Prelaz sa vise skole na Ekonomski Fakultet

· 2 · 7888
*

andrija

  • *
  • Поруке: 1
Prelaz sa vise skole na Ekonomski Fakultet
« послато: септембар 08, 2009, 09:30:35 поподне »
Par pitanja na koje nisam uspeo da pronadjem odgovor na ovom forumu i na sajtu fakulteta:

Za prelaz sa vise skole ekonomskog usmerenja na ekonomski fakultet, za upis u trecu godinu polazem 4 ispita po izbora od moguca 8. Interesuje me dali ta 4 ispita moram da dajem u nekim odredjenim rokovima, dali se vezujem za pocetak godine (oktobar) ili mogu u bilo kom roku? Pored navedene dokumentacije koje donosim zanima me koliko ce me kostati ta 4 ispita, dali moram da platim samo ispite i takse ili jos neku zanimljivu "sumu" da bi mi priznali 2 godine? I na kraju kada polozim ta 4 ispita, nastavljam kao samofinansiraju student na trecu godinu fakulteta bez mogucnosti da koristim budzet, dali nastavljam skolovanje kao REDOVNI ili kao VANREDNI student, odnosno dali normalno pohadjam predavanja?

Hvala svima unapred!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Prelaz sa vise skole na Ekonomski Fakultet
« Одговор #1 послато: септембар 10, 2009, 08:27:53 пре подне »
Par pitanja na koje nisam uspeo da pronadjem odgovor na ovom forumu i na sajtu fakulteta:

Za prelaz sa vise skole ekonomskog usmerenja na ekonomski fakultet, za upis u trecu godinu polazem 4 ispita po izbora od moguca 8. Interesuje me dali ta 4 ispita moram da dajem u nekim odredjenim rokovima, dali se vezujem za pocetak godine (oktobar) ili mogu u bilo kom roku? Pored navedene dokumentacije koje donosim zanima me koliko ce me kostati ta 4 ispita, dali moram da platim samo ispite i takse ili jos neku zanimljivu "sumu" da bi mi priznali 2 godine? I na kraju kada polozim ta 4 ispita, nastavljam kao samofinansiraju student na trecu godinu fakulteta bez mogucnosti da koristim budzet, dali nastavljam skolovanje kao REDOVNI ili kao VANREDNI student, odnosno dali normalno pohadjam predavanja?

Hvala svima unapred!

Поштовани, ово година је различита од претходних, јер сада једино можете прећи на нови наставни план, који се слуша у складу са Болоњским процесом. Одлуку о преласку мора да донесе Наставно-научно веће. Следећа седница Већа заказана је за 24.септембар 2009. године. Ранијих година су се студенти са Више школе уписивали као самофинансирајући студенти. Диференцијалне испите су полагали у току године заједно са испитима из треће године и надокнада за пријаву тих испита је била као и за редовне испите. Студенти су морали да положе те испите до уписа у 4.годину. Мој Вам је предлог да се обратите Служби за наставна и студентска питања (телефон 528-678), јер ће број заинтересованих лица утицати на доношење одлуке. Поздрав.