Упис на факултет

· 2343 · 567953
*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Упис на факултет
« Одговор #750 послато: октобар 21, 2009, 01:02:27 поподне »
Pa Kaca,da si isla u ekonomsku,i da si tamo ucila,odavno bi naucila 80 strana.:)
Ja sam se bacio na osnove,da naucim i osnove sada 80-ak strana,i onda da pocnem uporedo da ih ucim sa resursima.:D
Menadzment lepo iz skripte 7 dana pred kolokvijum i sva 4 kolokvijuma dam.:D

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #751 послато: октобар 21, 2009, 08:04:31 поподне »
Danas i nama rece za racunovodstvo. A inace, racunovodstvo je lagano, uopste nema mnogo, a i kako vidim, zadatak ce isto biti lak.
P.S. Kaca je isla u ekonomsku :D
« Последња измена: октобар 21, 2009, 08:06:04 поподне ana90 »

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #752 послато: октобар 21, 2009, 09:23:07 поподне »
Danas je bilo zanimljivo na racunovodstvu, mi iz ekonomske smo radili unapred a gimnazijalcima sve spanska sela :D

Pitanje za vevericu :) Jel ce biti na sajtu okacena ispitna pitanja iz Menadzmenta i Racunovodstva?

*

kAcA_90

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #753 послато: октобар 21, 2009, 11:00:37 поподне »
stefac 21 ja sam rekla da treba da se streba,a nisam rekla da ne znam nista od toga :P samo mi mnogo deluje kada se kaze 80strana :P a sto se tice zadataka za sad je sve lagano :P a sto se tice gimnazijalaca bas nista ne razumeju morala sam da im objasnjavam promene :P nije mi jasno zasto su upisivali ekonomiju kada nisu isli u ekonomsku, ali dobro to je  njihov problem :P

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Упис на факултет
« Одговор #754 послато: октобар 21, 2009, 11:23:46 поподне »
Ja po prirodi ne volim kada neko bolje zna od mene,takvi likovi mi daju inspiraciju da ucim.:)
Sela je jedna devojka pored mene,iz gimnazije,voli da uci,koliko me je samo iznervirala,kaze kao ja moram da nabijem sto bolje ocene,a ja se samo prevrnuo.:D
Rekao sam sebi,moracu vise da ucim i da imam i ja jako dobre ocene.Takav sam ti ja,takve osobe me guraju,a to je dobro.To je ona devojka sto je pitala 100 puta profesorku.:)
HVALA Bogu sto sma isao u ekonomsku,racunovodstvo je maciji kasalj,ali bukvalno,osnove nisu ni nalik na racunovodstvo.:)

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Упис на факултет
« Одговор #755 послато: октобар 22, 2009, 09:32:57 пре подне »
Bas ta,hoce da bude na svoju porodicu,to je lepo,ali me nervira.:(
Sada i ja moram da ucim vise,sto li sam je upoznao.:(
Alo dobro,devojku boli uvo sta drugi misle,tako i treba.:)

*

kAcA_90

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #756 послато: октобар 22, 2009, 01:49:13 поподне »
hehehe imamo i mi strebere koji dolaze pola sata ranije da zauzmu prve klupe ;p

*

tinica90

  • *
  • Поруке: 36
Одг: Упис на факултет
« Одговор #757 послато: октобар 22, 2009, 02:10:27 поподне »
jel zna neko kada cemo da dobijemo knjigu upravljanje resursima preduzeca

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #758 послато: октобар 22, 2009, 02:28:31 поподне »
Bas su streberi ovi, rezervisu mesta u prvom redu cim svane  ::)
Profesor je rekao da ova stamparska firma ima rok do 30. oktobra da fakultetu isporuci knjige.

*

abvgd

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Упис на факултет
« Одговор #759 послато: октобар 22, 2009, 07:39:20 поподне »
Jao, jao, samo vas slusam, nemojte toliko da lukujete sto se isli u ekonomsku, jer vam nije prednost bas velika, osim za recunovodstvo, ja sam na fakultetu dovoljno dugo da mogu da vam kazem da nema pravila i da cete kad tad osetiti da su oni u prednosti, sve zavisi od predmeta, ali na kraju krajeva fakultet moze da upise svako ko ima 4. stepen, sve dalje zavisi od volje i zelje! Jedno je sigurno, oni imaju kvalitetnije opste obrazovanje i naviku za strebanje, u odnosu na nas koji smo isli u ekonomsku, a videcete kad dodje engleski, matematika, pa operacije, tad necete tako da se smejete!

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Упис на факултет
« Одговор #760 послато: октобар 22, 2009, 09:00:20 поподне »
HA HA HA, moj izborni predmet nece biti matis nego sociologija koju sam takodje imao u ekonomskoj,salim se ja malo,moramo malo da ih zezamo,sta se odmah pa ti primas.:)
Jel si bio u ekonomskoj?!Cuti i sledi nas.:)
ZNam ja odlicno da to nista ne znaci,a i moze da znaci.
Uzivaj samo.
Laku noc....

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #761 послато: октобар 22, 2009, 09:49:01 поподне »
U pravu si za sve abvgd, ali moramo malo da se osecamo superiornije, dok jos mozemo :D

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Упис на факултет
« Одговор #762 послато: октобар 23, 2009, 08:25:29 пре подне »
stafac21, ti hoces da kazes da kolokvijum iz menadzmenta spremas iz skripte??? jel moze to? meni drug reko da rac moze iz skripte, ja ga tako i spremam! al za menadzment neznam! i za ova ostala dva...

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #763 послато: октобар 23, 2009, 09:27:07 пре подне »
Svako ima pravo da upise i skolu i fakultet koji zeli, ali ja ipak smatram da je nama iz ekonomske mnogo bolje jer bar imamo neku struku, a gimnazijalci, kako to svi kazu, imaju samo nastavak osnovne. Mozda imaju kvalitetnije opste znanje, ali ja moju ekonomsku ne bih menjala ni za jednu gimnaziju.

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Упис на факултет
« Одговор #764 послато: октобар 23, 2009, 11:30:55 пре подне »
Svako ima pravo da upise i skolu i fakultet koji zeli, ali ja ipak smatram da je nama iz ekonomske mnogo bolje jer bar imamo neku struku, a gimnazijalci, kako to svi kazu, imaju samo nastavak osnovne. Mozda imaju kvalitetnije opste znanje, ali ja moju ekonomsku ne bih menjala ni za jednu gimnaziju.
da znam koja si da te poljubim odma za ovu izjavu! u potpunosti se slazem!