Факултети > Факултет заштите на раду

Питам се, питам те

<< < (5/5)

datcha:
Pitam se, koliko vremena treba da prodje da bi se izdala master diploma. Studirao sam po starom programu i diplomirao krajem juna ove godine. Istovremeno sam podneo zahtev  za izjednacavanje i izdavanje master diplome i uplatio sve troskove, a reseje zahteva mi je stiglo u novembru.
Kada mogu da ocekujem svoju diplomu?
Unapred hvala.

MilanS:

--- Цитат: datcha  децембар 12, 2013, 03:41:24 поподне ---Pitam se, koliko vremena treba da prodje da bi se izdala master diploma. Studirao sam po starom programu i diplomirao krajem juna ove godine. Istovremeno sam podneo zahtev  za izjednacavanje i izdavanje master diplome i uplatio sve troskove, a reseje zahteva mi je stiglo u novembru.
Kada mogu da ocekujem svoju diplomu?
Unapred hvala.
[/quot
--- Цитат: datcha  децембар 12, 2013, 03:41:24 поподне ---Pitam se, koliko vremena treba da prodje da bi se izdala master diploma. Studirao sam po starom programu i diplomirao krajem juna ove godine. Istovremeno sam podneo zahtev  za izjednacavanje i izdavanje master diplome i uplatio sve troskove, a reseje zahteva mi je stiglo u novembru.
Kada mogu da ocekujem svoju diplomu?
Unapred hvala.

--- Крај цитата ---
Fakultet ne ispisuje diplome, vec univerzitet, odnosno ministarstvo, tako da od fakulteta ne zavisi kada ce vam biti izdata diploma. Pozdrav
--- Крај цитата ---

Natasha992:
Pozdrav,

Moze li mi neko reci koliko se placa obnova prve godine i koja je procedura za obnovu? Hvala unapred na odgovoru. :)

57UD3N7:
Da li na vašem fakultetu budžetski studenti plaćaju prenos ESPB-a (ispita) iz predhodne godine?

Hvala unapred na odgovoru :)

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију