Kolokvijumi

· 3485 · 740067
*

Aleksandra90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1500 послато: новембар 29, 2010, 09:42:32 поподне »
Pa moguće da su sada zamenili uloge.  ;D Ali dobro, važno da si prošla. :)

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1501 послато: новембар 29, 2010, 09:48:24 поподне »
Hvala hvala svima :D :D :D nisam ni verovala da cu proci, al eto desilo se.... Polagala sam kod Igora... On je dosao prvi i dok Cvetanovic nije dosao ja vec zavrsila (zadrzao se nesto covek) :D Ali po onome sto sam cula Igor davao bolje ocene... nisu nesto odusevljeni profesorom Cvetanovicem. . . .

Nemoj to sto si cula da te zavara...Tako sam i ja cula za Igora, pa sam se razocarala na ispitu, i ne samo ja...Cini mi se da na prvom kol. Igor vise pusta, jer je teorija...ali posle, za drugi kolokvijum i ispit, kad dodju grafici, onda je strog dosta...Ali dobro, bitno da si polozila...Cestitam jos jednom...:)
« Последња измена: новембар 29, 2010, 09:50:39 поподне Ivanica90 »

*

nafetS_91

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1502 послато: новембар 29, 2010, 09:53:31 поподне »
kakve su sanse na ispitu ako nemas kolokvium iz osnova ekonomija?


cestitm sany91, ja dobio 9 kod matorog :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1503 послато: новембар 29, 2010, 10:08:18 поподне »
kakve su sanse na ispitu ako nemas kolokvium iz osnova ekonomija?


cestitm sany91, ja dobio 9 kod matorog :D

Znas kako, ne mozes da dobijes vise od 8...Kitanovic je super, to mogu da ti kazem, kod njega sam polagala...Za Dragana i Dzunicku kazu da pustaju dosta a Natasa kako kad, zavisi kakvog je raspolozenja...Jedino sto je mnogo obimno gradivo, jos ako nemas kolokvijum...:(

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1504 послато: новембар 29, 2010, 10:11:30 поподне »
jel me zajebavate?
Cvetanovic je delio sakom i kapom a Igor jedva da je koga pustio! ja sam jedna od retkih koja polozih kod Igora, odgovorila sam tacno na 3 pitanja i dobila sam 7!Da sam bila kod Cvetanovica bilo bi vise! Igor je cedio bas i jedva ih je dvoje troje pustio, bar dok sam ja dosla na red, a Cvetanovic je retko koga oborio, pustio je decka koji nije mogao da se seti imena Ceteris paribus!I to decko druga godina, zacudila sam se...!?
Ja bih rado kod Cvetanovica, odlicno ispituje i normalan je profesor! Igor je iskompleksirani asistent docent sta li je vec...Ne kapiram takve profesore uopste???I to su uglavnom mladji...
A za drugi kolokvijum ce biti pokolj! :D Knjiga manje vise nejasna,gresaka koliko hocete,haha ko li im je kucao, valjda nije sam Cvetanovic hahah :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1505 послато: новембар 29, 2010, 10:17:24 поподне »
jel me zajebavate?
Cvetanovic je delio sakom i kapom a Igor jedva da je koga pustio! ja sam jedna od retkih koja polozih kod Igora, odgovorila sam tacno na 3 pitanja i dobila sam 7!Da sam bila kod Cvetanovica bilo bi vise! Igor je cedio bas i jedva ih je dvoje troje pustio, bar dok sam ja dosla na red, a Cvetanovic je retko koga oborio, pustio je decka koji nije mogao da se seti imena Ceteris paribus!I to decko druga godina, zacudila sam se...!?
Ja bih rado kod Cvetanovica, odlicno ispituje i normalan je profesor! Igor je iskompleksirani asistent docent sta li je vec...Ne kapiram takve profesore uopste???I to su uglavnom mladji...
A za drugi kolokvijum ce biti pokolj! :D Knjiga manje vise nejasna,gresaka koliko hocete,haha ko li im je kucao, valjda nije sam Cvetanovic hahah :D

Upravo tako! Igor cedi mnogo...ja sam na ispitu odgovarala samo jedno pitanje...pitao me je jos pet pored toga...i cedio pola sata...

*

nafetS_91

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1506 послато: новембар 29, 2010, 10:41:03 поподне »
Znas kako, ne mozes da dobijes vise od 8...Kitanovic je super, to mogu da ti kazem, kod njega sam polagala...Za Dragana i Dzunicku kazu da pustaju dosta a Natasa kako kad, zavisi kakvog je raspolozenja...Jedino sto je mnogo obimno gradivo, jos ako nemas kolokvijum...:(
jel moze sa skriptom da se prodje?

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1507 послато: новембар 29, 2010, 10:43:14 поподне »
ma kod njih samo odgovaraj tako da vide da si shvatio sustinu i nista ti vise od toga ne treba

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1508 послато: новембар 29, 2010, 10:46:30 поподне »
Pa moze ali prosle godine nije bila skrpita za novu knjigu, nego samo za onu iz 2008. godine i to nije imalo sve...Ako je sada doradjena skripta, onda moze...Samo sustina treba uglavnom...ne traze opsirno..grafici moraju da se znaju...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1509 послато: новембар 30, 2010, 09:31:28 пре подне »
Nemojte da se ljutite... :D ja samo kazem sta je bilo u nedelju od 4 do ne znam vec koliko je trajao kolokvijum :D :D :D Mislim da je @Ivancica90 u pravu da je pustao jer je teorija... Ljudi on je decku koji pojma nije imao postavljao sto potpitanja da bi nasao nesto sto zna. Pustao je devojke da razmisljaju (jedna je cak i 15 min mozda i vise razmisljala za POTPITANJE!) a Cvetanovic je moju drugaricu pustio sa 6 a ona je celo vreme pricala. Rekao joj je ovo ti je tek da prodjes. I druga drugarica sto sve ostale desetke ima (uci devojka) dobila 6 kod Cvetanovica. Pominjao covek neke ZAMASCENE BROJKE :D :D :D  hehehehe. Medjutim takodje sam cula da je za drugi kolokvijum i ispit bolji Cvetanovic... Da ne bude zabune :D :D :D

A da se ubacim za osnovi ekonomije Dragan i Kitanovic su super Dzunicka i Natasa NE! Moje skromno misljenje :D

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1510 послато: новембар 30, 2010, 10:45:56 пре подне »
Jao sto ja uvek izgledam ko da se ljutim? :D Moram da koristim smajlije vise :P
To se zove NEOBJEKTIVNO OCENJIVANJE!!!
A nasi su upravo na tom predmetu DOKTORIRALI! :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1511 послато: новембар 30, 2010, 12:19:07 поподне »
Nemojte da se ljutite... :D ja samo kazem sta je bilo u nedelju od 4 do ne znam vec koliko je trajao kolokvijum :D :D :D Mislim da je @Ivancica90 u pravu da je pustao jer je teorija... Ljudi on je decku koji pojma nije imao postavljao sto potpitanja da bi nasao nesto sto zna. Pustao je devojke da razmisljaju (jedna je cak i 15 min mozda i vise razmisljala za POTPITANJE!) a Cvetanovic je moju drugaricu pustio sa 6 a ona je celo vreme pricala. Rekao joj je ovo ti je tek da prodjes. I druga drugarica sto sve ostale desetke ima (uci devojka) dobila 6 kod Cvetanovica. Pominjao covek neke ZAMASCENE BROJKE :D :D :D  hehehehe. Medjutim takodje sam cula da je za drugi kolokvijum i ispit bolji Cvetanovic... Da ne bude zabune :D :D :D

A da se ubacim za osnovi ekonomije Dragan i Kitanovic su super Dzunicka i Natasa NE! Moje skromno misljenje :D

Znas kako, neko moze da prica tri sata a da blage veze nema to sto prica...mislim bez uvrede! Vidjala sam i takve slucajeve...
Cvetanovic nikad nikog nije zeznuo...moja drugarica je recimo isto pricala pola sata ali ono sto je pricala nije bilo tacno...a Cvetanovic joj je ipak dao 7....Videcete vec na drugom kolokvijumu i ispitu kakav je Igor...znas pitanje, pita te jos deset, ne znas jedan grafik, obori te...Cvetanovic je car! Krivo mi je sto kod njega nisam polagala ispit, jer sam kao i ti mislila da je Igor bolji...ali sam se presla...

Sto mislis da je Dzunicka losa? Prosle godine nije bila takva? Mozda se sad promenila :D

*

radmanovic

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1512 послато: новембар 30, 2010, 01:23:20 поподне »
Sta je bilo iz informatike na kolokvijumu? ako je radio neko nek podeli s nama to..hvala

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1513 послато: новембар 30, 2010, 01:25:34 поподне »
E a jel zna neko kako se menjaju prof. koji ispituju na ispitu iz resursa...?Na kolokvijumu sam se pala kod Biljane,neparan br indexa... :D

*

Aleksandra90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1514 послато: новембар 30, 2010, 02:35:17 поподне »
Evo, i ja mogu isto da potvrdim za profesora Cvetanovića iz makroekonomije, iz sopstvenog iskustva...
Prvi kolokvijum sam polagala kod njega, izvukla pitanje za Kejnsa, ali me je posle pitao još 2-3 pitanja, znala sam i dobila 10.
Onda na drugi kolokvijum nisam izašla, a za ispit sam se pala kod Igora u januarskom - čovek me toliko izmučio, da je to bilo strašno! To je bio prvi put da sam iz nečega pala, pitao me sve i svašta, i na kraju me lepo poslao u sledeći rok. I ja u sledećem roku odem kod Cvetanovića, izvučem 2 pitanja, znam ih super, pita me posle toga makroproizvodnu f-ju i još 3-4 pitanja, znači dosta me je pitao, ali sam znala, a on je skroz pozitivan i ume da razbije tremu... na kraju me pohvalio pred svima i dao mi 10.
Eto, moje iskustvo ne mora da bude kao iskustvo drugih, ali u suštini, smatram da je Cvetanović neuporedivo bolji i stojim iza svojih reči. Naravno, traži i on znanje i ne daje ocene na lepe oči, ali je realan. Predložila bih svima da prvo dobro nauče, a onda odu kod profesora, i sigurno neće imati problema, a ponovo će biti realno nagrađeni za svoj rad, što je sigurno. ;)

@ luna - mislim da će u januarskom profesor Radenko i profesorka Figar da uzmu neparne brojeve, jer su sada za kol uzeli parne, a da će Marija i Biljana da uzmu parne... valjda je tako, ako ne izmene nešto.
« Последња измена: новембар 30, 2010, 02:46:05 поподне Aleksandra90 »