Основне академске студије

· 2393 · 658252
*

boka90

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1290 послато: јун 28, 2011, 11:30:56 пре подне »
ja sam obnovila prvu godinu,samofinansirajuci sam student,ukoliko skupim ove godine vise od 46 bodova da li imam mogucnost da u drugoj godini predjem na budzet?

*

Sandra.S

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1291 послато: јун 29, 2011, 10:20:03 пре подне »
u istoj smo situaciji,i ja koliko znam,ne moze

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1292 послато: јун 29, 2011, 11:14:25 пре подне »
Mislim da samo budzetski koji su obnovili mogu da upisu sledecu na budzetu, ako ostane praznih mesta....

*

boka90

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1293 послато: јун 29, 2011, 12:57:09 поподне »
da li moze squirrel da pomogne posto on sigurno zna a stvarno mnoge zanima to?

*

disturbed1

  • *
  • Поруке: 70
    • Facebook
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1294 послато: јун 29, 2011, 02:36:49 поподне »
Moglo je prosle godine, s tim sto oni koji nisu obnovili imaju prednost. Mada nazalost prosle god. nije bilo mesta za sve, cak ni za one koji nisu obnovili. Verovatno bi se onda i vrsilo rangiranje po proseku...

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1295 послато: јун 30, 2011, 07:20:24 пре подне »
koliko sam ja razumela za uslov se racunaju sv iispit koji su dati od oktobra2 (2010) zakljucno sa oktobar 1 ove godine...

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/1008_samof.pdf
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/1008_ponovci.pdf
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/1008_budzet.pdf

Sve informacije imate u prethodnom postu.

Sta ce tacno biti za upis oktobra meseca to zavisi od stava Dekanata i predloga Univerziteta odnosno Ministarstva prosvete.

Probacu da od prodekana za nastavu potrazim neko napismeno obavestenje o uslovima za upis, ali nista ne obecavam,


*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1296 послато: јун 30, 2011, 05:50:41 поподне »
Pitanje prvenstveno za "squirrel" - zanima me da li i u toku letnjeg raspusta moze da se prijavi i odbrani diplomski rad i, ako ne, koji je krajnji rok pred raspust? Juce sam polozila poslednji ispit pa bih sad ako ima mogucnosti da sto pre odradim i diplomski. Hvala unapred vevericice! :-)

*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1297 послато: јун 30, 2011, 06:25:37 поподне »
Pitanje za squirrel-a ili nekoga ko je upucen, kako ide procedura za drugi upisni rok, kad on pocinje, da li se polaze prijemni ispit,...

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1298 послато: јул 01, 2011, 06:55:10 пре подне »
Pitanje prvenstveno za "squirrel" - zanima me da li i u toku letnjeg raspusta moze da se prijavi i odbrani diplomski rad i, ako ne, koji je krajnji rok pred raspust? Juce sam polozila poslednji ispit pa bih sad ako ima mogucnosti da sto pre odradim i diplomski. Hvala unapred vevericice! :-)

Fakultet radi do 18. jula i posle toga pocinje kolektivni odmor do 22.avgusta, tako da u tom periodu nije moguce odbraniti diplomski. Probajte da se organizujete sa profesorom kod koga zelite da polazete diplomski, da sve to zavrsite u sledece 2 nedelje, u suprotnom morace da sacekate ...

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1299 послато: јул 01, 2011, 07:01:25 пре подне »
Pitanje za squirrel-a ili nekoga ko je upucen, kako ide procedura za drugi upisni rok, kad on pocinje, da li se polaze prijemni ispit,...

II upisni rok bice raspisan krajem avgusta meseca. Prijemni se polaze, ali on vam nije od presudnog znacaja, jer za upis na fakultet kao samofinansirajuci student morate da imate najmanje 30 bodova ukupno (sa poenima iz srednje skole). 

Ukoliko ste polagali prijemnii na nekom drugom drzavnom Ekonomskom fakultetu, mocicete da se upisete kod nas u I produzenom ispitnom roku (bez polaganja prijemnog ispita). Dovoljno ce biti da donesete potvrdu da ste polozili prijemni ispit. I produzeni upisni rok bice organizovan od 11-15. jula. Pratite sajt fakulteta, bice objavljen konkurs...

*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1300 послато: јул 01, 2011, 08:58:13 поподне »
squirrel ok hvala puno, posto sam polagao vec na drugom fakultet o kakvoj potvdi se radi? Da li je to kopija uplatnice, ili neka posebna potvrda overena od strane tog drugog fakuleteta??

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1301 послато: јул 04, 2011, 06:51:52 пре подне »
squirrel ok hvala puno, posto sam polagao vec na drugom fakultet o kakvoj potvdi se radi? Da li je to kopija uplatnice, ili neka posebna potvrda overena od strane tog drugog fakuleteta??

Ekonomski fakultet na kome ste polagali prijemni ispit izdace vam potvrdu o polozenom prijemnom ispitu. Na toj potvrdi stoji koje ste predmete polagali i koliki broj bodova ste ostvarili na prijemnom ispitu. Naravno, podrazumeva se da ta potvrda mora biti overena od strane tog fakulteta.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1302 послато: јул 06, 2011, 09:37:16 пре подне »
Ево и услова за упис наредне године студија:

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2011/Uslovi_za_upis.pdf

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1303 послато: јул 06, 2011, 10:02:24 пре подне »
svaka cast za uslove sto ste ih izbacili na vreme! Jel moze da se zna smo i kad ce raspored za septembar? :)

*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1304 послато: јул 06, 2011, 10:18:18 пре подне »
pa verovatno posle 10.og jula... kad se zavrsi prijava... nadamo se :)