*

Aleksandra90

Ekonomika industrije?
« послато: октобар 21, 2010, 12:22:56 поподне »
Kolege, kako se polaže kolokvijum iz ek. industrije - pismeno ili usmeno?
Takođe me zanima na šta treba da se obrati pažnja oko tog kolokvijuma, jer sam čula priče kako se polaže pismeno, na foru blic pitanja na zaokruživanje sa "da" i "ne" :P,
ali da loše prođu svi koji ne napišu objašnjenja, koja kao nisu obavezna. Da li je to tačno? Kakav je profesor a kakva profesorka na ispitu..?
Hvala unapred.  :)

*

marija.miljan

Одг: Ekonomika industrije?
« Одговор #1 послато: октобар 21, 2010, 06:13:20 поподне »
Ja sam cula da traze samo konkretne stvari u slucaju da bude pismeno... A za kolokvijum cemo se tek dogovoriti da li ce se odrzati pismeno ili usmeno... Tako rekose...Sve u svemu - uciti samo iz knjige jer sve sto nam treba se tamo nalazi ukljucujuci i ispitna pitanja koja se nalaze posle svakog poglavlja...

*

Aleksandra90

Одг: Ekonomika industrije?
« Одговор #2 послато: октобар 23, 2010, 11:47:14 пре подне »
Daj Bože da stvarno traže samo konkretne stvari, mada je knjiga tako i napisana - samo najvažnije. :P
Bolje je usmeno, ali ako stvarno bude pismeno, nikom ništa. :S

*

Nemanja88

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Ekonomika industrije?
« Одговор #3 послато: октобар 25, 2010, 10:27:12 поподне »
Daj Bože da stvarno traže samo konkretne stvari, mada je knjiga tako i napisana - samo najvažnije. :P
Bolje je usmeno, ali ako stvarno bude pismeno, nikom ništa. :S

Jedino ako nisu nesto menjali, ja kad sam polagao pre godinu i po bilo je tri pitanja na kolokvijumu. I to su bila cela ispitna pitanja, ne nesto izvuceno. Inace dosta su bili rigorozni kod ocenjivanja. Ako izlazite na kolokvijum podrudite se da ga sto bolje odradite jer gleda profesor to dosta.

*

Aleksandra90

Одг: Ekonomika industrije?
« Одговор #4 послато: октобар 26, 2010, 06:59:58 поподне »
Hvala, Nemanja88.
Znači, daću sve od sebe da upijem celu knjigu, pa čak i sadržaj ako treba! xDDD
Do sada nam je profesor rekao da ćemo se dogovoriti za kolokvijum, da li će biti pismeno ili usmeno, ali super je to ako nema blic pitanja, nego pišeš sve što znaš.
Videćemo kako će nama ove godine da daju... :S