Факултети > Природно - математички факултет

Основне академске студије - Биологија

<< < (3/3)

Aurora:

--- Цитат: utopija  март 23, 2009, 12:16:22 пре подне ---Imam jednu nedoumicu...  ako je neko upisao fakultet 1998. godine, dao prvu godinu i tri ispita iz druge i onda batalio fax...pa sad hoce da nastavi...bio je na budzetu... Koliko se i da li se placa nastavak studija i da li se prelazi na samofinansiranje...da li moze sad u junu da se prijavi ispit... I tako to :) 

--- Крај цитата ---

Ako si upisao drugu godinu studija, mislim da ce biti tesko da nastavis studije po tom planu i programu po kojem si zapoceo studije, jer trenutno po starim nastavnim programima na fakultetu imamo samo trecu i cetvrtu godinu, pa je, po meni, jedino resenje za tebe da se prebacis na studiranje po novim studijskim programima. No, najtacnije informacije mozes dobiti direktno od studentske sluzbe fakulteta na broj 533-015 lokal 25, ili dolaskom direktno na fakultet.

Pozdrav!

Aurora:

--- Цитат: maja_mishic  март 23, 2009, 09:44:37 пре подне ---ja jos nisam ni zavrsila srednju skolu...4godinu sam i zelim da se upisem na pmf-bioligiju...iz Makedonije sam i
zato pitam koliko je skolarina i koji dokumenti su potrebni za upis...ko zna nek mi odgovori...hvala unapred

--- Крај цитата ---

Cena skolarine za strane studente je $1650, na svim odsecima naseg fakulteta.

maja_mishic:
A to sto imam  srpsko drzavjanstvo? Koliko je skolarina za vasi studenti?

Aurora:

--- Цитат: maja_mishic  март 23, 2009, 12:11:47 поподне ---A to sto imam  srpsko drzavjanstvo? Koliko je skolarina za vasi studenti?

--- Крај цитата ---
Skolarina za nase studente je 69.000 dinara

utopija:

--- Цитат: Aurora  март 23, 2009, 11:34:12 пре подне ---
--- Цитат: utopija  март 23, 2009, 12:16:22 пре подне ---Imam jednu nedoumicu...  ako je neko upisao fakultet 1998. godine, dao prvu godinu i tri ispita iz druge i onda batalio fax...pa sad hoce da nastavi...bio je na budzetu... Koliko se i da li se placa nastavak studija i da li se prelazi na samofinansiranje...da li moze sad u junu da se prijavi ispit... I tako to :) 

--- Крај цитата ---

Ako si upisao drugu godinu studija, mislim da ce biti tesko da nastavis studije po tom planu i programu po kojem si zapoceo studije, jer trenutno po starim nastavnim programima na fakultetu imamo samo trecu i cetvrtu godinu, pa je, po meni, jedino resenje za tebe da se prebacis na studiranje po novim studijskim programima. No, najtacnije informacije mozes dobiti direktno od studentske sluzbe fakulteta na broj 533-015 lokal 25, ili dolaskom direktno na fakultet.

Pozdrav!

--- Крај цитата ---

OK... Hvala puno!!!

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију