Специјалистичке студије

· 5 · 8064
*

sandra86

  • *
  • Поруке: 2
Специјалистичке студије
« послато: октобар 18, 2009, 08:24:26 пре подне »
Потребно ми је неколико информација...
Завршила сам Правно Биротехничку школу ''Димитрије Давидовић'' у Земуну, смер - техничар заштите од пожара. Ове године сам уписала четврту годину студија на Универзитету Сингидунум, ПФБ, смер - осигурање. Желела бих, пошто дипломирам, да упишем специјалистичке студије (наравно, смер - заштита од пожара). Послала сам мејл универзитету, али сам добила кратак и шкрт одговор... Мене занима колико се студената пријави за тај смер на специјалистичким студијама, колико студената примају, да ли је потребан одређени просек, да ли се полаже пријемни, која је цена школарине? И ако овде има студената који су то већ завршили, занимало би ме који предмети су на спец. студијама, колико предмета има, каква је пракса? И пошто сам ја из Београда, не би ми било најповољније да једну целу годину проведем у Нишу. Да ли су предавања на спц. студијама сваки дан, да ли су можда обавезна?

Била бих пунооо захвална на било којој информацији... :)

*

Miroslav_SSFZNR

  • *
  • Поруке: 11
    • www.ssfznr.org.rs / http://www.znrfak.ni.ac.rs/13-01-Studenti-Savez.html
Одг: Специјалистичке студије
« Одговор #1 послато: октобар 23, 2009, 10:32:27 поподне »
Sandra, evo broja PR Menagera fakulteta, 018-529-755, pa će ipak ona najbolje da ti objasni oko nastavka školovanja na našem fakultetu.

*

sandra86

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Специјалистичке студије
« Одговор #2 послато: октобар 26, 2009, 06:51:49 пре подне »
Sandra, evo broja PR Menagera fakulteta, 018-529-755, pa će ipak ona najbolje da ti objasni oko nastavka školovanja na našem fakultetu.

Хвала пуно Мирославе... :)

*

merlin

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Специјалистичке студије
« Одговор #3 послато: децембар 01, 2009, 09:40:00 пре подне »
Flooding ovog foruma je zabranjen, naročito ako je u komercijalne svrhe!
« Последња измена: децембар 01, 2009, 01:55:39 поподне pippo »

*

Babongza

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Специјалистичке студије
« Одговор #4 послато: август 31, 2017, 11:42:39 пре подне »
I'm sure the information you give is really valuable.