Основне академске студије

· 2393 · 658371
*

ivvuk

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #960 послато: новембар 16, 2010, 08:00:06 поподне »
Upisao sam fakultet po nastavnom planu iz 1997/98, i po tom planu apsolvirao (2002).Imam položenih 29 ispita (od 31 koliko ih je tada bilo po nastavnom planu+diplomski).Ono što me interesuje i ovom prilikom bih voleo da saznam jeste da li je meni ostalo još 2 ispita do okončanja fakulteta,ili...
Znam da se dosta toga promenilo,da su uvodile neke smerove,neke razlike.Ne bih voleo da položim još ta 2 ispita,a da me na evidenciji sačeka informacija da imam obavezu da položim još koji ispit,što bi nakon svih ovih godina bilo previše.Nadam se da neko zna o ovoj tematici nešto,pa bih voleo da saznam ovim putem...Pozdrav svim kolegama!!!

*

oprem

Одг: Основне академске студије
« Одговор #961 послато: новембар 16, 2010, 10:36:02 поподне »
od kad si ti apsolvirao promenilo se mnoooogo stvari. U najboljem slucaju, dozvolice ti da se provuces kao studenti koji sada studiraju "po starom programu" ali to znaci 34 ili 35 ispita do diplome(u zavisnosti od smera)

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #962 послато: новембар 17, 2010, 08:14:19 пре подне »
Upisao sam fakultet po nastavnom planu iz 1997/98, i po tom planu apsolvirao (2002).Imam položenih 29 ispita (od 31 koliko ih je tada bilo po nastavnom planu+diplomski).Ono što me interesuje i ovom prilikom bih voleo da saznam jeste da li je meni ostalo još 2 ispita do okončanja fakulteta,ili...
Znam da se dosta toga promenilo,da su uvodile neke smerove,neke razlike.Ne bih voleo da položim još ta 2 ispita,a da me na evidenciji sačeka informacija da imam obavezu da položim još koji ispit,što bi nakon svih ovih godina bilo previše.Nadam se da neko zna o ovoj tematici nešto,pa bih voleo da saznam ovim putem...Pozdrav svim kolegama!!!

Довољна су Вам само 2 испита до завршетка факултета, јер спадате у групу оних студената који су четврту годину студија по том наставном плану уписали до 2002/2003 и тиме нису у обавези да пређу на наставним план који је након тога уследио.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Основне академске студије
« Одговор #963 послато: новембар 17, 2010, 12:59:07 поподне »
Kada se prenose ispiti iz letnjeg semestra u narednu godinu, da li mogu da se polazu u zimskom semestru ili mora da se ceka junski rok?

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Основне академске студије
« Одговор #964 послато: новембар 17, 2010, 01:48:10 поподне »
Mozes da ih prijavis kad god ti zelis jer si ih vec odslusala i dobila potpise, tako da je nebitno iz kog su semestra ... ;D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Основне академске студије
« Одговор #965 послато: новембар 17, 2010, 02:12:43 поподне »
Ok, hvala :)

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Основне академске студије
« Одговор #966 послато: новембар 17, 2010, 02:13:13 поподне »
NEMA NA CEMU
 ;D ;D ;D

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: ENGLESKI 3
« Одговор #967 послато: новембар 21, 2010, 12:45:53 поподне »
jel cuo neko kad ce rezultati??? :)

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: ENGLESKI 3
« Одговор #968 послато: новембар 21, 2010, 03:17:37 поподне »
jel cuo neko kad ce rezultati??? :)
pomenula je neki ponedeljak, ali nisam lepo cula koji :D
bice brzo

*

Niki

  • *
  • Поруке: 24
Одг: ENGLESKI 3
« Одговор #969 послато: новембар 21, 2010, 03:31:35 поподне »
Za desetak dana...

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: ENGLESKI 3
« Одговор #970 послато: новембар 21, 2010, 05:40:03 поподне »
hvalaaaa!

*

Niki

  • *
  • Поруке: 24
Одг: ENGLESKI 3
« Одговор #971 послато: новембар 22, 2010, 08:07:21 пре подне »
Moooooliiiiim!  :)

*

Isnogood

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #972 послато: новембар 30, 2010, 05:22:33 поподне »
Iz koje knjige se uce berze, i koliko pitanja se sprema za kolokvijum?

*

johhny bravo

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #973 послато: новембар 30, 2010, 05:36:50 поподне »
Zanima me, ako biste bili ljubazni da mi kazete, da li ja mogu sa Ekonomskog fakulteta u Novom Sadu (smer evropska ekonomija i biznis) da se nakon ociscene svake od 3 godine (osnovne akademske studije traju 4 godine) prebacim bez razlike ispita na Ekonomski u Nis, na jedan od postojecih smerova,i zavrsim u Nisu tu 4.godinu i steknem njihovu diplomu?
Takodje, zanima me da li su svi izborni predmeti 4. godine navedeni u programskoj semi svakog smera u opticaju, tj. biramo izmedju svih na sajtu ponudjenih predmeta u sastavu svakog smera ili je izbor uzi a da to nije navedeno?
Srdacno,
johnny bravo.
« Последња измена: новембар 30, 2010, 05:39:58 поподне johhny bravo »

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Основне академске студије
« Одговор #974 послато: децембар 01, 2010, 03:22:23 пре подне »
Zanima me, ako biste bili ljubazni da mi kazete, da li ja mogu sa Ekonomskog fakulteta u Novom Sadu (smer evropska ekonomija i biznis) da se nakon ociscene svake od 3 godine (osnovne akademske studije traju 4 godine) prebacim bez razlike ispita na Ekonomski u Nis, na jedan od postojecih smerova,i zavrsim u Nisu tu 4.godinu i steknem njihovu diplomu?
Takodje, zanima me da li su svi izborni predmeti 4. godine navedeni u programskoj semi svakog smera u opticaju, tj. biramo izmedju svih na sajtu ponudjenih predmeta u sastavu svakog smera ili je izbor uzi a da to nije navedeno?
Srdacno,
johnny bravo.

Sto se tice ponuđenih izbornih predmeta - imas izborne u okviru svakog studijskog programa (smera)... Od datih biras cetiri i to je zvanicno... Sto se tice prvog dela pitanja, posalji poruku SQUIRREL - u preko opcije privatnih poruka pa cim se prijavi na forum primice obavestenje o tvojoj poslatoj poruci, ako ti je hitno, mada mislim da ce odgovoriti i ovako, prilicno su azurni po tom pitanju... SREĆNOOOOO  ;D ;D ;D ;D