Основне академске студије

· 2393 · 658409
*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1215 послато: јун 06, 2011, 04:37:40 поподне »
Mana septembarski rok opet pocinje od 25. avgusta do 15. septembra. ..., mada to je samo glasina (nisam siguran meni je tako rekao drug ) ... Proveri sa jos nekim :-) Ili pozovi studentsku sluzbu pa proveri iz prve ruke.....

Служба за наставна и студентска питања:
телефон: (018) 528-609, 528-678
факс: (018) 4519-441
е-пошта: evidencija@eknfak.ni.ac.rs


Evo nasao sam ovo :

spitni rokovi

Redovni ispitni rokovi su:

    Junski rok koji traje od 05. juna do 05. jula.
    Septembarski rok koji traje od 25. avgusta do 15. septembra.
    Oktobarski rok koji traje od 20. septembra do 05. oktobra.
    Januarsko-februarski rok koji traje od 21. januara do 14. februara.
    Aprilski rok koji traje od 15. aprila do 30. aprila.


Pozdrav  :)

(radmanovic hahhaha  ;D necu vise da te komentarisem... nema svrhe )
« Последња измена: јун 06, 2011, 06:43:48 поподне Marko 90 »

*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1216 послато: јун 06, 2011, 04:45:51 поподне »
Hvala Marko

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1217 послато: јун 06, 2011, 04:47:21 поподне »
Nema na cemu :) Pozzzz

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1218 послато: јун 06, 2011, 07:36:47 поподне »
Pozdrav svima,
ajd da probam malo da se umešam u vaše "akademsko" prepucavanje...
Prvo, želim svima sa ovog dela foruma da kažem da se nalazite u najposećenijem forumu Univerziteta u Nišu (delu za ekonomski fakultet), koji je otpočetka hvaljen zbog aktivnosti. Na tome sve čestitke studentima ekonomije. Ja nisam sa tog faksa, završio sam elektroniku, pa tematiku baš i ne razumem  :)
Ono što bih hteo da zamolim sve (a sa Franceskom sam imao i PM prepisku, pa će on reći da li smo se složili oko nekih stvari koje ću i javno ovde da iznesem) je da probate da održite pozitivan duh koji se ovde od početka razvio. Ako bolje pogledate, ni na jednom forumu (bilo koje tematike) se ljudi koji su bili suprotstavljenih mišljenja nisu tu i "izmirili", pa nećete ni vi. Ono što možete je da koristite resurse koji su vam stavljeni na raspolaganje i razmenite što više informacija (i svega ostalog) koje će vas što pre dovesti do diplome, bez obzira šta mislite o metodama koje "druga strana" koristi. Puškice, bubice, knjige, skripte, beskonačno sedenje ispred profesoskih kancelarija, konsultacije... ma sve je dozvoljeno (dok vas ne uhvate)  :D Usresredite se da ne lutate po faksu kao što sam ja svojevremeno u beskonačnoj potrazi za nekom minijaturnom informacijom koja mi je u tom trenutku značila sve za polaganje nekog ispita. E sad, neko voli da dobije skriptu, neko bi knjigu, neko mp3... ne pitajte šta bih ja... pdf, pa u ono što se i dalje zove telefon, a najmanje je to i - na ispit  ;) Hoću da kažem - metode su različite, cilj vam je isti. Tek posle diplome ćete da učite! Lagano, videćete svi...
Elem, hvala Francesko za youtube (meni je upućen, ko ne zna), ali su me zbunile malo reči... Mislim, jeste 21. vek i sve to, ali tamo je ljubavna tematika i opomena u tom kontekstu, pa... ne znam bre... Pre će biti da sada, sa aspekta radnog čoveka razmišljam više ovako:
http://www.youtube.com/watch?v=AyacAhCt_aQ
Pozdrav!

*

EKV

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1219 послато: јун 07, 2011, 11:23:53 пре подне »
Sta se desava sa ovim neispravnim prijavama kada nisi uplatio punu cenu ispita!?Platis ostatak i gde se predaje da uplatnica?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1220 послато: јун 07, 2011, 11:29:07 пре подне »
Pa valjda se predaje na salteru...

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1221 послато: јун 07, 2011, 11:47:24 пре подне »
Sta se desava sa ovim neispravnim prijavama kada nisi uplatio punu cenu ispita!?Platis ostatak i gde se predaje da uplatnica?

Predajte uplatnicu na salteru i napomenite da isprave prijavu, kako biste se nasli na spisku za ispit.

*

marija-mala

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1222 послато: јун 07, 2011, 11:52:18 пре подне »
Da li je za upis u trecu godinu na budzet potrebno 46 ili 48 bodova? Svi pricaju razlicito, a koja je informacija tacna?

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1223 послато: јун 07, 2011, 12:20:12 поподне »
Valjda je 48 zvanicno , a ovo ako popusti fakultet opet :)

*

sizika

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1224 послато: јун 07, 2011, 04:10:45 поподне »
jedno pitanje za starije kolege:kakav je prof Slavoljub Misic iz sociologije?ja kod njega imam polozen kolokvijum ali me zanima kakv je na ispitu posto se ispit polaze usmeno za razliku od kolokvijuma koji je bio pismeno...?unapred hvala... :)

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1225 послато: јун 07, 2011, 05:02:06 поподне »
Misic je ok, ja sam to odavno polagala ali koliko se secam ne cepidlaci mnogo, trazi sustinu i da se znaju neke bas osnovne stvari.Nadam se da sam bila od pomoci :)

*

sizika

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1226 послато: јун 07, 2011, 06:57:14 поподне »
Misic je ok, ja sam to odavno polagala ali koliko se secam ne cepidlaci mnogo, trazi sustinu i da se znaju neke bas osnovne stvari.Nadam se da sam bila od pomoci :)
hvala... :)
jos neki utisak?

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1227 послато: јун 07, 2011, 07:17:23 поподне »
ja sam polagala iz skripte i bez problema polozila. cak su na skriptu i 8 i 9 dobijali.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1228 послато: јун 07, 2011, 07:25:21 поподне »
Kod Misica je samo bitno da razumes to sto pricas, da li ces da ucis iz skripte ili iz knjige nebitno je...Ako naucis napamet, a on to uoci, onda malo zeza, hoce i da obori...
Bilo je slucajeva da su ucili iz knjige i dobili sest, a oni koji su ucili iz skripte dobili 9,10...Samo pricaj svojim recima i prolazis...

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Основне академске студије
« Одговор #1229 послато: јун 07, 2011, 11:09:04 поподне »
Slazem se sa Ivanom , i jos nesto da dodam.... Samo da ne budes bas medju prvih 10 koji polazu , zato sto te prve studente zeza pa zna i da obori.... valjda je u pocetku nervozan ..... inace je korektan ....