Основне академске студије

· 2393 · 658364
*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Основне академске студије
« Одговор #645 послато: март 04, 2010, 11:36:22 пре подне »
e imam knjigu nego sad vidim da sam se zenula :$... meni treba ono sledece pitanje kupci inovatori tu ima veoma malo vise se prica o strategijama,kako ja vidim, ili???...

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Основне академске студије
« Одговор #646 послато: март 04, 2010, 12:02:19 поподне »
E za to pitanje sam ja i one dve strategije obuhvatio jer nisam bio siguran kao i ti, a ono na sledecoj stranici mislim da je kljuc pitanja, valjda gde su oni kao dizajneri ili tako nesto...

*

aleksandrija

  • *
  • Поруке: 21
Одг: Основне академске студије
« Одговор #647 послато: март 05, 2010, 07:12:17 пре подне »
Jel se neko seca kad je bio prosle god. MAJSKI ROK? :)

*

slavica.momcilovic

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #648 послато: март 05, 2010, 10:02:12 пре подне »
Kolege,
moze li neko da mi kaze kakav su iskustva sa prof.iz Ekonomike poljoprivrede?
Trazi li mnogo.......tj.procente ,godine...?

*

bokii

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Основне академске студије
« Одговор #649 послато: март 05, 2010, 02:16:42 поподне »
Kolege,
moze li neko da mi kaze kakav su iskustva sa prof.iz Ekonomike poljoprivrede?
Trazi li mnogo.......tj.procente ,godine...?

Profesorka je  korektna, naravno traži određeno znanje, ali ništa preterano. Što se tiče godina i procenta, obrati pažnju samo na najbitnije godine i procente.



*

sandramilija

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Основне академске студије
« Одговор #650 послато: март 05, 2010, 08:33:17 поподне »
kad je svecana dodela diploma ?  koliko puta godisnje se odrzava?

*

slavica.momcilovic

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #651 послато: март 05, 2010, 09:18:29 поподне »
Hvala !!!!
Kolege,
moze li neko da mi kaze kakav su iskustva sa prof.iz Ekonomike poljoprivrede?
Trazi li mnogo.......tj.procente ,godine...?

Profesorka je  korektna, naravno traži određeno znanje, ali ništa preterano. Što se tiče godina i procenta, obrati pažnju samo na najbitnije godine i procente.




*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Основне академске студије
« Одговор #652 послато: март 10, 2010, 12:28:24 поподне »
Ne mogu nikoga da nadjem ko je vec imao EKONOMSKU GEOGRAFIJU.Interesuje me kolokvijum kod profesora Milana Spasojevica?Kolokvijum se radi pismeno ali ne znam da li traze sve one godine i procente,koliko koja drzzava ima stanovnika,koji procenat zemlje za svaku godinu???Mislim da je to previse da se sve zna!

*

navircom287

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Основне академске студије
« Одговор #653 послато: март 14, 2010, 09:14:58 пре подне »
Ne mogu nikoga da nadjem ko je vec imao EKONOMSKU GEOGRAFIJU.Interesuje me kolokvijum kod profesora Milana Spasojevica?Kolokvijum se radi pismeno ali ne znam da li traze sve one godine i procente,koliko koja drzzava ima stanovnika,koji procenat zemlje za svaku godinu???Mislim da je to previse da se sve zna!

Kolokvijum nisam uspeo da polozim(nisu u pitanju godine,procenti..vec mnostvo sitnijih detalja i "izraza za neku pojavu"),na ispitu je potrebno da se zna informativno koja je velicina ali i ako pogresis malo nije strasno(opasno je ako kazes 100.000km npr. a treba 1000 L),procente uci od prilike ne opterecuj se previse time  (ja sam polagao kod Šušića 2007.-nadam se da se nije promenilo mnogo,uz to mogu da ti kazem svoj subjektivni osecaj da mi je to bio najlaksi ispit!  :)

*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Основне академске студије
« Одговор #654 послато: март 16, 2010, 06:49:33 поподне »
ej, opet mi treba pomoc za resurse :S... sta je bitno spomenuti za Filantropske mreze... posto tu ima mnogo...Молим? Ajde ako moze neko da pomogne ... Молим?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #655 послато: март 17, 2010, 09:12:56 пре подне »
kad je svecana dodela diploma ?  koliko puta godisnje se odrzava?

Свечана додела диплома се одржава 2-3 пута годишње. Сви студенти добијају позиве поштом.

*

Milica Pesic

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #656 послато: март 28, 2010, 09:03:54 поподне »
Zanima me da li na nasem fakultetu, po bolonjskom procesu, moze da se dobije diploma zavrsene vise skole, i ako moze posle koje godine ili sa koliko poena? A da i koliko treba osvojenih poena na drugoj da bih stekla uslov za trecu godinu, a koliko da bih sa samofinansirajuce presla na budzet? Unapred hvala!!
« Последња измена: март 29, 2010, 01:04:34 поподне Milica Pesic »

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Основне академске студије
« Одговор #657 послато: март 29, 2010, 01:31:29 поподне »
Zanima me da li na nasem fakultetu, po bolonjskom procesu, moze da se dobije diploma zavrsene vise skole, i ako moze posle koje godine ili sa koliko poena? A da i koliko treba osvojenih poena na drugoj da bih stekla uslov za trecu godinu, a koliko da bih sa samofinansirajuce presla na budzet? Unapred hvala!!
i mene zanima ovo prvo :) a i ovo drugo pitanje, samo sa prve god na drugu!?

*

vladimir

  • *
  • Поруке: 42
Одг: Основне академске студије
« Одговор #658 послато: март 30, 2010, 11:59:33 пре подне »
Da li postoji kolokvijum iz E. Doktrina ili se odmah izilazi na ispit? Unapred hvala.

*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #659 послато: март 31, 2010, 12:49:06 поподне »
Ajde neko ko je polozio MEO da mi kaze odakle se uce pitanja 37-50, nema ih u knjizi iz 2006. Da li postoji neka novija ili skripte sa predavanja?
Drugo pitanjce, sta se polaze na pismenom delu ispita iz Poslovnih finansija (Upravljanje finansijama preduzeca) kod Ksenije i Evice? Da li su neki zadaci u pitanju ili prosto pismeno odgovaramo?