Основне академске студије

· 2393 · 658830
*

Alleksandra

  • **
  • Поруке: 194
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2355 послато: септембар 25, 2014, 06:09:34 поподне »
Da li može neko ko je imao predmet filozofija ekonomije, da mi kaže kakav je predmet i o čemu se radi? I da li je njega bolje uzeti naspram elektronskog poslovanja? :)

*

Jecka

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2356 послато: октобар 05, 2014, 09:52:53 пре подне »
Skupila sam dovoljan broj espb da u narednu godinu predjem na budzet, da li onda i ispite iz prethodnih godina ne placam do 3 puta ili ne placam samo one u kojoj sam godini na budzetu?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2357 послато: октобар 06, 2014, 10:02:04 пре подне »
Skupila sam dovoljan broj espb da u narednu godinu predjem na budzet, da li onda i ispite iz prethodnih godina ne placam do 3 puta ili ne placam samo one u kojoj sam godini na budzetu?

Ne placate ispite iz prosle godine.

*

mara 007

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2358 послато: децембар 07, 2014, 06:49:14 поподне »
DA LI NEKO ZNA KADA JE KOLOKVIJUM IZ ELEKTRONSKOG POSLOVANJA? HVALA UNAPRED NA ODGOVORU :)

*

gabrijela

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2359 послато: јануар 28, 2016, 11:43:14 пре подне »
Da li neko zna da li se promenila knjiga iz predmeta Upravljanje resursima preduzeca? Po kojim pitanjima polazu studenti koji su polozili kolokvijum 2014, da li se nesto promenilo i da li i dalje vazi taj kolokvijum?

Hvala na odgovoru  unapred.

*

Zorana1992

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2360 послато: фебруар 15, 2016, 05:43:13 пре подне »
Obnovila sam godinu, ali nisam overila zimski semestar. Koliko znam ne trebaju mi novi potpisi. Vaze stari.
Ali kakva je procedura dalje? Pretpostavljam da treba da platim naknadnu overu i da ne mogu da izadjem na ispite. Da li mozete da mi date detaljno objasnjenje?

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2361 послато: фебруар 15, 2016, 11:57:15 поподне »
Potpisi ti nisu potrebni, samo kupi papire na skriptarnici i popuni, ali mislim da se naknadna overa placa 4000din

*

Dea

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2362 послато: мај 16, 2016, 11:25:29 пре подне »
Da li neko zna do kog pitanja se uči za kolokvijum iz ekonomskih doktrina i kako kolokvijum izgleda? Unapred hvala.  :)

*

Marshall

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2363 послато: јун 10, 2016, 03:35:45 пре подне »
Da li su predavanja i vezbe obavezne ?

*

Bohemian

  • *
  • Поруке: 41
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2364 послато: јун 10, 2016, 09:31:35 пре подне »
Ne. Kod nekih profesora jesu, ali to je retkost.

*

Marshall

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2365 послато: јун 10, 2016, 10:33:01 поподне »
Zbog cega onda na mnogim predmetima stoji npr aktivnost u toku predavanja 20 poena, prakticna nastava 10 poena, kolokvijum 20 poena itd ?

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2366 послато: август 09, 2016, 08:56:35 пре подне »
Ljudi da li mi neko zna objasniti koja je procedura u mom slucaju? Odslusala sam sve cetri god i apsolventski mi je istekao, pa 1godinu nisam ni obnovila godinu, a sada bih da je obnovim. Da li mi neko zna reci koliko se placa i koja je procedura? Nisam iz Nisa da bih obisla fax da pitam...

*

Sladja

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2367 послато: август 24, 2016, 06:06:13 поподне »
Da li moze da mi se javi neko ko je polozio Ekonomiku Trgovine kod Prof Sretena Cuzovica? Hvala  :)

*

Tricky

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2368 послато: октобар 05, 2016, 07:03:50 поподне »
Ja sada upisujem treću godinu, pa da li mogu da polažem ispite iz treće godine, ako nisam dao sve iz prve? Iz prve mi je ostalo dva predmeta (finansijsko.r i statistika).

*

Goblin

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2369 послато: октобар 05, 2016, 07:55:44 поподне »
Ja sada upisujem treću godinu, pa da li mogu da polažem ispite iz treće godine, ako nisam dao sve iz prve? Iz prve mi je ostalo dva predmeta (finansijsko.r i statistika).

Kada sam otisao da pitam za sebe rekli su mi da ne moze, da bi polagao ispite iz trece godine moras da imas ociscenu prvu godinu a da bi polagao ispite iz cetvrte godine mora da bude ociscena druga godina. Ali znao sam neke kolege koji su polagali ispite iz tada cetvrte godine a da nisu imali ociscenu drugu, i kada sam to pomenuo na evidenciji onaj lik me je pitao kako se zovu da im poniste ispite. Ja naravno da nisam rekao a te kolege nisu imale probleme. Ovo sam pitao prosle godine.

Tako da ne znam sta da ti kazem, zvanicno mora da se ocisti prva godina ali neki se napravili ludi pa su plagali i ispite iz trece i tada im je proslo. Ako si spreman da rizikujes. Mada pitaj za svaki slucaj na evidenciji. A mislim da kolokvijumi mogu da se polazu.