Факултети > Факултет заштите на раду

Питам се, питам те

<< < (2/5) > >>

Milos :):
Zdravo! Zanima me uslov za upis u trecu godinu osnovnih akademskih studija, koliko poena ce trebati, da li vaze preneti ispiti iz prve godine u drugoj?

Miroslav_SSFZNR:
Uslov za upis III godine je 48 bodova za budzet i 37 bodova za samofinansiranje iz predmeta polozenih u skolskoj 2008/09, ne bitno da li su to ispiti iz I ili II godine.

Milos :):
Znaci oni losiji studenti koji su preneli tri ispita iz prve godine imaju bolju sansu za upis trece nego oni sto su ocistili na vreme prvu?

marko89:
Zanima me da li to vazi i za generaciju 2008/2009 koja sad prelazi u drugu godinu . Da ako prenesemo predmet i z prve u drugu da nam se taj predmet boduje za upis u trecu ?

Miroslav_SSFZNR:

--- Цитат: Milos :)  септембар 25, 2009, 04:07:21 поподне ---Znaci oni losiji studenti koji su preneli tri ispita iz prve godine imaju bolju sansu za upis trece nego oni sto su ocistili na vreme prvu?

--- Крај цитата ---

Da, kolega, to tako znaci. Na zalost je tako, u slucaju da se nista ne promeni ostaje 48 bodova iz druge i to iz bilo koja polozena ispita.

PS. Javucu ako dodje do promena.



--- Цитат: marko89  септембар 25, 2009, 04:40:22 поподне ---Zanima me da li to vazi i za generaciju 2008/2009 koja sad prelazi u drugu godinu . Da ako prenesemo predmet i z prve u drugu da nam se taj predmet boduje za upis u trecu ?

--- Крај цитата ---

Kolega Marko, da, tako CE VAZITI i za sledecu godinu, ako se nesto ne promeni do tada, s tim sto ce uslov biti 54 bodova.
Ali, otom potom, ima dosta do sledece godine :)

Pozz

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију