Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta

· 18 · 12195
*

mara depp

  • *
  • Поруке: 7
Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« послато: мај 06, 2011, 06:54:55 поподне »
Zašto na sajtu Filozofskog fakulteta nikad nema relevantnih informacija za studente, redovno nema obaveštenja o rokovima za prijavu ispita, i drugim bitnim informacijama koje možemo da nađemo samo na oglasnim tablama, i evo sad vidim da nema ni rasporeda ispita po departmanima, osim za srpski jezik? Ne znam onda čemu i služi sajt. Da li neko zna kome možemo da se obratimo svi mi kojima smeta što se taj sajt ažurira na svakih 5 godina?

*

psihorot

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #1 послато: мај 12, 2011, 04:13:17 поподне »
A o informacijama za prijemni ispit da i ne Pricamo!!!
Nema ni slova.....
 ;D ;D

Takodje ne postoji ni cenovnik za studente.

Samo informacije o gostujucim predavanjima koja posecuje po pet, sest ljudi!
Ko su uopste ovi likovi koji ih drze?

Bas ih briga sto se redovna predavnja nedrze ni po rasporedu niuopste.. 

*

markoni90

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #2 послато: мај 13, 2011, 11:47:45 поподне »
Ta predavanja drze ugledni profesori, akademici, jednostavno ljudi od znanja! Tu svakako spada i prof. Mato Pizurica koji je, inace, jedan od autora novog pravopisa, i koji ce uskoro odrzati jedno takvo predavanje! Preporucio bih ti da posetis to predavanje jer ti je stvarno neophodno (pod tim mislim na: upotrebu velikog slova tamo gde ne treba da bude "...Pricamo!!!"; nedostaje zapeta nakon "Takodje"; pet-sest ljudi se pise sa crticom; ne drze - RAZDVOJENO (necu, nemam, nisam i nemoj su jedini glagoli koji se pisu sastavljeno sa negacijom ispred sebe)!!! ni uopste - razdvojeno). I jos nesto: ako stvarno zelis da upises ovaj fakultet, moraces da posecujes ovakva predavanja ili tribine, debate... A sto se azuriranja sajta tice, potpuno se slazem sa naslovom teme! SAJT JE KATASTROFA!

*

psihorot

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #3 послато: мај 14, 2011, 09:57:14 пре подне »
Izvinjavam se za pravopis.

Tema su informacije na sajtu kojih nema. U principu sam sajt je lep, jedino nema potrebnih informacija za studente i za one koji su potencijalni.

Treba pitati dekana ili jos bolje prodekana za nastavu...

*

markoni90

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #4 послато: мај 14, 2011, 11:16:05 поподне »
Ma nije stvar u tvom poznavanju pravopisa vec u tvom bahatom pristupu prema informacijama koje su za neke ljude stvarno relevantne! A sto se tice informacija za prijemni - bice uskoro! Uvek ih objave na vreme, a s obzirom da je prijemni tek oko 30.juna, a pripremna nastava nedelju ili dve pre toga, nema razloga za paniku! pozz

*

OiOiOi

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #5 послато: децембар 05, 2011, 08:23:21 поподне »
Baš sam butao po sajtu da nađem cene i ostalo što se tiče upisa. Nisam mnogo našao. I ono što sam našao, zbunilo me je :D

*

Clavis

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #6 послато: јануар 05, 2012, 05:08:26 пре подне »
Sajt FF je uvek bio totalno beskoristan, najbeskorisniji sajt celog Univerziteta...bitno je da se objavi napredovanje u zvanjima i jos neke informacije koje ne zanimaju nikoga ili zanimaju šačicu ljudi, a ispitni rokovi, raspored ispita, raspored predavanja, cenovnik...svašta..zar je to nekome bitno? OMG
Mislim, ako ne planiraju ozbiljno da se pozabave sajtom, mogu da ga ukinu ili samo da napisu: PUT POD NOGE PA PRED OGLASNU TABLU, SVAKI DAN! To sto sajt malo-malo pa nasminkaju i obuku mu novo odelo,  nikome nije od koristi. Bolje da izgleda kao cigansko padalište ali da sadrži relevantne i redovno ažurirane informacije.
« Последња измена: јануар 05, 2012, 05:15:08 пре подне Clavis »

*

li.moon.che

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #7 послато: јун 20, 2012, 10:42:35 пре подне »
Kao sto sam i sama videla, cenovnika na sajtu nema, strasno! Nikad nije ni bio informativnog karaktera za studente... Posto nisam duuuuugo bila u ljubavi sa faxom, a sad bi kao nesto pokusala opet, da dam 4 ispita koji su mi preostali na anglistici, zamolila bih da mi napise ko zna koliko kosta prijava ispita, da li se placa obnova apsolventskog staza... (koji je inace istekao jos 2008... :/  )

A,da, i jos ovo ako neko zna, do kada cu moci po starom programu da "polazem" ispite??
Hvala unapred onom ko mi odgovori!

*

Clavis

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #8 послато: октобар 02, 2012, 05:11:30 поподне »
Prilicno davno si pitala, pa pretpostavljam da si vec saznala. Studenata filozofskog ovde ni od korova, pa sam i ja prestao da svracam.

1500 dinara je prijava po ispitu nakon isteka apsolvenstkog staza. I obnova staza se ne placa, samo ta prijava.
Fakultet po starom programu moze da se zavrsi do kraja skolske 2013/2014.

*

vekoslava

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #9 послато: октобар 11, 2012, 02:33:40 поподне »
Hvala puno za informaciju do kada mi "stari" studenti imamo rok da zavrsimo. Kad sam pitala na salteru, receno mi je da potrazim u sluzbenom glasniku. Sve u svemu ni od sajta ni od sluzbe nema neke velike koristi, bitno da uzimaju pare.

*

hanna

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #10 послато: октобар 11, 2012, 02:53:12 поподне »
Ja sam cula da ce od novembarskog ispitnog roka cena po ispitu za 'stare' studente biti 3000 din  :o Da li neko zna nesto o tome?

*

Clavis

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #11 послато: октобар 11, 2012, 03:24:24 поподне »
Nisam čuo za tu informaciju. Ali me ništa ne čudi, čak i da bude više. Otkako se promenio dekan fakulteta, samo lupaju neke namete za sve i svašta. Do skoro se ni listić za prijavu nije plaćao, pa se sad plaća. Mnogo su alavi, ne znam samo za šta idu te pare, kad je još uvek vrhunac tehnologije na faxu zelena tabla i kreda. :roll:

*

hanna

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #12 послато: октобар 11, 2012, 03:37:10 поподне »
Mozda zbog pdv-a :)  ;)  ma, nisu normalni...eeej, ali kada sam videla da se placa listic nisam mogla da verujem..izvinjavam se zbog neakademskog izrazavanja i nepostovanja pravopisa haha ali ne mogu lepo da izrazim svoje emocije kad se pridrzavam svih pravila :D salu na stranu, bas me zanima ovo za novu cenu ispita, ne znam da li se ta informacija uopste moze dobiti od sluzbe posto mnoge i ne mogu za koje su nadlezni  >:(

*

Clavis

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #13 послато: октобар 11, 2012, 03:49:28 поподне »
Mozda zbog pdv-a :)  ;)  ma, nisu normalni...eeej, ali kada sam videla da se placa listic nisam mogla da verujem..izvinjavam se zbog neakademskog izrazavanja i nepostovanja pravopisa haha ali ne mogu lepo da izrazim svoje emocije kad se pridrzavam svih pravila :D salu na stranu, bas me zanima ovo za novu cenu ispita, ne znam da li se ta informacija uopste moze dobiti od sluzbe posto mnoge i ne mogu za koje su nadlezni  >:(


I ja sam se krstio za listić. Ako im je skupo štampanje, ne znam zašto listić mora biti tako fensy i na kartonu. Evo ja ću  im stampam, po recimo 6 komada na jednom listu A4, sa jednim tonerom od 1200 dinara mogu da odštampam negde 20.000 listića.
Inače što se tiče studentske službe, ja sa gospođom koja radi na mojoj grupi nemam problema. Jeste da je malo usporena, ali ti sve objasni kako gde i šta.

*

hanna

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Beskorisni sajt Filozofskog fakulteta
« Одговор #14 послато: октобар 11, 2012, 04:19:31 поподне »
pa ne znam, nekad zavisi i od raspolozenja, a inace desilo mi se vise puta da nemaju odgovor na neko pitanje, veruj mi, dug mi je staz na faxu, svasta sam prezivela  8) a sto se kartoncica za prijavu tice, oni su uvek bili tako 'fancy' pa su bili dz, nije bitno, 10 din, nije neka kinta, ma nije nikakva kinta, nego princip je bitan, a to je izbijanje para iz dzepova studenata na sve moguce nacine  :(