Predavanja za 3 godinu

· 18 · 14024
*

~natasa~

  • *
  • Поруке: 5
Predavanja za 3 godinu
« послато: септембар 30, 2009, 01:10:47 пре подне »
Zanima me kako ce da budu organizovana predavanja za studente koji su obnovili drugu godinu i sada upisali trecu po starom nastavnom planu. Jos uvek niko nista ne zna o tome a predavanja krecu od sutra :)

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #1 послато: септембар 30, 2009, 06:53:14 пре подне »
Нови деканат почиње са радом 1.октобра и у њиховој надлежности биће организација предавања за студенте 3. године по старон наставном плану.

*

~natasa~

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #2 послато: септембар 30, 2009, 06:37:39 поподне »
hvala :)

*

marija87

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #3 послато: октобар 05, 2009, 02:26:52 поподне »
I da li ce biti predavanja za 3. godinu po starom?

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #4 послато: октобар 05, 2009, 02:34:43 поподне »
I mene zanima da li ce biti organizovana predavanja za 3. po starom programu?Danas sam nacuo nesto da ih nece biti...? >:(  Zna li neko nesto o ovome?

*

tamara87

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #5 послато: октобар 05, 2009, 02:46:19 поподне »
И ја имам исто питање.Данас сам чула да сами треба да се организујемо са болоњцима, конкретно за информатику је професор рекао да можемо сами да одаберемо групу са којом хоћемо да идемо и то је то.Али то је само информатика, шта је са осталим предметима. Желим да знам како сада можемо да идемо са болоњцима и да излазимо на колоквијуме заједно са њима, а прошле године када смо обнављали годину нисмо имали право да тако полажемо,сад од једаред можемо.Све ми је то сумњиво одговорите нам конкретно

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #6 послато: октобар 05, 2009, 03:03:07 поподне »
Znaci,katastrasno :-[...Damo im pare,a oni ni jedan jedini cas nedeljno da organizuju...cccc

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #7 послато: октобар 05, 2009, 03:06:22 поподне »
Pa verovatno mozemo da idemo sa bolonjcima na predavanja,ali ne verujem da mozemo sa njima da polazemo i kolokvijume,drugaciji su im sistemi ocenjivanja,ne verujem da ce to tako funkcionisati..Mozda predavanja,ali kolokvijumi tesko...Pozzz za sve

*

jelena_85

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #8 послато: октобар 05, 2009, 05:02:24 поподне »
Kada ce neko zvanicno obavestenje o predavanjima za trecu godinu po starom programu?

*

tamara87

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #9 послато: октобар 05, 2009, 06:09:06 поподне »
Нови деканат почиње са радом 1.октобра и у њиховој надлежности биће организација предавања за студенте 3. године по старон наставном плану.
И шта је одлучено по овом питању. Предавања су увелико кренула, а ми једини не информисани.Шта је са нама, где смо ми у целој причи?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #10 послато: октобар 06, 2009, 09:43:43 пре подне »
На основу захтева студената октобар 2 је одобрен као рок за хватање услова. Када се овај испитни рок заврши и када се утврди тачан број студената 3. године по старом наставном плану, одлучиће се о начину организовања наставе за те студенте.

*

jelena_85

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #11 послато: октобар 06, 2009, 10:24:47 пре подне »
Hvala Squirrel

*

~natasa~

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #12 послато: октобар 06, 2009, 06:44:19 поподне »
Stvarno je ovo totalno bezveze! Oktobar II se zavrsava 5-og novembra... Lepo su mogli da stave bezuslovnu trecu godinu kao na svakom normalnom fakultetu. Sada moram da cekam peti novembar da se zavrsi oktobar II, pa da oni odluce kako ce da org. predavanja i dok se sve to resi docice januarski ispitni rok  :-[

*

ivan_1s

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #13 послато: октобар 13, 2009, 10:02:16 пре подне »
    I ja sam cuo da trebamo sami da se snalazimo i uklapamo sa bolonjcima, sto je apsurdno. Za kolokvijume nisam smeo ni da pitam jer me zamalo ona "teta" nije pojela na evidenciji jer zaboga koko ja smem da trazim predavanja i da pitam da li ce biti organizovana pa nemaju oni toliko sala na fakultetu. Sto rece vec neki predhodnik KATASTRASNO.
    Mozda nije vezano za ovu temu ali mene jos nesto interesuje, a to je :Sta ce biti sa nama ako kojim slucajem zavrsimo ovaj fakultet? Kako se uklapamo mi u ovu novu programsku semu studiranja? Je l' cemo morati da upisujemo master da bi smo imali isto zvanje kao ovi bolonjci ili je to vec nekako drugacije reseno, u sta cisto sumnjam?
   Malo sarkasticno ali sta cu, muka me naterala!!! ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

*

abvgd

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Predavanja za 3 godinu
« Одговор #14 послато: октобар 13, 2009, 11:07:00 пре подне »
To verovatno niko ne zna da nam odgovori,mada meni nije jasno kako ce oni moci da imaju vece zvanje od nas, a toliko im je lakse nego nama po starom programu.