Kolokvijumi

· 3485 · 740017
*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1560 послато: децембар 05, 2010, 05:40:02 поподне »
Kada se upisuju ocene sa kolokvijuma iz finansijskog racunovodstva?

Ocene se upisuju na usmenom delu ispita, tacnije samo prosecna ocena.

*

thegolub

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1561 послато: децембар 05, 2010, 08:24:58 поподне »
Da li neko moze da mi odgovori kada je kolokvijum iz MEO, znaci samo da mi se kaze kog meseca? Unapred hvala!

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1562 послато: децембар 05, 2010, 08:48:48 поподне »
@sizika

Jel ti čitaš ili ne?!?!?!?!?!? Ima li moderatora ili administratora na ovom forumu????????????

DOKLE BRE VIŠE, DOKLE??????????? Petoro VAS je pitalo za to računovodstvo... Čitajte malo šta drugi pišu, poštujte ljude... Pravite samo zbrku i nered!
ne znam zasto ti zbog toga besnis i samo tebi smeta......

@sizika,mora da se umesam...,to generalno jeste problem..,i po mom misljenju nidzesi je u pravu.
Svako otvara temu i za najobicniju glupost,ljudi ne citaju prethodne postove,ponavljaju pitanja,i nastane haos.
Mislim da bi svako mogao da se potrudi i odvoji minut-dva vise da probleji na forumu,a ne  da duplira pitanja,spamuje......
Ako npr. ivanica ima vremena da NAMA odgovori,vidim da ona najcesce odgovara,pa mozemo i mi da odvojimo  malo vremena da trazimo nesto sto NAMA treba,da joj ne povecavamo 'posao' ;D....
Kada vec nemamo moderatora,mozemo bar mi da se potrudimo da tema(forum) bude sto urednija i preglednija,zbog nas samih.
I da,nemoj da prihvatis nase misljenje ako mislis da gresimo.... :-\
p.s. izvinjavam se sto sam otisla u off,i sada ja pravim 'haos'  :D

*

Aleksandra90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1563 послато: децембар 06, 2010, 12:01:12 пре подне »
I ja smatram da je nidzesi u pravu, ali za to postoji samo jedno rešenje - "uposliti" dobar i odgovoran staff, koji će brinuti o forumu i na fin način davati smernice spamerima. Umesto da se potrudimo da nam forum bude najlepši, on je jako haotičan i neorganizovan. Primetila sam da je forum pravnog, npr., jako sređen i ima puno zanimljivih topika...
Neko moje mišljenje je da forum treba i da se renovira... možda neki moderniji dizajn, header na foru nekih ekonomskih simbola... mnogo toga bi mogli da promenimo kad bi smo se dogovorili sa administratorom...

*

munjoslava

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1564 послато: децембар 06, 2010, 09:42:11 пре подне »
jel zna neko mozda kada ce da izadju rezultati za menadzment?

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1565 послато: децембар 06, 2010, 10:14:42 пре подне »
nece skoro, simicka drzi i predmet osnovi organizacije, gde su bile 3 grupe, rekla je da prvu jos nije zavrsila, a da menadzment ocenjuje kad zavrsi sa organizacijom!
Tako da jedno par nedelja, nece skoro ;)

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1566 послато: децембар 06, 2010, 10:20:54 пре подне »
I ja smatram da je nidzesi u pravu, ali za to postoji samo jedno rešenje - "uposliti" dobar i odgovoran staff, koji će brinuti o forumu i na fin način davati smernice spamerima. Umesto da se potrudimo da nam forum bude najlepši, on je jako haotičan i neorganizovan. Primetila sam da je forum pravnog, npr., jako sređen i ima puno zanimljivih topika...
Neko moje mišljenje je da forum treba i da se renovira... možda neki moderniji dizajn, header na foru nekih ekonomskih simbola... mnogo toga bi mogli da promenimo kad bi smo se dogovorili sa administratorom...

Slazem se sve sa ostalima za ovaj nered na forumu, ali nece bas moci tako, problem je u tome sto jedino mi i mozda jos neki fakultet koristimo univerzitetski forum, dok ostali imaju svoje forume. Dok se ne poboljsa sajt naseg fakulteta i napravi novi forum, nema nista od toga. Da ne zalazim dalje posto smo skrenuli malo van ove teme...

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1567 послато: децембар 06, 2010, 12:01:35 поподне »
Da li neko zna da li moze da se prijavi kolokvijum iz medjunarodne ekonomije i decembra posto je kolokvijum tek januara ili je to moralo pre kolokvijalne nedelje da se obavi?

*

munjoslava

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1568 послато: децембар 06, 2010, 03:08:55 поподне »
nece skoro, simicka drzi i predmet osnovi organizacije, gde su bile 3 grupe, rekla je da prvu jos nije zavrsila, a da menadzment ocenjuje kad zavrsi sa organizacijom!
Tako da jedno par nedelja, nece skoro ;)
hvala puno :D

*

Nemanja88

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1569 послато: децембар 06, 2010, 04:59:15 поподне »
Jel zna neko da li su izasli rezultati iz korporativnog upravljanja?

*

nafetS_91

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1570 послато: децембар 08, 2010, 09:42:01 поподне »
gde (i kad) treba da idem da mi upisu ocenu iz f racunovodstva?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1571 послато: децембар 08, 2010, 09:44:13 поподне »
Ne upisuju se ocene s kolokvijuma. Oni na usmenom delu ispita sabiraju ocene sa kolokvijuma, pismenog dela i usmenog i traze prosecnu ocenu koju ti upisu u indeks.

*

andjela989

  • *
  • Поруке: 42
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1572 послато: децембар 09, 2010, 11:21:54 пре подне »
Jel zna neko kada je popravni kolokvijum iz marketinga?

*

rados

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1573 послато: децембар 09, 2010, 11:39:55 пре подне »
Da li su izasli rezultati iz osnova organizacije

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1574 послато: децембар 09, 2010, 12:50:27 поподне »
Da li su izasli rezultati iz osnova organizacije


Nisu izasli...i koliko ja znam nece skoro! :-\