Psihologija

· 27 · 15821
*

Bayna91

  • *
  • Поруке: 10
Psihologija
« послато: јануар 17, 2010, 06:58:08 поподне »
Zdravo!Da li neko zna kad je prijavljivanje za prijemni ispit?Bila sam na oficijalnom sajtu ali nema nista o tome ,skinuli su i proslogodisnje rezultate!Ima li jos zainteresovanih za psihologiju,javite se ,imate li neke testove? POzz

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Psihologija
« Одговор #1 послато: фебруар 18, 2010, 10:09:50 поподне »
Ja zelim isto da upisem psihologiju. Bayna koji je link za oficijalni sajt?

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Psihologija
« Одговор #2 послато: фебруар 19, 2010, 12:34:35 пре подне »

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Psihologija
« Одговор #3 послато: фебруар 25, 2010, 05:52:07 поподне »
zasto psihologija traje 3 god?????  i sta to znaci??

*

Bayna91

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Psihologija
« Одговор #4 послато: фебруар 28, 2010, 02:07:24 поподне »
Pa znaci da su ti to samo akademske studije,tj da kad zavrsis te 3 god nisi niko i nista,kao da si zavrsio neki kurs zato se radi master 2 godine koji se placa :S jel imas neke testove znanja iz psihologije?ja sam trazila po netu ali sam nasla svega nekoliko testova,svi mi kazu da se drzim knjige.Knjiga je dobra ali su i testovi ,a nema ih...
Po forumima nalazim da treba da se nauci doslovce ...kako tebi ide?nalazis li vremena da ucis za prijemni pored skolskih obaveza?

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Psihologija
« Одговор #5 послато: март 04, 2010, 02:30:56 поподне »
jaoo jaoo jaoo nisam znala za ovo.. mislim da bi trebali da stave bar na sajtu malo ospirnije o tome. a da ucim, pa jedva da stizem uzasno je, najgore sto mali broj profesora ustvari ima razumevanja za to sto se mi spremamo za prijemni.. kako je kod tebe?
a i nemoj da ucis bre doslovce, uci sa razumevanjem ali da znas cinjenice :)
e da i ako mozda spremas za beograd da znas da je promenjena knjiga, ja sam skoro saznala..

*

Bayna91

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Psihologija
« Одговор #6 послато: март 11, 2010, 04:19:34 поподне »
Da ovaj sajt nije bas dobro napravljen nema apsolutno nista o prijemnom..o tome nesto vise imas na infostudu.Ista situacija kod mene ,bre svaki dan dozivljavam nervni slom kad god se setim kako nemam vremena za prijemni.
a sto se tice ucenja ,pa mora se tako ,pogledaj kakva su pitanja ,ima takodje na infostudu ,na pr
5.Za koju grupnu strukturu se koristi sociometrijski postupak?
Afektivnu strukturu

koja zastupa shvatanje da su dusevne bolesti rdjavo naucen nacin ponasanja je:
bievioralna  (a ove bihevioralne teorije ima svuda ,skoro u svakoj lekciji,pa moras da izvlacis sva njena shvatanja) ....
aaaaa ja ludim  

*

Bayna91

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Psihologija
« Одговор #7 послато: март 11, 2010, 04:20:18 поподне »
a da u BG mi ne pada na pamet da idem tamo je ludnica

*

aleksandarVR

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Psihologija
« Одговор #8 послато: март 18, 2010, 06:13:03 поподне »
Zainteresovao sam se za psihologiju. Medjutim ne znam koja knjiga je potrebna da bi se spremio za prijemni. Mozete li mi reci?

*

Bayna91

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Psihologija
« Одговор #9 послато: март 18, 2010, 08:25:10 поподне »
treba ti knjiga iz psihologije za 2. godinu i polaze se i opsta kultura al to ucis svakodnevno

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Psihologija
« Одговор #10 послато: април 18, 2010, 07:44:23 поподне »
psihologija 2. god. gimnazija?
a ne treba rotova opsta psihologija?

ja nikakve informacije ne mogu da nadjem o ovom fakultetu, a zanima me da li se za prijavu prijemnog mora priloziti original svedocanstva i diploma ili moze i overene kopije?

Kakva su pitanja na testovima otvorena/zatvorena...?
Da li je izasao informator?

*

Bayna91

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Psihologija
« Одговор #11 послато: април 19, 2010, 04:55:29 поподне »
Pa to je ta knjiga: Rot i Radonjic. Za svedocanstva stvarno ne znam,jos uvek nista ne govore nemaju cak ni informatore,ja sam bila vec 2x i rekli su da treba svakog trenutka da izadju.O terminima jos nista ne pricajun posto jos uvek traju ispitni rokovi,bice u maju svega..
pitanja su na zaokruzivanje,a cula sam da u bgu i novom sadu ima i da se napise definicija i DA/NE odgovori

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Psihologija
« Одговор #12 послато: април 19, 2010, 06:38:59 поподне »
ja trazila po netu za informatore nema nista, a ovi sa ekonomskog vec odavno bili kod nas u skoli i doneli nam informatore...

*

Bayna91

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Psihologija
« Одговор #13 послато: април 20, 2010, 07:23:50 пре подне »
da znam,skroz su neorganizovani...jel ces da ides na pripreme?

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Psihologija
« Одговор #14 послато: април 20, 2010, 05:35:47 поподне »
verovatno necu. kada su te pripreme?