MEO - stari program

· 21 · 11535
*

vekilence

  • *
  • Поруке: 26
Одг: MEO - stari program
« Одговор #15 послато: новембар 11, 2010, 01:48:45 поподне »
Jaoo Morticia HVALA TI PUNO !!! Sad mogu na miru da učim ovaj razvoj.

Vidim za marketing kažeš da te smara, odakle učiš?
Ja imam knjigu ali imami  skriptu - zapravo to su puškice pravljene za prepisivanje :) , sažete po starim pitanjima. Dosta se poklapa sa novim pitanjima, ima nešto što naravno treba da se doda iz knjige ali ne mnogo.

*

ivka

  • *
  • Поруке: 3
Одг: MEO - stari program
« Одговор #16 послато: новембар 24, 2010, 06:47:28 поподне »
Zanima me da li ce u decembarskom roku postojati dva termina za polaganje ispita? Jos nesto, kakva su iskustva, koliko traze onima koji polazu ceo ispit? Polazem ceo ispit pa mi nije bas svejedno ako bude ispit na pocetku roka, ipak neko mora da stigne da nauci i obnovi 200 pitanja :)

*

Ivahad

  • *
  • Поруке: 11
Одг: MEO - stari program
« Одговор #17 послато: новембар 26, 2010, 01:45:29 поподне »
Profesor je valjda septembra rekao da vise nece moci da se polaze i na pocetku i na kraju roka, zbog nedostatka prostora. Sem u onim ispitnim rokovima u kojima nema predavanja. Tako da ne racunamo na odlaganje. I mene interesuju iskustva sa ispita. Hajde ako je neko raspolozen nek podeli sa nama neupucenima.

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: MEO - stari program
« Одговор #18 послато: новембар 26, 2010, 04:08:35 поподне »
Ja sam polagala u junu a i pre toga sam izlazila nekoliko puta, i totalno su mi pozitivni utisci. S tim sto mi se cini da od vas "po starom" malo vise traze,sto je i logicno jer je vama na 4.godini a nama na 2. Mozda je asistent malo bolji,ali samo malo :) Traze da se razume, tako da su svi primeri dobro dosli, dok definicije i sl. manje-vise, ne mora od reci do reci. Imam utisak da i ne mare mnogo sto nemas kolokvijum, naravno,mnogo bolje prolaze oni koji imaju. Ja nisam imala i zato mi je i tesko padalo da ga naucim i dugo sam ga odlagala,ali je na kraju sve dobro proslo i to sam ga sa nekiih beleski i iz skripti spremala,znaci nista detaljno. To je to valjda...

*

Ivahad

  • *
  • Поруке: 11
Одг: MEO - stari program
« Одговор #19 послато: новембар 26, 2010, 10:28:56 поподне »
Hvala puno Natasa. ;D

*

kusalovladimir

  • *
  • Поруке: 1
Одг: MEO - stari program
« Одговор #20 послато: септембар 17, 2013, 06:30:29 поподне »
Da li neko poseduje skriptu za svih 200 pitanja za MEO? Meni je Meo bio u četvrtoj godini.
Hvala unapred.
P.S. Pošaljite mi je ako imate na email.   kusalovladimir@gmail.com
« Последња измена: септембар 17, 2013, 06:33:16 поподне kusalovladimir »