Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 401291
*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #75 послато: октобар 08, 2011, 09:11:21 пре подне »
mislim da nece da ti vrate te pare za ranije ispite

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #76 послато: октобар 08, 2011, 02:00:11 поподне »
pa ne trazim ja pare na ruke,vec da to bude za placanje ispita koje cu od sada prijavljivati kao samofin...cula sam da svaki student ima kao evidenciju o uplatama...

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #77 послато: октобар 08, 2011, 03:42:29 поподне »
Da postoji ta evidencija,ali ne znam koliko ce ti pomoci da ne placas sad ispite.....

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #78 послато: октобар 10, 2011, 10:28:38 пре подне »
Da li samofinansirajuci studenti koji su obnovili prvu godinu imaju mogucnost prelaska na budzet u drugoj godini ako ostvare potreban broj bodova?

Ukoliko ste u skolskoj 2010/2011 oostvarili 46 i vise ESPB, imate pravo. Podnesite molbu prilikom upisa, da se razmotri vas slucaj.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #79 послато: октобар 10, 2011, 10:29:15 пре подне »
pitanje za squirrel-a: da li postoji mogucnos prebacivanja iz nisa u visokoskolsku jedinicu fakulteta u medvedji?


Nisam siguran, najbolje bi bilo da proveris kod prodekana za nastavu.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #80 послато: октобар 10, 2011, 10:30:10 пре подне »
Jel moguce da se obnovi godina i ako se uhvati uslov da se doplati obnova kao skolarina kad prodje oktobar 2 ?

Nije moguce, takve mogucnosti su ukinute.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #81 послато: октобар 10, 2011, 10:33:44 пре подне »
squirrel ajd me informisi jos malo...ovako,bila sam na budzetu u prvoj i drugoj godini sad prelazim na samofinansiranje po sistemu 'uci i placaj dupe lenjo'! A kako sam imala ispite koje sam nakon trece PRIJAVE placala u vandrednim rokovima po 1000 din,i moguce da je bilo dosta prijava i da sam bespotrebno placala,postoji li neka evidencija u sistemu o tome?kao 'racun' studenta? Pa da te pare sada kada budem na samofinansiranju iskoristim za predstojecu lavinu ispita :D Help me! Tnx

Nisam siguran da je takav povracaj novca moguc. Najbolje bi bilo da proveris sa prodekanom za finansije.
« Последња измена: октобар 10, 2011, 10:36:01 пре подне squirrel »

*

nela

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #82 послато: октобар 21, 2011, 11:26:38 пре подне »
Da li mogu da obnovim godinu u ponedeljak? Uplatila sam sve sto je trebalo, ali necu stici da odnesem dokumentaciju na salter.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #83 послато: октобар 22, 2011, 08:58:35 пре подне »
Mislim da ce na salteru imati razumevanja.  :)

*

sizika

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #84 послато: октобар 22, 2011, 05:42:52 поподне »
Mislim da ce na salteru imati razumevanja.  :)
da li postoji mogucnost da se naknadno upisem?

*

Bobb

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #85 послато: октобар 24, 2011, 01:30:06 поподне »
Ja imam jos pola ispita do kraja,e sad zanima me,hocu da upisem kad ovo zavrsim drugi smer(jos jedan),da li mi se epriznaju ispiti koje sam polozio na zavrsenom smeru i kakva je procedura oko toga.
Jer zavrsavam reviziju,a hocu da zavrsim i turizam!?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #86 послато: октобар 25, 2011, 07:18:08 пре подне »
Ja imam jos pola ispita do kraja,e sad zanima me,hocu da upisem kad ovo zavrsim drugi smer(jos jedan),da li mi se epriznaju ispiti koje sam polozio na zavrsenom smeru i kakva je procedura oko toga.
Jer zavrsavam reviziju,a hocu da zavrsim i turizam!?

Takvih zahteva jos nismo imali. Najbolje, proveri sa prodekanom za nastavu, Igorom Mladenovicem na 528-603. Moj ti je predlog da upises Menadzment u turizmu na master studijama i tako dobijes diplomu viseg ranga.

*

nikolaa

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #87 послато: октобар 25, 2011, 08:56:27 пре подне »
interesuje me da li je isina da su studentima koji su upisali fakultet 07-08 smanjili skolarinu sa 38 000 na 20 000?  (samof)
 i ako je istina sta ja treba da radim sad,jer sam sklopio ugovor da cu da dam 38 000?

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #88 послато: октобар 25, 2011, 09:14:54 пре подне »
tacno je, ali to vazi samo za apsolvente, a ako je to tvoj slucaj obrati se evidenciji

*

Bobb

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #89 послато: октобар 25, 2011, 03:48:23 поподне »
Ja imam jos pola ispita do kraja,e sad zanima me,hocu da upisem kad ovo zavrsim drugi smer(jos jedan),da li mi se epriznaju ispiti koje sam polozio na zavrsenom smeru i kakva je procedura oko toga.
Jer zavrsavam reviziju,a hocu da zavrsim i turizam!?

Takvih zahteva jos nismo imali. Najbolje, proveri sa prodekanom za nastavu, Igorom Mladenovicem na 528-603. Moj ti je predlog da upises Menadzment u turizmu na master studijama i tako dobijes diplomu viseg ranga.
Da ali necu stici za master,pa rekoh mozda mogu i ovako,a sledece godine da upisem master reviziju!
Bas sam prvi,ne mogu da verujem na ostalim fakultetima to je bas cest slucaj!
Hvala :)