Основне академске студије

· 2393 · 658454
*

ast88

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #270 послато: август 14, 2009, 12:47:47 поподне »
Zdravo. Zavrsio sam drugu godinu sa odlicnim prosekom i interesuje me da li postoji mogucnost za ubrzano studiranje? Procitao sam u informatorima da postoji za ucenike koji imaju prosek iznad 8,5. Imam prosek iznad 9,5 ali ne znam nista detaljnije od toga. Interesuje me kako teku studije po ubrzanom programu, kada je prijavljivanje ili gde bih mogao da pronadjem detaljnije informacije na ovu temu?
Unapred hvala.

*

mickey

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Основне академске студије
« Одговор #271 послато: август 15, 2009, 01:57:50 поподне »
mene zanima sta se uci iz matematike na prvoj godini studija?
jel u pitanju finansijska matematika ili?
ima li neko da je zavrsio srednju ekonomsku?jel poslovna, monetarna isto samo teorija? pozz

*

navircom287

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Основне академске студије
« Одговор #272 послато: август 18, 2009, 09:03:35 пре подне »
"mickey",nije u pitanju finansijska matematika..vec obicna(finansijsku imas u cetvrtoj ali kao izborni predmet).
ovo za poslovnu(taj predmet ne postoji,a nisam isao u ekonomsku srednju, vec gomila nekih drugih...) i da....samo je teorija u pitanju.

*

mickey

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Основне академске студије
« Одговор #273 послато: август 24, 2009, 10:42:41 поподне »
kakva je matematika na faksu?

*

mickey

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Основне академске студије
« Одговор #274 послато: август 24, 2009, 10:44:06 поподне »
okej.. koliko ima stranica jedna knjiga? npr.nacionalna  ;)

*

mickey

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Основне академске студије
« Одговор #275 послато: август 24, 2009, 10:46:29 поподне »
pa finansijska metematika je i menice, amortizacija.. itd.. toga ima u bg,, jel ima u Nisu?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #276 послато: август 25, 2009, 10:34:16 пре подне »
da li znate koliko ispita je potrebno da se upise treca godina na budzetu?

Потребно је да сакупите 48 ЕСПБ бодова (7 испита).

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #277 послато: август 25, 2009, 10:35:15 пре подне »
squirrel - Da li mi koji smo ove godine upisali faks kao samofinansirajuci studenti dobijamo SVE knjige potrebne za prvu godinu ili ne????

Добијате оне књиге које издаје Економски факултет у Нишу.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #278 послато: август 25, 2009, 10:35:36 пре подне »
Da li neko može da mi kaže koliko konačno treba ispita da bi se uhvatio uslov za drugu godinu i da bi se ostalo na budžetu, pošto sam ja na budžetu? Da li je to 6 ili 7 ispita?  ???

Hvala unapred!!!!!!!

Потребно је да сакупите 48 ЕСПБ бодова (7 испита).

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #279 послато: август 25, 2009, 10:38:36 пре подне »
Meni su pogrešili prezime prilikom upisa u evidenciju.Žalio sam se..ispravljali su..ali posle mesec dana su opet vratili na staro.Šta da radim?
Evo prošlo je tri godine od tada i ja se plašim da mi diploma neće biti validna! :(

Покушајте да контактирате Мариолу Петровић - руководиоца службе за студентска питања (mariola.petrovic@eknfak.ni.ac.rs) . Упозната је са Вашим случајем и изаћи ће Вам у сусрет.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #280 послато: август 25, 2009, 10:39:20 пре подне »
jedno pitanje, jel znate mozda kada pocinju konsultacije kod profesora? hvala unapred

Са почетком испитног рока.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #281 послато: август 25, 2009, 10:42:16 пре подне »
Da li neko zna ko ispituje neparne indekse iz "Ekonomike preduceca I"?
Hvala unapred!
Студенте са непарним бројем индекса професорка Надица Фигар  (33037-37457) и професор Раденко Милојевић (37461-38691).
Студенте са парним бројем индекса испитује професорка Биљана Ракић.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #282 послато: август 25, 2009, 10:43:38 пре подне »
Zdravo. Zavrsio sam drugu godinu sa odlicnim prosekom i interesuje me da li postoji mogucnost za ubrzano studiranje? Procitao sam u informatorima da postoji za ucenike koji imaju prosek iznad 8,5. Imam prosek iznad 9,5 ali ne znam nista detaljnije od toga. Interesuje me kako teku studije po ubrzanom programu, kada je prijavljivanje ili gde bih mogao da pronadjem detaljnije informacije na ovu temu?
Unapred hvala.

Подноси се захтев за превремено полагање испита, након ћега ће Декан донети одлуку о могућности убрзаног студирања. За више информација обратите се продекану за наставу.
« Последња измена: август 25, 2009, 10:45:49 пре подне squirrel »

*

galadriel032

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #283 послато: август 26, 2009, 02:50:16 поподне »
Mozete li da mi odgovorite da li Ekonomski fakultet u Nisu prima diplomce drzavne Visoke Beogradske poslovne skole (bivsa Visa ekonomska,Kraljice Marije 73,Beograd) na cetvrtu godinu?Ako prima,da li bi mogli samo ukratko da mi napisete uslove prelaska ili da me uputite na nekoga ko bi mogao da mi odgovori?Diplomirala sam na smeru finansije i racunovodstvo.Hvala unapred na odgovoru.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #284 послато: август 28, 2009, 12:27:17 поподне »
Mozete li da mi odgovorite da li Ekonomski fakultet u Nisu prima diplomce drzavne Visoke Beogradske poslovne skole (bivsa Visa ekonomska,Kraljice Marije 73,Beograd) na cetvrtu godinu?Ako prima,da li bi mogli samo ukratko da mi napisete uslove prelaska ili da me uputite na nekoga ko bi mogao da mi odgovori?Diplomirala sam na smeru finansije i racunovodstvo.Hvala unapred na odgovoru.

Уколико сте стекли диплому струковних студија, онда немате прао уписа на било коју годину. Уколико је у питању стечена диплома Више школе, онда се можете уписати у трећу годину студија.