Nisu......  80% iz ekonomske upisuje ekonomski, i pola gimnazije....  :-\ :-\ :-\ :-\