Kolokvijumi

· 3485 · 740198
*

sasamilosevic63

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1530 послато: децембар 02, 2010, 11:48:26 поподне »
da li neko moze da mi kaze za ruski jezik (ispit),kako se polaze?
da li se knjiga kupuje kod profesora? tako sam cuo....
unapred hvala!

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1531 послато: децембар 03, 2010, 07:56:36 пре подне »
Ja sam tek posla na ruski i ne znam kako se polaze ispit ali valjda se radi prevod na pismenom delu koliko sam ga ja razumela...posle toga ima usmeni, mada je on rekao ko je zadovoljan ocenom sa pismenog ne mora da izlazi na usmeni...Knjiga se i dalje kupuje kod profesora tj. 3 knjige i kostaju 2000 din.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1532 послато: децембар 03, 2010, 08:04:42 пре подне »
jel to znaci da postoji i drugi kolokvium iz f racunovodstva? ako postoji jel se zna kad je odprilike.. ?

Postojao je...bio je sredinom decembra prosle godine..

*

Marko12

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1533 послато: децембар 03, 2010, 12:42:13 поподне »
Jel zna mozda neko da li postoji mogucnost za popravni kolokvijum iz finansijskog racunovodstva i menadzmenta?

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1534 послато: децембар 03, 2010, 01:02:21 поподне »
Ljudi ja sam pitala Tadiju kada ce biti drugi kolokvijum,on mi je odgovorio da ga nece biti!!! Ne mogu da verujem :(

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1535 послато: децембар 03, 2010, 01:52:24 поподне »
Veruj mi, bolje ti je sto nemas drugi kolokvijum...Mnogo je lakse usmeno da se odgovara teorija nego na kolokvijumu...a i mozes da izvuces vecu ocenu, a ovako ako dobijes 6 ili 7 na kolokvijumu, smanjice ti dosta ocenu. Tako da, opusteno. Gradivo ucite iz skripte za usmeni ispit i lagano je.
Za pismeni deo zadatke vezbajte iz zbirke, onih 7 resenih zadataka posebno, zadaci na ispitu su gotovo isti samo brojke druge.

*

bella3x

  • *
  • Поруке: 33
  • In dreams we enter a world that's entirely our own
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1536 послато: децембар 03, 2010, 01:58:15 поподне »
Je l' ima neko mozda skriptu iz fin. racunovodstva u elektronskoj formi koju bi mogao da mi posalje na mail?

Ja sam nasla nesto na ovom linku, pa ako neko moze da proveri da l' je to ta skripta:

http://www.scribd.com/doc/7993032/Racunovodstvo-skripta

Je l' dovoljno da se za kolokvijum (teorija) nauci iz skripte ili je bolje da se uci iz knjige?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1537 послато: децембар 03, 2010, 02:04:53 поподне »
Znas kako, ova skripta nije za nas fakultet, mnogo je opsirna, pola od toga ne treba. Skriptu imas u Mikopsu, kad izadjes s faxa odmah levo, predjes ulicu i tu je fotokipirnica..Ne verujem da je neko ima u elektronskoj formi jer smo svi tamo kupovali. Ona nije dovoljna za kolokvijum, ali za ispit moze da se uci iz nje ali je prepravi malo jer je dosta toga izbaceno...sve zavisi kod koga ces usmeni da polazes.

*

bella3x

  • *
  • Поруке: 33
  • In dreams we enter a world that's entirely our own
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1538 послато: децембар 03, 2010, 02:19:10 поподне »
Znas kako, ova skripta nije za nas fakultet, mnogo je opsirna, pola od toga ne treba. Skriptu imas u Mikopsu, kad izadjes s faxa odmah levo, predjes ulicu i tu je fotokipirnica..Ne verujem da je neko ima u elektronskoj formi jer smo svi tamo kupovali. Ona nije dovoljna za kolokvijum, ali za ispit moze da se uci iz nje ali je prepravi malo jer je dosta toga izbaceno...sve zavisi kod koga ces usmeni da polazes.

Hvala na informacijama  :)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1539 послато: децембар 03, 2010, 02:38:26 поподне »
ee kada se upisuju ocene iz ekonomike industrije,prof je rekao:'ocene sa kolokvijuma ce vam upisati moji saradnici..'...,a kada ce to da nam upisuju?i kako se uopste 'gledaju' poeni kasnije za ispit...?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1540 послато: децембар 03, 2010, 02:44:41 поподне »
ee kada se upisuju ocene iz ekonomike industrije,prof je rekao:'ocene sa kolokvijuma ce vam upisati moji saradnici..'...,a kada ce to da nam upisuju?i kako se uopste 'gledaju' poeni kasnije za ispit...?

Ko ima preko 5 poena valjda je polozio kolokvijum, a ko ima od 5-15 poena na ispitu moze da dobije najvise 9, a ko ima od 15-20 na ispitu moze da dobije 10..tako je reko profesor i da on na kolokvijumu ne daje ocene nego poene. Pa ja mislim da ce u sredu na vezbama da kazu kada ce da upisuju.

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1541 послато: децембар 03, 2010, 04:21:35 поподне »
to za poene sam i ja cula,a ko ima 15 poena sta je to?vidim da je to granica neka... :D

*

radmanovic

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1542 послато: децембар 03, 2010, 04:26:04 поподне »
A jel se oslobadja tog gradiva na ispitu iz Ekonomike industrije?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1543 послато: децембар 03, 2010, 04:34:35 поподне »
Pa
to za poene sam i ja cula,a ko ima 15 poena sta je to?vidim da je to granica neka... :D


Da, granica jer sa toliko i vise poena mozes da imas deset na ispitu..a sa manje od 15 najvise 9.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1544 послато: децембар 03, 2010, 04:36:20 поподне »
A jel se oslobadja tog gradiva na ispitu iz Ekonomike industrije?

Pa valjda ko ima vise od 5 poena se oslobadja tog gradiva...mada sam ja nesto cula da se i sa 1 poen oslobadja gradiva ali ne moze vise od 8 na ispitu da ima...zbog onih poena...valjda je od 85 devetka a ko ima manje od 5 poena ne moze da sakupi tih 85 poena i da sve zna...Tako je reko juce...