MLM, Network marketing, Mrezni marketing

· 2 · 4292
*

Griva

  • *
  • Поруке: 1
MLM, Network marketing, Mrezni marketing
« послато: август 14, 2016, 06:44:42 поподне »
Dragi moji, mislim da je i vise no krajnje vreme da se profesori ekonomskog fakulteta pozabave malo nekim modernim temama buduci da je ekonomska kriza uzela maha i uzimace ga sve vise, verujem da je to svakom iole pametnom ekonomisti jasno, bar se nadam iskreno.
Ako svi vi ovde volite ekonomiju, ako ste dobri ljudi, ako zelite da budete moderni, informisani i savremeni, onda smatram da je vasa obaveza da malo skratite zastarelo gradivo i posvetite paznju proucavanju mreznog marketinga sa mnogo vise paznje te o tome date neki strucan i ispravan sud jer, zaista je prevrsilo meru neznanje koje vlada u narodu a i u ekonomskim krugovima i mesanje legalnih MLM firmi sa nelegalnim poslovima koji samo lice na MLM ali to uopste nisu.
Povraca mi se vise da cujem komentare na predlog MLM posla nekome tipa: '' A to je ona piramida znam...'', a pri tome u MLM-u svaki covek ima jednake sanse bez obzira na pol, starost, obrazovanje, nacionalnu i versku pripadnost ili bilo koju drugu podelu jer ona ne postoji ovde kao sto postoji u klasicnim poslovima koji su jako robusni i komplikovani i u ovakvoj drzavi kao sto je nasa, obican covek mora da pretrpi gologut da uopse uspe da pokrene neki privatan biznis a ,a ko hoce 100% legalno da radi, onda ce 99% ljudi raditi vise za drzavu no za sebe, pa koji je onda smisao ne uciti studente necemu modernom, prakticnom, novom, sto zaista moze spasiti milione ljudi nezaposlenosti i siromastva?????
S druge strane, dok vi stancujete ekonomiste koji izlaze sa velikim diplomama i malim znanjem primenljivim u realnom svetu, prevaranti prave svakodnevno piramide nelegalne , ponzi seme ,lance srece i kako god da ih zovemo, ali su nelegalni i, niko na to ne obraca paznju pa dokle? I, ko ce obratiti paznju ako ne ekonomiste i strucnjaci za poslovanje i prepoznavanje ekonomske opravdanosti, investicije, biznis plana, zakonske regulative i svega sto cini jedan posao legalnim ili nelegalnim, pametnom investicijom ili necim sto je visoko rizicno bez garancija, bez transparentnosti itd.
Reci cete mi mozda: pa to nije nas problem ,zasto ljudi sami ne paze gde investiraju svoj novac!
A ja cu Vas pitati: pa ko je edukovao te ljude da znaju kako da paze, kad su neobrazovani i jednostavno ne umej uda analiziraju na pravi nacin poslovnu priliku ma bili i diplomirane ekonomiste, i medju njima ne cenim one koji nisu pokazali na primeru licnom da umeju da izgrde veliki profit legalno, vec vecina sisaju drzavna jasla i nemaju petlju a izgleda ni znanje o investiranju.
I, evo, predlazem da se pozabavite malo gorucom temom, vrlo aktuelno, crypto valuta e, ako neko od vas nije jos cuo za to, onda tesko nama sa tako dobro informisanim ekonomistima!!! Ponavljam CRYPTOVALUTA, eto vam domaci zadatak, citajte po netu, bitcoin sta je, pa vidite ovde koliko ih vec ima na nekakvoj berzi, pa objasnite kakva je to berza, pa predvidite kakva je buducnost te valute, pa obratite paznju kako po meni, prevaranti, prave ponzi seme krijuci se iza price o novim crypto valutama, izgooglajte Onecoin, Scoin, COin space, Swiss coin i ko zna jos koliko coinova koje jos nisam pronasla, pa dajte neko da izadje javno iu medijima i objasni narodu o cemu je tu zapravo rec a vidim da imate podugacak spisak kadrova na fakultetu iz radnih stuka pa i racunarske, pa se udruzite i malo mozgajet , hajde, ovo je 21.vek, prestanite se drzati starih znanja molim vas, jer, ako vi necete ponavljam ,tesko ovoj drzavi, k oce je voditi napred ako nema moderno obrazovanih.
Znam, ljudi bi trebalo mnogo vise puta da mere pre no sto seku i ja se trudim da tako radim, ali, oko mene vidim masu ljudi koji ulecu ko muve bez glave, ima tu i vasih prijatelja pa dajte, proucavajte malo zajedno i pomozite da se klupoko razmrsi.
Ako neko zeli da me kontaktira radi nekih dodatnih info, razgovora, susreta, javite se na skype: griva0075
Obradovacu se ako se ispostavi da ima motivisanih ovde za neke nove oblasti proucavanja a radaju se svakodnevno jer, da vas podsetim , 21.vek je, pre samo 20 god. nisam imala sanse ni da pomislim da cu ovako moci da se obratim nepoznatim ljudima i, mozda ih upoznam i licno oci u oci.

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: MLM, Network marketing, Mrezni marketing
« Одговор #1 послато: август 14, 2016, 07:28:27 поподне »
Tema jeste "goruća", meni kao nekom iz IT-a jako zanimljiva i nadam se da ćeš privući pažnju. Premestio sam temu na forum Ekonomskog fakulteta, tu je jako živo, a i sagovornici su odgovarajući. Pozdrav!