Упис на факултет

· 2343 · 568048
*

dragiša

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Упис на факултет
« Одговор #30 послато: јун 01, 2009, 10:47:43 пре подне »
hvala moderatoru na brzom odgovoru u vezi fakulteta fabus ,hteo bih još da pitam ja živim na kosovu i trenutno jedini vid komunikacije mi je putem interneta ,hteo bih da vas  još pitam da li neki ispiti koji sam polagao na trećoj godini na fabusu mogu biti priznati na četvrtoj pošto je predmetni nastavnik isti. kao npr bankarstvo kod prof krstića molim vas da mi odgovorite da li se ja upisujem po starom planu i programu , unapred zahvalan

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #31 послато: јун 01, 2009, 12:49:20 поподне »
Поштовани колега, с обзиром да се септембра уписује прва генерација студената треће године по болоњи (нови наставни план) , Ви четврту годину можете уписати само по старом наставном плану. Што се признавања испита тиче, то зависи од става Факултета и самих предметних професора. Стога, мораћете да упутите званичан захтев Служби за наставна и студентска питања, како би се Ваш случај засебно размотрио. Поздрав

*

Djape7

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Упис на факултет
« Одговор #32 послато: јун 01, 2009, 02:12:51 поподне »
пријава и полагање допунских испита за упис на Факултет кандидата са неодговарајућим средњим образовањем.Shto se tice ovog navedeno,da li ja moram da polazem te dopunske ispite,jer sam zavrsio tehnicku skolu-cetrvorogodishnja je.I da li moram licno da dodjem kada prijavljujem ovo spremanje od 15-19,ili moze neko drugi da me prijavi?
« Последња измена: јун 04, 2009, 07:08:16 поподне Djape7 »

*

olja90

  • *
  • Поруке: 72
Одг: Упис на факултет
« Одговор #33 послато: јун 03, 2009, 07:31:16 поподне »
na sajtu faxa pise "кандидати који имају средње образовање у четворогодишњем трајању других струка ако су у претходном образовању савладали програме од значаја за ове студије и то: Основе политичке економије (Основи економије), Економике предузећа, Националне економије и Статистике. "  pa me zanima da li sam morala u srednjoj skoli da imam sve ove predmete ili moze samo jedan???

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #34 послато: јун 05, 2009, 09:52:59 пре подне »
пријава и полагање допунских испита за упис на Факултет кандидата са неодговарајућим средњим образовањем.Shto se tice ovog navedeno,da li ja moram da polazem te dopunske ispite,jer sam zavrsio tehnicku skolu-cetrvorogodishnja je.I da li moram licno da dodjem kada prijavljujem ovo spremanje od 15-19,ili moze neko drugi da me prijavi?
Будући колега, с обзиром да је Ваша школа потпуно супротног смера од економије требали бисте да проверите са Службом за наставна и студентска питања на 018 528-678, али мислим да ћете бити у обавези да полажете додатне испите. Што се пријаве за слушање допунске наставе тиче не морате лично да долазите. Поздрав.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #35 послато: јун 05, 2009, 09:58:21 пре подне »
na sajtu faxa pise "кандидати који имају средње образовање у четворогодишњем трајању других струка ако су у претходном образовању савладали програме од значаја за ове студије и то: Основе политичке економије (Основи економије), Економике предузећа, Националне економије и Статистике. "  pa me zanima da li sam morala u srednjoj skoli da imam sve ove predmete ili moze samo jedan???
Све зависи од средње школе коју сте похађали. За економске школе, гимназије, поједине трговачке школе не мора да се полажу додатни испити, али и Вас бих упутио да се распитате у Служби за наставна и студентска питања (018 528-678) конкретно за Ваш случај. Поздрав.

*

miloshh

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Упис на факултет
« Одговор #36 послато: јун 07, 2009, 02:28:21 поподне »
Da li se prijemni polaze u prostorijama fakulteta i da li se te prostorije mogu obici za vreme prijave za prijemni? P.S. Da li rb. prijave zavisi od rasporeda sedenja na prijemnom ispiti?   Hvala!!!

*

bogdan

Одг: Упис на факултет
« Одговор #37 послато: јун 07, 2009, 07:39:21 поподне »
da li izvod iz maticne knjige rodjenih mora da bude nov ili moze i stariji?

*

Djape7

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Упис на факултет
« Одговор #38 послато: јун 07, 2009, 10:42:29 поподне »
Hvala na orgovoru.Imam josh jedno pitanje kolje glasi:Da li mozete da mi napravite kao tabelu sa tezinom smreova(po Vama),pocevshi od najlakseg?Poshto se josh dvoumim,pa cisto da znam kako stoje stvari.

*

tijana

  • *
  • Поруке: 66
Одг: Упис на факултет
« Одговор #39 послато: јун 09, 2009, 05:13:34 поподне »
jel se zna kada je upis na ekonomskom?(posle prijemnog i objavljivanja rezultata)treba mi tacan datum.... unapred hvala

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #40 послато: јун 10, 2009, 09:15:32 пре подне »
da li izvod iz maticne knjige rodjenih mora da bude nov ili moze i stariji?
Може и старији.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #41 послато: јун 10, 2009, 09:17:32 пре подне »
jel se zna kada je upis na ekonomskom?(posle prijemnog i objavljivanja rezultata)treba mi tacan datum.... unapred hvala
Према календару уписа, који је поставњен на сајту Факултета, упис студената траје од 6. до 15. јула 2009. године.
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/09_kalendar_upisa.pdf

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #42 послато: јун 10, 2009, 09:19:54 пре подне »
Hvala na orgovoru.Imam josh jedno pitanje kolje glasi:Da li mozete da mi napravite kao tabelu sa tezinom smreova(po Vama),pocevshi od najlakseg?Poshto se josh dvoumim,pa cisto da znam kako stoje stvari.
Колега, најбоље би било да ово питање поставите на неком од форума студентских организација.
http://www.saef-nis.org
http://www.ssef.rs

*

tikky

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Упис на факултет
« Одговор #43 послато: јун 10, 2009, 08:02:40 поподне »
Мене занима да ли пријављивање за пријемни испит мора да буде лично или то може да обави неко уместо нас?

*

Tokitza

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Упис на факултет
« Одговор #44 послато: јун 11, 2009, 10:30:32 пре подне »
imam pitanje jos samo 1 malecno :) pitanja iz sociologije koja se nalaze u informatoru odnosno 127 pitanja ....  jel mogu biti samo ta pitanja na testu iz socio.. ili jos neka ??????