Основне академске студије

· 2393 · 658571
*

NexT

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1530 послато: јануар 12, 2012, 01:55:04 поподне »
Da li neko moze da mi kaze je l' se potpisi uzimaju i za vezbe? I do kada skupljamo potpise, nesto vise o potpisima ako znate, bilo sta   ??? Hvala, kolege, unapred  :)

*

Alleksandra

  • **
  • Поруке: 194
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1531 послато: јануар 12, 2012, 09:17:15 поподне »
A koja si godina? Za prvu godinu daju samo na predavanjima.

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1532 послато: јануар 13, 2012, 02:54:01 пре подне »
da li neko mozda zna kod koga polazu neparni brojevi indexa u januarskom roku iz terije privrednog razvoja? kod profesora ili profesorke

iz razvoja se neparni padaju kod profesora januara

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1533 послато: јануар 13, 2012, 02:57:55 пре подне »
Pa i  ja sam očekivala pre 31.12. makar okvirni raspored.. A izgleda da će izaći tek 18.01. :/

ne, pa oni moze da ga izbace i 21og. sto, nije nikakav problem *8/ mislim, sta njih briga...
na pravnom imaju godisnji raspored, kad se padaju ispiti zna se mnoOogo unapred, a mi na ekonomskom treba gledamo u pasulj! strasno!!!
mogli bi da ga izbace u ponedeljak bar... ALI...

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1534 послато: јануар 13, 2012, 10:03:16 пре подне »
Ma strasno sta nam rade :-/ Bezobrazluk , moras sve da platis i to na vreme inace kazna +1000 rsd ili zabrana polaganja ispita itd... A kada je u pitanju ispunjenje obaveza sa druge strane : ,,Budi srecan ako ikad i dobijes informaciju "

Inace za potpise da javim , overa semestra je od 22-og pa do kraja ovog meseca.....

*

angel90

  • *
  • Поруке: 45
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1535 послато: јануар 13, 2012, 02:58:46 поподне »
Da li moci da prijavim ispite u ponedeljak posto ne mogu da stignem do 14.?

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1536 послато: јануар 13, 2012, 05:00:44 поподне »
Da li moci da prijavim ispite u ponedeljak posto ne mogu da stignem do 14.?


ako imas da uplacujes uplati zbog datuma na uplatnici. inace ne bi trebalo da je problem. ne verujem da ce oni da prazne sanducice pre ponedeljka popodne.

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1537 послато: јануар 13, 2012, 05:02:00 поподне »
e, koleze, je l' zna neko podelu pitanja iz revizije i iz trgovinskog menadzmenta? po starom programu. bilo bi divno *8)

*

bella3x

  • *
  • Поруке: 33
  • In dreams we enter a world that's entirely our own
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1538 послато: јануар 13, 2012, 05:29:40 поподне »
Ovako: Upisala sam fakultet 2010. god, ali zbog toga sto nisam mogla da platim skolarinu nisam mogla da dajem ispite, pa sad (i da platim zaostalu skolarinu) moram da obnovim godinu (sto ne zelim da radim, jer verujem da mogu da zavrsim faks u roku, samo da nemam finasijskih problema). Zato sam htela da se ispisem s ovog, i upisem na Ekonomski u BG-u (ukratko: da pocnem ispocetka). Zanima me da li je to moguce? Jer znam da su ovih godina uvodili neka nova pravila, a drugarica mi je nesto napricala na tu temu, pa ne znam da l' mogu sad, dve god. nakon sto sam zavrsila srednju, da se ispisem s jednog, a upisem na drugi fakultet? Rodjena sam maja 1992. ali sam krenula ranije i sad bih kasnila za "svojom" generacijom "samo" god. dana, sto i nije toliko lose, s obzirom na to sta me je sve snaslo prilikom upisa i dosadasnjih studija.
Neka odgovore svi koji imaju misljenje :)

*

dulle

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1539 послато: јануар 13, 2012, 06:16:32 поподне »
e, koleze, je l' zna neko podelu pitanja iz revizije i iz trgovinskog menadzmenta? po starom programu. bilo bi divno *8)

revizija
do 30. prvo
do 60. drugo
do 100. trece

*

Joxy92

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1540 послато: јануар 14, 2012, 12:33:51 пре подне »
Treba mi jedno objasnjenje. Dobila sam temu za seminarski rad (racunovodstvo je u pitanju, prva sam godina) i profesor je rekao da napisemo 10 strana i imamo 2 izvora. E sad, sta se tacno podrazumeva pod ta "dva izvora"? :)

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1541 послато: јануар 14, 2012, 01:30:25 поподне »
Treba mi jedno objasnjenje. Dobila sam temu za seminarski rad (racunovodstvo je u pitanju, prva sam godina) i profesor je rekao da napisemo 10 strana i imamo 2 izvora. E sad, sta se tacno podrazumeva pod ta "dva izvora"? :)
to znaci da treba da navedes odakle si koristila informacije za svoj rad npr naziv knjige, udzbenika, strucnog casopisa.....

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1542 послато: јануар 14, 2012, 01:37:30 поподне »
Zanima me da li je to moguce? Jer znam da su ovih godina uvodili neka nova pravila, a drugarica mi je nesto napricala na tu temu, pa ne znam da l' mogu sad, dve god. nakon sto sam zavrsila srednju, da se ispisem s jednog, a upisem na drugi fakultet? Rodjena sam maja 1992. ali sam krenula ranije i sad bih kasnila za "svojom" generacijom "samo" god. dana, sto i nije toliko lose, s obzirom na to sta me je sve snaslo prilikom upisa i dosadasnjih studija.
Neka odgovore svi koji imaju misljenje :)
Zasto ne bi mogla da upises drugi fakultet?S tim sto ces verovatno morati da polazes prijemni opet, mada bi o tome trebalo da se raspitas na zeljenom fakultetu, jedino oni mogu da ti daju precizne odgovore.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1543 послато: јануар 14, 2012, 06:26:09 поподне »
Ovako: Upisala sam fakultet 2010. god, ali zbog toga sto nisam mogla da platim skolarinu nisam mogla da dajem ispite, pa sad (i da platim zaostalu skolarinu) moram da obnovim godinu (sto ne zelim da radim, jer verujem da mogu da zavrsim faks u roku, samo da nemam finasijskih problema). Zato sam htela da se ispisem s ovog, i upisem na Ekonomski u BG-u (ukratko: da pocnem ispocetka). Zanima me da li je to moguce? Jer znam da su ovih godina uvodili neka nova pravila, a drugarica mi je nesto napricala na tu temu, pa ne znam da l' mogu sad, dve god. nakon sto sam zavrsila srednju, da se ispisem s jednog, a upisem na drugi fakultet? Rodjena sam maja 1992. ali sam krenula ranije i sad bih kasnila za "svojom" generacijom "samo" god. dana, sto i nije toliko lose, s obzirom na to sta me je sve snaslo prilikom upisa i dosadasnjih studija.
Neka odgovore svi koji imaju misljenje :)
Pa naravno da mozes, ali mislim da ces morati skolarinu na ovom fakultetu da isplatis do kraja...Svakako ekonomski fax u bgu je mnogo bolji, imas mnogo vise mogucnosti i mnogo bolje udzbenike tako da samo napred!  :)

*

tasha_

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1544 послато: јануар 14, 2012, 10:43:36 поподне »
imam pitanje, ako moze pomoc  :)
prvu godinu sam obnovila i dala sve ispite, da li je moguce da predjem na budzet u drugoj iako pri upisu prve nisam bila na budzetu ?!
jer neki kazu da ko je prvu upisao na budzetu i obnavljao nema pravo na budzet, a ko je bio samofinansirajuci da ima pravo na budzet posle obnove?!
ako neko razume ,odg ! plssss  xDDD