Основне академске студије

· 2393 · 658394
*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #285 послато: август 28, 2009, 01:08:46 поподне »
Da li se zna kada ce biti prijava za oktobarski rok, posto vidim da je septembar krenuo malo ranije nego inace i zavrsava se 15.09.?
Apsolvirala sam 2002 tzv.opsti smer - poslovna ekonomija, finansije i bankarstvo, i do kraja imam jos tri ispita. Posle moje generacije uvedeno je opredeljivanje za neki od smerova, da li treba da dajem neku razliku u ispitima ili samo ono sto mi je ostalo, onako kako sam i odslusala?

*

NikolaR.

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #286 послато: август 29, 2009, 11:17:51 поподне »
Mene interesuje sledece:
-Dolazim iz Celareva, jel postoji mogucnost da cu imati pravo na dom
-mogu li da narucim skripte za ucenje za prijemni
i koji mi je smer dobar i za rad u firmi, da budem u kancelariji za racunarom to me privlaci, eventualno da radim u skoli kao profesor nekog ekonomskog predmeta....... unapred hvala..... buduci student ekonomskog fakulteta(nadam se)......

*

slavica.momcilovic

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #287 послато: август 30, 2009, 10:44:06 пре подне »

Apsolvirala sam 2002 tzv.opsti smer - poslovna ekonomija, finansije i bankarstvo, i do kraja imam jos tri ispita. Posle moje generacije uvedeno je opredeljivanje za neki od smerova, da li treba da dajem neku razliku u ispitima ili samo ono sto mi je ostalo, onako kako sam i odslusala?

Koleginice , ja sam imala isti slucaj kao i ti, nastavila sam prosle godine po starom programu, tj. onako kako sam odslusala .



*

makilicica

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #288 послато: август 31, 2009, 10:27:40 пре подне »
Mozete li mi reci koja je procedura upisa trece godine na vasem fakultetu ako imam zavrsenu Visu poslovnu skolu u Beogradu? Zanima me i iznos skolarine i kada je upis i koliko ima ispita,sta mi je sve potrebno za upis i imate li studije na daljinu? Ako postavljam previse pitanja,molim za neki kontakt telefon gde mogu da dobijem sve informacije.
Unapred hvala

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #289 послато: август 31, 2009, 12:41:36 поподне »
Mozete li mi reci koja je procedura upisa trece godine na vasem fakultetu ako imam zavrsenu Visu poslovnu skolu u Beogradu? Zanima me i iznos skolarine i kada je upis i koliko ima ispita,sta mi je sve potrebno za upis i imate li studije na daljinu? Ako postavljam previse pitanja,molim za neki kontakt telefon gde mogu da dobijem sve informacije.
Unapred hvala

Поштована, можете се обратити Служби за наставна и студентска питања на телефон 018/528-678 за сва питања која имате везано за прелаз са Више школе. Укратко, упис се врши крајем септембра, полажу се 4 испита од понуђених 8, а школарина износи 80.000 динара.
Поздрав


*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #290 послато: август 31, 2009, 12:46:23 поподне »
Mene interesuje sledece:
-Dolazim iz Celareva, jel postoji mogucnost da cu imati pravo na dom
-mogu li da narucim skripte za ucenje za prijemni
i koji mi je smer dobar i za rad u firmi, da budem u kancelariji za racunarom to me privlaci, eventualno da radim u skoli kao profesor nekog ekonomskog predmeta....... unapred hvala..... buduci student ekonomskog fakulteta(nadam se)......

Поштовани, што се тиче права на дом, за то се морати распитати директно у Студентском дому. Тамо ћете потражити захтев који ће те оверити кад нас на Факултету и тако конкурисати за смештај у дому.  Скрипте за полагање пријемног испита, можете наћи на скриптарници Факултета, а детељан опис сваког смера можете наћи на сајту. На Вама је да изаберете смер који Вам највише одговара.

*

Ina

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #291 послато: септембар 01, 2009, 12:59:35 поподне »
Da li ce u oktobru 2 moci da su uhvati uslov? ???I otprilike kad pocinje oktobar 2?

*

CrashX3m89

  • *
  • Поруке: 1
Teme za seminarski rad iz nacionalne ekonomije
« Одговор #292 послато: септембар 02, 2009, 03:56:35 поподне »
Pozdrav,
Interesuje me koje je teme zadavo profesor Zoran Arandjelovic za seminarski rad iz Nacionalne ekonomije za I godinu akademskih studija, smer Računovodstvo,revizija i finansijsko upravljanje prethodnih ili ove godine, jer ne idem na fakultet u Nišu, nego u centru.
Unapred zahvalan...

*

Marina

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #293 послато: септембар 02, 2009, 04:20:59 поподне »
Da li se i u oktobru II moze hvatati uslov za budzet,i ako moze da li ce tada moci da se polaze samo 1 ispit ili ce moci i vise? (novi program)
« Последња измена: септембар 07, 2009, 04:31:48 поподне Marina »

*

lik

  • *
  • Поруке: 10
Ispit:Teorija privrednog razvoja
« Одговор #294 послато: септембар 03, 2009, 01:15:29 поподне »
Kod kog Profesora U ovom roku polazu ispit "Teorija Privrednog Pazvoja" parni brojevi indeksa?
Hvala unapred

*

marija87

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Ispit:Teorija privrednog razvoja
« Одговор #295 послато: септембар 03, 2009, 01:27:02 поподне »
Kod Slobodana su parni brojevi.

*

milosh_nish

  • *
  • Поруке: 14
Uslov za cetvrtu godinu
« Одговор #296 послато: септембар 04, 2009, 09:49:10 пре подне »
Da li studenti koji sada obnove trecu godinu prelaze na bolonju? Da li postoji mogucnost da se odobri bezuslovna cetvrta godina za studente trece godine i kad bi trebalo da bude sednica veca?

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #297 послато: септембар 07, 2009, 12:26:17 поподне »
i mene zanima oktobar II...

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Основне академске студије
« Одговор #298 послато: септембар 07, 2009, 02:00:12 поподне »
a kako mi novajlije da znamo kad cemo imati predavanja, jel ce biti sve postavljeno na sajt ili moramo da smaramo studentsku sluzhbu?
Hvala

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #299 послато: септембар 08, 2009, 06:50:20 пре подне »
i mene zanima oktobar II...

У испитном року "октобар 2" моћићете да полажете више испита. Ранијих година се овим испитним роком хвтао услов за наредну годину. Што се ове године тиче, мораћемо да сачекамо седницу Наставно-научног већа и званичну одлуку. Седница ће бити одржана крајем септембра.  Поздрав.