Факултети > Природно - математички факултет

Основне академске студије - Биологија

<< < (2/3) > >>

Vanjabiology88:
Poslovi koje student može obavljati završetkom osnovnog studijskog programa tj zavrsetkom 3 godine osnovnih studija:

    * Tehnički poslovi u istraživanjima iz oblasti biologije
    * Tehnički i stručni poslovi u biološkim, biohemijskim i biomedicinskim laboratorijama
    * Stručni poslovi u zaštićenim prirodnim dobrima
    * Konzervatorski poslovi u naučnim biološkim zbirkama i muzejima
    * Preparatorski poslovi


Poslovi koje student može obavljati završetkom diplomskog studijskog programa tj zavrsetkom jos 2 godine diplomskih akademskih studija sto zajedno sa osnovnim cini 5 godina:

    * Naučno-istraživački i stručni poslovi u istraživanjima iz oblasti biologije
    * Naučno-istraživački i stručni poslovi u biološkim, biohemijskim i biomedicinskim laboratorijama
    * Poslovi nastavnika u osnovnim i srednjim školama
    * Poslovi predavača na strukovnim studijama na fakultetima
    * Poslovi asistenta na fakultetima i u naučno-istraživačkim institucijama
    * Poslovi naučno-istraživačkih saradnika u industrijskim postrojenjima
    * Naučni poslovi u različitim sferama društvenog života u kojima je neophodna primena znanja iz oblasti biologije (ministarstva, opštine i sl.)

Nadam se da sam pomogao i tebi i drugima.Sad ti samo ostaje da se odlucis sta ces.

nikola090:
heheheeh!!!
hvala hvala!!! stvarno zvuci primamljivo!!! mislim da bi sve doslo u obzir osim profesora!!! jer su ima plate extra male... heheeh mada ima tu i dbrih stvari, ima cak 4 dobre stvari a to su jun, jul, avgust i januar!!! :-DDDDDDD

maja_mishic:
Hocu da znam koi dokumenti su potrebni za upisavanje na smer-Biologija za studenta iz Makedonije, koliko je skolarina za stranih studenta i dali je potrebno srpsko drzavjanstvo?

utopija:
Imam jednu nedoumicu...  ako je neko upisao fakultet 1998. godine, dao prvu godinu i tri ispita iz druge i onda batalio fax...pa sad hoce da nastavi...bio je na budzetu... Koliko se i da li se placa nastavak studija i da li se prelazi na samofinansiranje...da li moze sad u junu da se prijavi ispit... I tako to :) 

maja_mishic:
ja jos nisam ni zavrsila srednju skolu...4godinu sam i zelim da se upisem na pmf-bioligiju...iz Makedonije sam i
zato pitam koliko je skolarina i koji dokumenti su potrebni za upis...ko zna nek mi odgovori...hvala unapred

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију