Overa semestra

· 4 · 7197
*

Stjudent

  • *
  • Поруке: 10
Overa semestra
« послато: јануар 28, 2011, 01:31:06 пре подне »
Studirao sam po starom programu i ove godine sam obnovio godinu i presao na Bolonju.
Saznao da izgleda treba da se overi semestar, iako sam obnovio godinu. Ja to pre nisam bio duzan kada sam obnavljao godinu po starom programu.

Zanima mi da li zaista treba da se overi semestar?

Totalno mi je konfuzno, jer sada po novom programu imam nove ispite, drugi profesori, novi indeks u kome nema starih potpisa, stari indeks je u salterskoj sluzbi...

Nelogicno mi je da treba ponovo overavam i skupljam potpise za semestar koji obnavljam?!

Ako vam nije tesko objasnite mi kako da overim semestar?

Sta se uopste desava ako ne overim semestar?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Overa semestra
« Одговор #1 послато: јануар 28, 2011, 12:31:02 поподне »
Studirao sam po starom programu i ove godine sam obnovio godinu i presao na Bolonju.
Saznao da izgleda treba da se overi semestar, iako sam obnovio godinu. Ja to pre nisam bio duzan kada sam obnavljao godinu po starom programu.

Zanima mi da li zaista treba da se overi semestar?

Totalno mi je konfuzno, jer sada po novom programu imam nove ispite, drugi profesori, novi indeks u kome nema starih potpisa, stari indeks je u salterskoj sluzbi...

Nelogicno mi je da treba ponovo overavam i skupljam potpise za semestar koji obnavljam?!

Ako vam nije tesko objasnite mi kako da overim semestar?

Sta se uopste desava ako ne overim semestar?


U obavezi ste da overite semestar. Za overu vam je potreban samo indeks, SV obrazac i semestralni list, bez ikakvih uplata. S obzirom da obnavljate godinu, ne morate ni da imate potpise profesora.

Ukoliko semestar ne overite sada, moracete da platite nadoknadu za naknadnu overu semestra, pri upisu sledece godine.

*

nela

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Overa semestra
« Одговор #2 послато: фебруар 06, 2011, 08:44:42 поподне »
Koliko ce iznositi nadoknada za naknadnu overu semestra i da li ce i tada biti neophodni potpisi?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Overa semestra
« Одговор #3 послато: фебруар 08, 2011, 07:52:14 пре подне »
7. Накнадна овера семестра са свим потписима 4.000,00 дин.
8. Овера семестра без једног потписа уз решење декана 2.000,00 дин.