Elektronsko poslovanje

· 7 · 4404
*

Vlaadaa

  • *
  • Поруке: 18
Elektronsko poslovanje
« послато: октобар 05, 2011, 02:14:26 поподне »
Nisam uspeo da nadjem ovu temu pa sam morao da otvorim novu, interesuje me sve o predmetu, o cemu se radi, koliko je tezak obiman predmet, jer se dvoumim izmedju njega i specijalnih bilansa i ekonomije kapitala finansiranje razvoja jedan od ta tri predmeta treba da izaberem ...???

*

nalim88

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Elektronsko poslovanje
« Одговор #1 послато: октобар 05, 2011, 07:25:06 поподне »
E-poslovanje je predmet veoma slican informatici, cak su i ispitna pitanja oba ova predmeta identicna, sto znaci da te na usmenom ispitu ocekuje isto ono kao i na usmenom iz informatike (5 pitanja), a knjiga ima oko 300str. Sto se tice prakticnog dela ispita, ucices sledece stvari: prvo uvod u Internet, e-mail itd., nakon toga radite MS Power Point (prezentacije), zatim se radi MS Accsess (baze podataka), i na kraju radite MS Publisher (web prezentacija). Da bi polozio moras da budes redovniji na vezbama, a predmet nije tezak i naucices mnogo korisnih stvari. Moj opsti utisak o predmetu je sledeci:  laksi je od informatike, a zajedno s njom znaces ceo MS OFFICE.
Pozdrav!

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Elektronsko poslovanje
« Одговор #2 послато: октобар 06, 2011, 10:40:25 пре подне »
Ispitna pitanja su ista kao i za informatiku, stvarno?Znaci ista je teorija?

*

nalim88

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Elektronsko poslovanje
« Одговор #3 послато: октобар 06, 2011, 11:30:38 пре подне »
Nisu sva pitanja ista, nego nekih 30-tak pitanja iz e-poslovanja su potpuno ista kao iz informatike.
A e-poslovanje ima ukupno 80. pitanja.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Elektronsko poslovanje
« Одговор #4 послато: октобар 06, 2011, 01:23:11 поподне »
A, dobro, to vec ima smisla, na trenutak se zbunih.Malo mi je bilo nelogicno da su knjige razlicite a pitanja su ista :D

*

Vlaadaa

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Elektronsko poslovanje
« Одговор #5 послато: октобар 06, 2011, 01:23:55 поподне »
Ok.Puno ste mi pomogli hvala svima.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Elektronsko poslovanje
« Одговор #6 послато: октобар 23, 2011, 03:43:06 поподне »
Ako neko ima ispitna pitanja iz elektronskog poslovanja u elektronskoj formi molila bih ga da mi ih posalje :)