* III godina po starom *

· 34 · 20785
*

una

  • *
  • Поруке: 8
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #15 послато: новембар 09, 2009, 01:55:11 поподне »
« Последња измена: новембар 09, 2009, 01:57:27 поподне una »

*

Stjudent

  • *
  • Поруке: 10
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #16 послато: новембар 09, 2009, 02:15:00 поподне »
Da li smanjenje uslova za upis naredne godine po starom programu vazi i za upis 3god.tj.da li moze da se prenese taj jedan ispit iz 2 godine?

P.S.Ne znam zasto ne mogu da se registrujem na sajt saef-a,mislim da bi mi student prodekan najbolje razresio sve dileme?!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #17 послато: новембар 10, 2009, 06:53:47 пре подне »

*

Suki

  • *
  • Поруке: 4
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #18 послато: новембар 10, 2009, 01:25:03 поподне »
Ok, predavanja su pocela, ali... Ja sam vec "jurila" nase predmete na drugoj, trecoj i cetvrtoj godini po novom programu, i na tim je predavanjim vec prilicno predjeno, a kolokvijumi su najavljeni za naredne nedelje! Sta je sa ovom, je l' to sada startuje, pa dokle stignemo, ili....?

*

MIMI

  • *
  • Поруке: 5
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #19 послато: новембар 12, 2009, 12:36:32 поподне »
Načula sam da će da se dozvoli bezuslovni upis četvrte godine za studente koji su po starom nastavnom programu, deluje malo nemoguće, da li neko zna nešto o tome? Ima li bilo kakvih šansi da je to istina?

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
SISTEMATSKI PREGLED ?
« Одговор #20 послато: новембар 19, 2009, 10:14:03 поподне »
VEVERICE... da li je tacno da je jedan od uslova za overu semestra za nas koji smo III godina sistematski pregled?
Do kada taj sistematski mora da se odradi, jel postoje neki rokovi, rasporedi, ili sta vec?

Ajde potrudi se da odgovoris sto pre, "o glavi" se radi... ;)

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #21 послато: новембар 20, 2009, 06:46:51 пре подне »
Načula sam da će da se dozvoli bezuslovni upis četvrte godine za studente koji su po starom nastavnom programu, deluje malo nemoguće, da li neko zna nešto o tome? Ima li bilo kakvih šansi da je to istina?

Безусловни упис четврте године био је један од захтева Студентског парламента на седници Наставно-научног већа, али овај захтев није усвојен.

VEVERICE... da li je tacno da je jedan od uslova za overu semestra za nas koji smo III godina sistematski pregled?
Do kada taj sistematski mora da se odradi, jel postoje neki rokovi, rasporedi, ili sta vec?

Ajde potrudi se da odgovoris sto pre, "o glavi" se radi... ;)

Спискови студената послати су Студентској поликлиници, они ће према расореду који направе одредити датум за систематски преглед. Датум систематског прегледа биће објављен на огласним таблама факултета.

*

MarijaMiladinovic

  • *
  • Поруке: 6
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #22 послато: новембар 23, 2009, 12:29:07 поподне »
Cula sam od mnogih studenata da moze da se skinu vezbe iz informatike pa me zanima ako neko zna da mi kaze na koji nacin da to uradim. Unapred zahvalna Marija

*

una

  • *
  • Поруке: 8
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #23 послато: новембар 23, 2009, 01:21:47 поподне »
Cula sam od mnogih studenata da moze da se skinu vezbe iz informatike pa me zanima ako neko zna da mi kaze na koji nacin da to uradim. Unapred zahvalna Marija
Idi na ovu adresu
http://www.eknfak.ni.ac.rs/informatika/vezbe.html

Kliknes sta hoces da skines i onda save.   8)

*

MIMI

  • *
  • Поруке: 5
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #24 послато: децембар 04, 2009, 11:29:33 пре подне »
Do kada može da se uzme diploma Više škole i koliko je ispita potrebno?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #25 послато: децембар 05, 2009, 08:01:20 пре подне »
Do kada može da se uzme diploma Više škole i koliko je ispita potrebno?

Диплому Више школе можете узети уколико сте студент основних студија (стари наставни план) и уколико имате више од половине положених испита.

*

cica-maca

  • *
  • Поруке: 2
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #26 послато: фебруар 01, 2010, 12:55:45 поподне »
ja sam po starom,smer finan.menadzment,prijavila sam "planiranje i razv.politiku preduzeca" i sada vidim da u rasporedu postoji i "planiranje i politika preduzeca",a i  kopija knige koju imam se tako zove,znaci bez "razvojna" pa sam u totalnoj zabludi da li spremam iz pogresne knjige ili je to jedno isto!!! pomagajte!!!

*

cica-maca

  • *
  • Поруке: 2
planiranje i razvojna politika preduzeca
« Одговор #27 послато: фебруар 01, 2010, 02:46:32 поподне »
ako neko zna gde mogu da preuzmem nova pitanja iz predmeta "planiranje i razv.politika preduzeca" neka javi.  ???

*

Suki

  • *
  • Поруке: 4
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #28 послато: фебруар 15, 2010, 10:11:10 поподне »
Ok, raspored je izasao, a sta je sa trecom godinom po starom programu? Gde smo mi i po kom rasporedu da se upravljamo?

*

sasa 999

  • *
  • Поруке: 1
Одг: * III godina po starom *
« Одговор #29 послато: март 23, 2010, 10:53:17 пре подне »
Da li neko ima pitanja za kolokvijum iz trzista kapitala na trecoj godini?