Основне академске студије

· 2393 · 658447
*

zvoncica

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Основне академске студије
« Одговор #495 послато: новембар 02, 2009, 10:38:26 поподне »
Da li možete da mi kažete kad bi trebalo da bude novembarski rok? I koliko traje?

Hvala unapred...

*

Pera Kojot

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Основне академске студије
« Одговор #496 послато: новембар 02, 2009, 10:54:56 поподне »
Ako nije problem da mi neko napiše nazive knjiga koje se koriste za predmete u drugoj godini na smeru međunarodni menadžment. Video sam spisak na sajtu ali me zanima koje od tih knjiga treba.

Hvala.

*

millichitza

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Основне академске студије
« Одговор #497 послато: новембар 03, 2009, 12:17:40 пре подне »
Ovako: Regionalna geografija sveta, Medjunarodna ekonomija, Osnovi organizacije (Organizacija preduzeca), Marketing, Medjunarodni marketing, za Bankarski menadzment imas 2 i deo iz knjige, za Medjunarodni poslovno finansiranje koristis knjigu iz Poslovnih finansija i neki materijal koji daje profesoska, za Medjunarodnu ekonomiju koristis knjigu iz Medjunarodnih ekonomskih odnosa i knjige za prvi i drugi strani jezik koje izaberes. Ja mislim da je to to. I ako ti trebaju knjige, javi! :)

*

MarijaMiladinovic

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #498 послато: новембар 04, 2009, 05:38:23 поподне »
Hvala na odgovoru.
imam jos jedno pitanje
interesuje me u vezi potpisa da li treba da sakupljamo mi koji smo ove godine upisali trecu godinu po starom programu?
kako cemo da znamo da li treba ili ne i kada ce to biti ako bude?
da li imamo predavanja za trecu godinu po starom programu?
unapred hvala

*

SasaM

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Основне академске студије
« Одговор #499 послато: новембар 08, 2009, 12:28:16 поподне »
Da li ce studenti koji su upisali po prvi put trecu god po starom programu i pritom su na budzetu moci da polazu ispite iz IV semestra.Posto su se neki profesori slozili da nas puste da polazemo,ako to vi dozvolite,oni nemaju nista protiv.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #500 послато: новембар 09, 2009, 06:56:25 пре подне »
Da li možete da mi kažete kad bi trebalo da bude novembarski rok? I koliko traje?

Hvala unapred...

Prijava ispita vrši se od 07. - 10.11.2009. godine.
Ispiti se održavaju od 20.11.2009. do 30.11.2009. godine.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_novembarski.pdf

*

Pera Kojot

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Основне академске студије
« Одговор #501 послато: новембар 09, 2009, 07:25:38 пре подне »
Jel se zna ko ispituje analizu u novembarskom roku?
Kod koga je bolje da se padnem?
Jel ona treba da bude krajem roka?

Hvala unapred.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #502 послато: новембар 09, 2009, 11:51:28 пре подне »
Doneli ste odluku da druga godina po starom mora da predje na Bolonju i da cemo sve informacije dobiti na evidenciji.A to uopste nije tako, sta god ih pitam na evidenciji oni ne znaju, a ono sto kazu, svi kazu razlicito.Kada sam ih pitala sta treba od dokumentacije (samo dokumentacija!) troje njih mi je reklo tri razlicite stvari, i koga ja da poslusam?A to, kako ce da mi se priznaju ispiti, da li moram da idem na predavanja, da li moram da skupljam potpise, koji ispit da uzmem kao izborni niko nista nece da mi kaze, i uglavnom to ne moze.Rekli ste vec da mozemo da trazimo da nam se upisu ispiti koje smo polozili i u novi index ali ona zena na evidenciji je rekla da oni to ne rade i da nece da mi upisu te ispite.I kako ja da znam kako su mi se ispiti priznali i koji su mi ostali da polazem + ona razlika izmedju novog i starog programa?A za izborni predmet je ispalo da uopste i ne mogu da biram jer za jedan od dva ponudjena nema dovoljno studenata, tako da svi moraju da "izaberu" drugi.I sta nam vi onda nudite sa tom Bolonjom?Samo predjite a posle ko vas sisa.Nacin na koji popstupa ovaj fakultet sa studentima je jako neodgovoran i neozbiljan, sto po meni nije dopustivo za jednu ovakvu viskoskolsku instituciju sa ovolikim brojem studenata!

*

sashka

Одг: Основне академске студије
« Одговор #503 послато: новембар 09, 2009, 01:01:00 поподне »
Jel se zna ko ispituje analizu u novembarskom roku?
Kod koga je bolje da se padnem?
Jel ona treba da bude krajem roka?

Hvala unapred.
u okt2 Bojan je ispitivao neparne a Vesna parne brojeve sada u novembarskom roku bi trebalo da je obrnuto

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #504 послато: новембар 14, 2009, 07:07:00 пре подне »
                                    О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
На основу одлуке Наставно-научног већа Факултета бр.04-3106 од 06.11.2009.
године позивају се:
                                                 I
Буџетски студенти прве године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46
ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР II испитним роком да се јаве служби за наставна и
студентска питања у периоду од 12.11.2009. до 14.11.2009. године од 9 до 11 часова
ради уписа друге године студија.
                                                II
Буџетски студенти друге године који су у школској 2008/2009 години сакупили
46 ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР II испитним роком да се јаве служби за
наставна и студентска питања у периоду од 12.11.2009. до 14.11.2009. године од
14 до 16 часова ради уписа треће године студија.
« Последња измена: новембар 14, 2009, 07:09:05 пре подне squirrel »

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #505 послато: новембар 14, 2009, 02:55:52 поподне »
@ squirrel
Znaci na moj post nemate komentar.Na tome se sve zavrsava.Ne znam zasto ova tema uopste postoji kada vi na pitanja i komentare koji vam se ne dopadaju uopste ne odgovarate.

*

una

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Основне академске студије
« Одговор #506 послато: новембар 14, 2009, 08:13:12 поподне »
@ squirrel
Znaci na moj post nemate komentar.Na tome se sve zavrsava.Ne znam zasto ova tema uopste postoji kada vi na pitanja i komentare koji vam se ne dopadaju uopste ne odgovarate.
Verujem u kojoj si situaciji ali ovde na forumu ne verujem da mogu da ti pomognu.Idi kod prodekana i kod sekretara fakulteta...

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #507 послато: новембар 16, 2009, 09:58:27 пре подне »
squirrel, da li je moguce da ubacite ovde nova pitanja iz predmeta Osnovi organizacije?
Unapred hvala!

*

vladimir

  • *
  • Поруке: 42
Одг: Основне академске студије
« Одговор #508 послато: новембар 16, 2009, 01:49:16 поподне »
Da li neko zna da li je bio kolokvijum iz Mikroekonomije i ako nije kad ce biti?

*

MACHO

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #509 послато: новембар 17, 2009, 10:19:24 пре подне »
Doneli ste odluku da druga godina po starom mora da predje na Bolonju i da cemo sve informacije dobiti na evidenciji.A to uopste nije tako, sta god ih pitam na evidenciji oni ne znaju, a ono sto kazu, svi kazu razlicito.Kada sam ih pitala sta treba od dokumentacije (samo dokumentacija!) troje njih mi je reklo tri razlicite stvari, i koga ja da poslusam?A to, kako ce da mi se priznaju ispiti, da li moram da idem na predavanja, da li moram da skupljam potpise, koji ispit da uzmem kao izborni niko nista nece da mi kaze, i uglavnom to ne moze.Rekli ste vec da mozemo da trazimo da nam se upisu ispiti koje smo polozili i u novi index ali ona zena na evidenciji je rekla da oni to ne rade i da nece da mi upisu te ispite.I kako ja da znam kako su mi se ispiti priznali i koji su mi ostali da polazem + ona razlika izmedju novog i starog programa?A za izborni predmet je ispalo da uopste i ne mogu da biram jer za jedan od dva ponudjena nema dovoljno studenata, tako da svi moraju da "izaberu" drugi.I sta nam vi onda nudite sa tom Bolonjom?Samo predjite a posle ko vas sisa.Nacin na koji popstupa ovaj fakultet sa studentima je jako neodgovoran i neozbiljan, sto po meni nije dopustivo za jednu ovakvu viskoskolsku instituciju sa ovolikim brojem studenata!
Evidencija ko' evidencija, oni nikada nista ne znaju. Trazite preko svojih studentskih organizacija i dekanata da na sajt fakulteta redovno unose sve izmene i obavestenja koja se ticu studenata.

Evo vam jos jednog pitanja za razmisljanje - u pravilniku za polaganje ispita pise da polozeni pisani deo ispita vazi tri roka. Neki nastavnici to tumace kao tri uzastopna roka a neki tri roka kada se pojavis na ispitu. Ko je od njih u pravu?
« Последња измена: новембар 17, 2009, 10:27:53 пре подне MACHO »