apsolventska ekskurzija

· 10 · 8364
*

maaka

  • *
  • Поруке: 4
apsolventska ekskurzija
« послато: новембар 11, 2011, 03:28:05 поподне »
kolege,sta mislite za apsolventsku ekskurziju? koja agencija je najbolja da se ide?

*

milena_89

  • *
  • Поруке: 1
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #1 послато: новембар 11, 2011, 06:35:08 поподне »
meni je bila zanimljiva ona ponuda sto ima go2 travel ali sam odustala jer sam cula proverenu informaciju da je racun agencije u blokadi vec mesec dana i to 80 000 evra i onda necu da rizikujem da mi se desi isto sto i ovim nasima skoro u egiptu da me izbace iz hotela :) pre bih uzela grand tours jer mi je sestra rekla su se prosle godine super proveli a i dobar im je program,gledala sam danas katalog

*

maaka

  • *
  • Поруке: 4
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #2 послато: новембар 11, 2011, 07:19:22 поподне »
boze me sacuvaj sta sve nece da se ponudi na ovom nasem fakultetu,ne mogu da verujem..ja jos nista ne znam,ne mogu da se odlucim.onaj rapsody mi se ne svidja jer se vise od 50h putuje u busu na tamo i na ovamo bez stajanja u hotel,a i spava se na brodu koji stoji.mislim to mi je malo smesno...sta misle ostale kolege?

*

marko10012002

  • *
  • Поруке: 3
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #3 послато: новембар 20, 2011, 01:31:47 пре подне »
   Turistička agencija EUROJET je osnovana 1992.godine i bavi se pružanjem turističkih usluga u zemlji i inostranstvu. Od 1996. godine je član IATA-e ( međunarodno udruženje avio prevoznika) a takođe je i član nacionalnog udruženja turističkih agencija (YUTA). Licenca APR Registra Turizma kategorije OTP 179/2010. od 09.02.2010.godine.

   Turističke agencije GO2 traveling osnovana je 2006. godine kao članica Eurojet grupe. GO2 je specijalizovan za organizovanje putovanja za studente kao i parti putovanja za mlade. Glavni cilj GO2 je zadovoljstvo korisnika kroz idealnu kombinaciju dobrog provoda i najnižih cena. U 2010. godini, agencija je uspešno uslužila više od 10.000 mladih putnika, uzrasta od 18 do 25 godina. EuroJet je razvio GO2 ne samo kao brend za turistička putovanja, već kao agenciju koja će u potpunosti zadovoljiti sve želje i zahteve mladih ljudi.

   Za sve informacije i pojašnjenja pogledati zvanični sajt agencije i ostale relevantne sajtove o poslovanju www.apr.gov.rs, www.nbs.rs– gde se nalaze sve informacije vezane za preduzeća u Srbiji. Ili kontaktirati zvanične zastupnike naše kompanije.

   Molimo akademske građane da ne donose površne odluke na osnovu neistinitih informacija ili neznanja pojedinih mladih ljudi koji se ne razumeju u ekonomske pojmove i poslovanje velikih kompanija. Posavetovati se sa nekim ko dolazi iz sfere EKONOMIJE ko razume pojmove.

   Zbog straha od konkurencije i bolje ponude mnogi naši konkurnti se služe lažima kako bi pokušali da obezbede sebi sto bolju poziciju na tržistu, a to se može videti i u ostalim sferama poslovanja u Srbiji.

   Pustite mlade ljude da sami odaberu najbolju ponudu i da prepoznaju kvalitet i najbolji odnos kvalitet/cena, a ne da se nekima omogućava monopolski položaj na fakultetima jer ipak su fakulteti namenjeni svim studentima, a ne pojedincima i profesorima koji su tu zbog studenata.

   Srdačan pozdrav i hvala na razumevanju.
GO2 traveling Niš


*

lepotica_89

  • *
  • Поруке: 1
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #4 послато: новембар 20, 2011, 03:04:27 пре подне »
meni je bila zanimljiva ona ponuda sto ima go2 travel ali sam odustala jer sam cula proverenu informaciju da je racun agencije u blokadi vec mesec dana i to 80 000 evra i onda necu da rizikujem da mi se desi isto sto i ovim nasima skoro u egiptu da me izbace iz hotela :) pre bih uzela grand tours jer mi je sestra rekla su se prosle godine super proveli a i dobar im je program,gledala sam danas katalog

zanimljive su te "proverene informacije" :) i ja isto poverovala u njih dok mi drugarica objasnila da nije tacno... sad sam bila na sajt apr i nbs... GO2 je osnovan 02.10.2006, a na sajtu nbs pise: Dužnik nema evidentirane neizmirene obaveze u zadnjih godinu dana.
tako da od sad verujem samo sebi :) stavila sam ponude i videla da go2 ekskurzija traje najduze 14 dana, ima bec, spavaju po hotelima sa 3*, svuda imaju klopu, a u ljoretu cak dorucak rucak veceru ;) gledala sam slike od prolse godine i raspitala se bilo je fenomenalno
grandova eksurzija je em kraca em skuplja, plus ne obilaze sve sto i ovi... a i grand me nervira sa onim: cena + doplata za prevoz + dodatni dan koji su vec stavili + doplata sto nosis veliki kofer + doplata za ne znam ni ja sve sta
rapsodi sam odmah eliminisala oni su najgori :D i kod njih se sve zivo doplacuje, ali ne samo to, nego ne spavaju po hotelima i nemaju hranu tamo gde se spava... pored stvari treba da mislim i na hranu da nosim, da da kako da ne  ;D
nas desetak samo prelomile danas da idemo preko go2 travel i da uplatimo u ponedeljak a za ostale ljude koji ne misle svojom glavom me bas briga

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #5 послато: новембар 20, 2011, 11:49:21 пре подне »
A vi sto imate po jednu poruku, pa izgleda se razumete dobro u marketing i antimarketing!!! ;)

*

maaka

  • *
  • Поруке: 4
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #6 послато: новембар 22, 2011, 11:36:55 пре подне »
Lepo je sto su nam se u celu ovu raspravu oko ekskurzije evidentno prikljucili i promoteri agencija :)... Tako da ce sad ovaj forum da lici na "CIGANIN HVALI SVOG KONJA"...

 Sto se tice one blokade, u pravu ste ne pise da je go2 u blokadi vec agencija max travel. Ali ja vise neznam sta su oni jer na katalogu koji sam dobila na fakultetu pise i go2 i max travel... Ljudi neznam ko ste vi, sta nudite...

Ovo je slucajno izaslo na google pretragu:
http://www.puskice.org/repo/vesti/files/saopstenja/ssfon/max-travel-ponuda.pdf
(ovde ste kao jedno a predstavljate se kao posebni.)
A koliko ja znam vi ste agencija iz beograda koja je na apr-u registrovana u Nisu...

ZBUNJUJUCE....

*

marko10012002

  • *
  • Поруке: 3
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #7 послато: новембар 22, 2011, 08:35:35 поподне »
Vidis kako ti sve povrsno znas, a zelis da zbunjujes ljude.. Imas gore sve lepo napisano pa citaj.. :-*

*

maaka

  • *
  • Поруке: 4
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #8 послато: новембар 22, 2011, 10:22:24 поподне »
hvala kolega sto ste priznali da sam u pravu...samo da naglasim da me je bas briga ko ce preko koje agencije da ide,meni je bitno da sam se ja prijavila i meni dragi ljudi tamo gde mislimo da je najbolje.ono sto sam htela je jedino to da upozorim kolege,jer sam vec imala neprijatnosti sa jednom agencijom i nikom ne bih pozelela tako nesto.mislim da je ljudski sa moje strane.
Vama kolega zelim srecan put i nadam se da nece da vam kisne gloooova na nekoj od plaza dok budete spavali,ako vas ne puste u hotel.ustvari,imate dovoljno nocnih voznji da se naspavate (5 zar ne?tako su mi objasnili vasi promoteri)
sve najlepse,pozdrav

*

marko10012002

  • *
  • Поруке: 3
Одг: apsolventska ekskurzija
« Одговор #9 послато: новембар 23, 2011, 02:44:43 пре подне »
samo neinteligentni ljudi koji ne misle svojom glavom ne mogu izabrati pravu ponudu.. a koliko vidim ti si vec imala problem sa agencijama, sto nam sve moze reci.. :-*
a ja sam vec isao na ovu turu i opet cu ici, jer znam koliko je dobra eksurzija.. ;) nase slike iz beča se nalaze u katalogu, sto dovoljno govori kako nam je bilo i kako smo se dobro proveli.. http://www.youtube.com/watch?v=kK2YhR_0UNo - a ovde moze da pogledas kako mi to radimo, kakav je provod i ko sve putuje sa nama.. ;)
go2 ekskurzija traje 14 dana i od toga ima 4 nocne voznje za tvoju informaciju (od srbije do bec, od beca od venecije, od monte karla do ljoreta, od firence do srbije)..
i tako, cao-zdravo, ne bih te vise zadrzavo.. tek kad obidjes turu i krstaris mediteranom imas pravo da komentarises.. :-*