Kolokvijumi

· 3485 · 735789
*

Bobb

  • *
  • Поруке: 30
Kolokvijum iz razvoja
« Одговор #1695 послато: фебруар 03, 2011, 02:41:15 поподне »

Kolokvijum iz razvoja
Kolege da li se ovaj kolokvijuum polaze pismeno ili usmeno?
I kakva su pitanja bila ako je bio test?
Hvala;-)
« Последња измена: фебруар 05, 2011, 08:34:03 пре подне squirrel »

*

mare0280

  • *
  • Поруке: 20
Osnovi menadzmenta
« Одговор #1696 послато: фебруар 05, 2011, 04:17:54 поподне »
Da li moze neko da mi kaze kako ispituje  Maja Ivanovic Djukic iz osnova menadzmenta? Da li je dovoljno ono sto je predavala na casovima? Neko vase iskustvo..

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1697 послато: фебруар 05, 2011, 05:45:33 поподне »
E ona je super, ja sam polozila kod nje, ne moras napamet sve kao kod simicke, hoce da ti pomogne i da zameni pitanje.
super je :)
ne moze bas samo sa slajdova, mora i malo knjiga ako hoces vecu ocenu.

*

mare0280

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1698 послато: фебруар 05, 2011, 06:57:34 поподне »
E ona je super, ja sam polozila kod nje, ne moras napamet sve kao kod simicke, hoce da ti pomogne i da zameni pitanje.
super je :)
ne moze bas samo sa slajdova, mora i malo knjiga ako hoces vecu ocenu.
Super onda. Posto imam polozen kolokvijum da li izvlacim samo dva pitanja, tj prvo iz 3 oblasti pa posle iz 4oblasti?

*

zvezdica

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1699 послато: фебруар 05, 2011, 08:23:51 поподне »
Jel zna neko kakav je prof. Jovan Krstic na usmenom delu ispita? Da li mnogo trazi, postavlja podpitanja...i da li mogu da ucim samo iz skripte ili je potrebna i knjga? Hvala unapred! ;)

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1700 послато: фебруар 05, 2011, 11:20:56 поподне »
Jel zna neko kakav je prof. Jovan Krstic na usmenom delu ispita? Da li mnogo trazi, postavlja podpitanja...i da li mogu da ucim samo iz skripte ili je potrebna i knjga? Hvala unapred! ;)


Ja sam prosle godine polagala kod prof.Jovana,nije trazio mnogo!Cak i ako nesto ne mozes da se setis on te navede na to!Ja sam ucila iz knjige,ali mnogo njih je ucilo iz skripte i polozili su!Stvarno je ok,maksimalno realan,ne cima te da znas sve,dovoljno da pocnes pitanje koje izvuces on ti kaze da predjes na sledece!Usmeni deo ti je vise formalnost,tako da nije strasno.....Srecno.... :D

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1701 послато: фебруар 05, 2011, 11:24:13 поподне »
E ona je super, ja sam polozila kod nje, ne moras napamet sve kao kod simicke, hoce da ti pomogne i da zameni pitanje.
super je :)
ne moze bas samo sa slajdova, mora i malo knjiga ako hoces vecu ocenu.
Super onda. Posto imam polozen kolokvijum da li izvlacim samo dva pitanja, tj prvo iz 3 oblasti pa posle iz 4oblasti?

da, da 
2 pitanja...
eventualno ako si izmedju nekih ocena, ako ne zna sta da ti da, hoce da postavi neko pod pitanje.
i skroz je korektna.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1702 послато: фебруар 06, 2011, 01:50:01 пре подне »
Jel zna neko kakav je prof. Jovan Krstic na usmenom delu ispita? Da li mnogo trazi, postavlja podpitanja...i da li mogu da ucim samo iz skripte ili je potrebna i knjga? Hvala unapred! ;)
Odlican je profa,npr ako dobijes dobru ocenu na pismenom, ne smanjuje ti je, jer vise ceni pismeni! Ako dobijes nizu,da ti visu ako znas solidno! Tadija ne daje dobre ocene i sve pusta sa sesticama, pa zato mislim da nije bas ok za polaganje, A Krstic je objektivan, i hoce da pomogne!


Ja sam prosle godine polagala kod prof.Jovana,nije trazio mnogo!Cak i ako nesto ne mozes da se setis on te navede na to!Ja sam ucila iz knjige,ali mnogo njih je ucilo iz skripte i polozili su!Stvarno je ok,maksimalno realan,ne cima te da znas sve,dovoljno da pocnes pitanje koje izvuces on ti kaze da predjes na sledece!Usmeni deo ti je vise formalnost,tako da nije strasno.....Srecno.... :D

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1703 послато: фебруар 06, 2011, 03:31:31 поподне »
Jovan Krstic je skroz OK.Ja sam polagala kod njega prosle godine,uoopste ne trazi puno i dosta pomaze.Tada nisam ucila jer sam izasla cisto formalno,nisam polozila.U sledecem roku sam polagala kod Tadije,on je meni bolji nego Jovan.Na pismenom  sam imala 8 a na usmenom 10 i zakljucio mi je 8. :))) Skroz su svi OK iz racunovodstva... A da li neko zna kako ispituje Marija Andjelkovic iz UPRAVLJANJA RESURSIMA PREDUZECA?Cula sam da dosta postavlja potpitanja... :(  I sta najvise pita,otprilike?!

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1704 послато: фебруар 06, 2011, 04:32:50 поподне »
U Marija bas ispituje, ja kad sam resurse polagao kod Radenka ona je bila u istoj ucionici i neke je ispitivala i vise od pola sata, i postavljala je svima neko potpitanje koje je retko ko znao, da li bese neki grafik za granicne troskove ili tako nesto ne mogu da se setim.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1705 послато: фебруар 06, 2011, 04:42:18 поподне »
Ja kad sam polagala sad kolokvijum ona je postavila pitanje jednoj devojci, Granicna produktivnost ili tako nesto...koje ni nema u knjizi, svi smo se cudili odakle ga je izvukla. Ona bas postavlja potpitanja, i visoke ocene daje samo onima koji imaju testove kod nje, ostalima do osmice uglavnom, mada je najvise sestica bilo.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1706 послато: фебруар 06, 2011, 05:53:35 поподне »
Nisu mi iskreno bitne toliko visoke ocene,bitno mi je da prodjem jer je obiman ispit,nemam kolokvijum. :( Znaci,lepo mi se pise! :(((

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1707 послато: фебруар 06, 2011, 06:07:08 поподне »
Uh ako nemas kolokvijum, jos gore. Ona stvarno mnogooo pita. Najvise obrati paznju na pitanja s tabelama i graficima, to obavezno pita.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1708 послато: фебруар 06, 2011, 06:34:09 поподне »
Hvala puno na informacijama. :)

*

nela

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1709 послато: фебруар 06, 2011, 08:53:17 поподне »
Da li mozete da mi kazete da li se racuna polozeni pismeni deo nekog ispita u sledecem roku ako se ne izadje na usmeni?