Poslovne finansije

· 9 · 6909
*

qqqq

  • *
  • Поруке: 11
Poslovne finansije
« послато: децембар 25, 2013, 11:03:00 пре подне »
Da li neko moze da mi kaze kakva je prof. Ksenija na ispitu? U proslom roku sam bila kod Evice, ali sam odustala, jer je ispitivala bas puno. Cak je i neku devojku ispravljala za stvari koje je tacno odgovorila. Probala bih kod Ksenije, cula sam da trazi da razumes, a ne da nabubas. Koja pitanja cesto postavlja? Hvala!

*

nina_81

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #1 послато: децембар 25, 2013, 10:32:50 поподне »
Ja sam slusala par puta ispit kod Ksenije i mnogo je bolja nego Evica! Kod nje je ranije bilo dovoljno da se uci iz skripte,dok kod Evice nije bilo moguce. A da li mozda znas da li nova pitanja vaze i za studente po starom programu. Ja sam izlazila na ispit pre dve godine i nisam upucena,a ne znam kako da saznam jer nisam iz Nisa,osim da dodjem na konsultacije. Hvala unapred.

*

qqqq

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #2 послато: децембар 26, 2013, 01:36:21 поподне »
Hvala koleginice. Ja sam stari program i ucila sam iz nove knjige i imam 160 pitanja od kojih na ispitu izvlacis 4, to je valjda po novom, nisam sigurna. Pored toga, neki studenti izvlace sa neke druge gomile gde imaju po 3 pitanja, pa mozda je to po starom.

*

nina_81

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #3 послато: децембар 27, 2013, 12:16:23 пре подне »
Hvala i tebi na informaciji kojom si me i obradovala i zbunila.  :) Ako si po starom programu,zasto si ucila iz nove knjige?  :-\  Da li to moze da se bira ili kako??? Help!

*

qqqq

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #4 послато: децембар 28, 2013, 10:21:33 пре подне »
Moglo je da se bira. Ja sam nekad davno citala i stare knjige, ali mi je lakse iz nove pa sam odlucila da spremam iz nje. Verovatno moze jos uvek da se bira, ionako stari program postoji jos par meseci pa ne verujem da ce sad da menjaju nesto.

*

qqqq

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #5 послато: јануар 20, 2014, 11:36:05 поподне »
Da li kod prof. Ksenije moze da se izadje bilo koji dan ili mora bas onda kad se padnes na spisku?

*

student89

  • *
  • Поруке: 31
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #6 послато: март 27, 2014, 04:55:29 поподне »
kad je kolokvijum iz poslovnih finansija?

*

Goblin

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #7 послато: септембар 27, 2015, 10:19:43 пре подне »
Da li neko ima celokupan radni materijal iz poslovnih finansija, sa predavanja i vezbi? Dogovoricemo se za cenu!

*

Markoza

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Poslovne finansije
« Одговор #8 послато: јануар 10, 2016, 03:14:02 поподне »
Imamo sve sto je potrebno da bi se polozio ispit iz poslovnih finansija. Javite se ako je pomoc potrebna https://www.facebook.com/privatnicasovi.povoljno