Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 402052
*

Yuri

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #915 послато: септембар 12, 2014, 10:40:11 поподне »
Squirrel, da li je moguce nakon obnovljene prve godine,sledece biti na budzetu? i da li postoji razlika kada godinu obnovi student na budzetu od samofinansirajuceg studenta?
hvala unapred

*

Los milos

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #916 послато: септембар 15, 2014, 01:51:24 поподне »
Doslo je do poklapanja dva ispita koje sam prijavio za oktobarski rok? Da li da se obratim evidenciji ili profesorima u vezi sa ovim problemom?

*

greencinderella

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #917 послато: септембар 22, 2014, 09:36:37 пре подне »
Squirrel, nisam overila letnji semsetar i nemam nijedan potpis. Kolika je naknada za to? I da li je potreban sistematski pregled za overu posto sam 3. godina?

*

tinkerbell27

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #918 послато: септембар 23, 2014, 08:13:54 пре подне »
da li ce i ove godine ostati 30 esp za uslov?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #919 послато: септембар 25, 2014, 08:27:49 пре подне »
Da li prof Biljana Predic stvarno vise nece ispitivati od oktobra 2? Jel se zna nesto o tome?
Prof.Biljana Predic ide u penziju.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #920 послато: септембар 25, 2014, 08:28:25 пре подне »
Squirrel, da li je moguce nakon obnovljene prve godine,sledece biti na budzetu? i da li postoji razlika kada godinu obnovi student na budzetu od samofinansirajuceg studenta?
hvala unapred

Nema razlike, cim se obnovi godina prelazi se na samofinansiranje.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #921 послато: септембар 25, 2014, 08:29:13 пре подне »
Squirrel, nisam overila letnji semsetar i nemam nijedan potpis. Kolika je naknada za to? I da li je potreban sistematski pregled za overu posto sam 3. godina?

Obratite se referentu za III godinu.

da li ce i ove godine ostati 30 esp za uslov?

Ostaje

*

sbtrkt

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #922 послато: септембар 25, 2014, 12:10:51 поподне »
Meni su juce rekli na evidenciji rekli da nakon obnove moze da se upadne na budzet ako se u toku obnovljene godine ostvari 46 i vise ESPB...

*

darko0303

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #923 послато: септембар 26, 2014, 12:14:33 пре подне »
upisan sam po prvi put u cetvrtu godinu ko samofinansirajuci...u toku ove skolske godine sam osvojio 49espb..do sad...mozda bude i vise posto imam jos ispita da polazem u oktobar roku... sve u svemu, zanima me da li imam pravo na budzet u sledecoj skolskoj godini...koja bi u mom slucaju bila obnovljena... u obavestenju pise jasno SVI studenti koji u toku skolske godine ostvare vise od 46espb imaju pravo na budzet ukoliko se rangiraju u predvidjenom broju..znaci ja nisam bio na budzetu pa da gubim pravo na njega posle 4godine studija..vec sam u cetvrtoj godini ostvario to pravo...pozdrav i unapred hvala na odgovoru

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #924 послато: септембар 26, 2014, 07:19:55 пре подне »
upisan sam po prvi put u cetvrtu godinu ko samofinansirajuci...u toku ove skolske godine sam osvojio 49espb..do sad...mozda bude i vise posto imam jos ispita da polazem u oktobar roku... sve u svemu, zanima me da li imam pravo na budzet u sledecoj skolskoj godini...koja bi u mom slucaju bila obnovljena... u obavestenju pise jasno SVI studenti koji u toku skolske godine ostvare vise od 46espb imaju pravo na budzet ukoliko se rangiraju u predvidjenom broju..znaci ja nisam bio na budzetu pa da gubim pravo na njega posle 4godine studija..vec sam u cetvrtoj godini ostvario to pravo...pozdrav i unapred hvala na odgovoru

Самофинансирајући студенти који су у школској 2013/2014. години били уписани у четврту годину (по први пут или обновили годину) и недостаје им 30 и више ЕСП бодова до завршетка студија, у школској 2014/2015. години евидентирају упис као самофинансирајући студенти (плаћају обнову године).

Самофинансирајући студенти који су у школској 2013/2014. години били уписани у четврту годину (по први пут или обновили годину) и недостаје им мање од 30 ЕСП бодова до завршетка студија, у школској 2014/2015. години евидентирају упис као самофинансирајући студенти (плаћају по 800 динара за сваки недостајући бод).


*

Natašaaa

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #925 послато: октобар 01, 2014, 09:52:40 пре подне »
Squirrel, a ko je obnovio četvrtu godinu po drugi put, a nedostaje mu tačno 30 poena (4 ispita + 2 poena za diplomski) koliko plaća prilikom upisa?

Hvala unapred!  :)

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #926 послато: октобар 02, 2014, 07:04:43 пре подне »
Squirrel, a ko je obnovio četvrtu godinu po drugi put, a nedostaje mu tačno 30 poena (4 ispita + 2 poena za diplomski) koliko plaća prilikom upisa?

Hvala unapred!  :)

Самофинансирајући студенти који су у школској 2013/2014. години били уписани у четврту годину (по први пут или обновили годину) и недостаје им 30 и више ЕСП бодова до завршетка студија, у школској 2014/2015. години евидентирају упис као самофинансирајући студенти (плаћају обнову године).

*

bombica

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #927 послато: октобар 10, 2014, 07:43:57 поподне »
Obnovio bih opet prvu godinu,nisam dao ni jedan ispit,da li mogu da promenim smer i kakva je procedura oko toga?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #928 послато: октобар 13, 2014, 06:55:12 пре подне »
Obnovio bih opet prvu godinu,nisam dao ni jedan ispit,da li mogu da promenim smer i kakva je procedura oko toga?

Podnesete Molbu. Kupite karton za novi smer.
Indeks, Molbu, karton i uplatnicu predate na salteru.
Naknada za promenu smera iznosi 3.000 dinara.

*

Lacking_Inspiration

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #929 послато: октобар 13, 2014, 08:44:13 поподне »
Da li se obnova moze platiti u vise rata?