marketing

· 143 · 46832
*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: marketing
« Одговор #30 послато: новембар 11, 2010, 01:14:57 поподне »
Po kom principu radimo pismeni kolokvijum,jel pišemo cela pitanja ili da učimo samo najosnovnije iz svakog pitanja?
I ako bi bio ljubazan neko ko je radio studiju slučaja da nam kaže na koliko strana se radi i za koliko može da e napiše vremenski.
Srdačno se zahvaljujem.
radi se pismeno, 1o-ak pitanja iz malog mozga verovatno ;)

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: marketing
« Одговор #31 послато: новембар 11, 2010, 01:16:43 поподне »
Trgovinski je 20-og Novembra a marketing 24-og, jel zna neko kad je Teorija privrednog razvoja
e, trgovinski jeste 20-og, danas je cuzovic na predavanju rekao, a marketing je 25og.
jos da saznam kad je razvoj! zna li neko?

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: marketing
« Одговор #32 послато: новембар 11, 2010, 01:19:48 поподне »
ZA TRGOVINSKI JE PROF REKO DA JE  TAD, ZA TO SAM SIGURAN. ZA MARKETING MI NEKO REKO A I LOGICNO JE DA JE TAD ZATO STO TOG DANA IMAMO PREDAVANJA I VEZBE...MOJ TI JJE PREDLOG DA SPREMAS SAMO MARKETING I RAZVOJ ZATO STO TRGOVINSKI MOZES DA POLAZES IZ DELOVA, MENI JEMNOGO DA SPREMIM 3 KOLOKVIJUMA :)
najverovatnije ni ja necu da izlazim na trgovinu, cini mi se da je lagana nauka ;)
sela sam da ucim marketing... uopste mi se ne svidja! samo se ponavlja iz lekcije u lekciju, a i sve je poznato iz drugih ispita, samo sto mora svako da ga definise i sroci na svoj nacin... tako da cu to da spremam, jer je dosadno mnogo :)
cuo li si kad je razvoj slucajno?
je l' ces i ti ta dva da ucis?

*

rados

  • *
  • Поруке: 34
Одг: marketing
« Одговор #33 послато: новембар 11, 2010, 02:26:26 поподне »
Po kom principu radimo pismeni kolokvijum,jel pišemo cela pitanja ili da učimo samo najosnovnije iz svakog pitanja?
I ako bi bio ljubazan neko ko je radio studiju slučaja da nam kaže na koliko strana se radi i za koliko može da e napiše vremenski.
Srdačno se zahvaljujem.
radi se pismeno, 1o-ak pitanja iz malog mozga verovatno ;)
Mislim da se radi 20 pitanja,a ne 10.Studiju slucaja sam predao danas i prihvacena je.Moze da se uradi za jedan dan.Broj strana je kao za seminarski,samo je lakse!

*

Esma

  • *
  • Поруке: 21
Одг: marketing
« Одговор #34 послато: новембар 11, 2010, 04:10:39 поподне »
Hvala Morticia i Hvala Radosu na brzim odgovorima. Neću više da vas davim samo još jednu nedoumicu da rešim. Ja koliko znam studija slučaja može da se radi i posle kolokvijuma samo da mi neko to potvrdi da ne spremam bezveze marketing ako ne mogu da izađem na test bez studije. hvala

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: marketing
« Одговор #35 послато: новембар 11, 2010, 05:24:39 поподне »
@ Morticia  Daa spremam samo marketing i razzvoj....jel si radila studiju slucaja i jel moze jos to  da se uzme da se radi???/

*

rados

  • *
  • Поруке: 34
Одг: marketing
« Одговор #36 послато: новембар 11, 2010, 06:10:35 поподне »
@ Morticia  Daa spremam samo marketing i razzvoj....jel si radila studiju slucaja i jel moze jos to  da se uzme da se radi???/
Studiju slucaja mozes sam izabrati sa spiska tema.Nema potrebe da se prijavljuje izabrana tema.Uradis i predas.Bitno je da se uradi do prikupljanja potpisa od profesora za overu semestra.

*

Nevena

  • *
  • Поруке: 56
Одг: marketing
« Одговор #37 послато: новембар 11, 2010, 06:17:08 поподне »
Kolege, kako da dodjem do tema za studiju slucaja?

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: marketing
« Одговор #38 послато: новембар 11, 2010, 06:39:40 поподне »
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0910_mark.pdf
Pogledaj do kraja, prvo su ispitna pitanja. :)

*

Nevena

  • *
  • Поруке: 56
Одг: marketing
« Одговор #39 послато: новембар 11, 2010, 07:06:18 поподне »
Hvala puno!!! ;D ;D

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: marketing
« Одговор #40 послато: новембар 11, 2010, 10:22:04 поподне »
daj okacite primer neke studije slucaja

*

vekilence

  • *
  • Поруке: 26
Одг: marketing
« Одговор #41 послато: новембар 12, 2010, 12:41:26 поподне »
MEni nije jasno. Da li ja po starom progaramu mogu da izađem na kolokvijum bez te studije slučaja?
:/

*

Jasna

  • *
  • Поруке: 27
Одг: marketing
« Одговор #42 послато: новембар 12, 2010, 02:38:41 поподне »
interesuje me za razvoj, prof je rekao da je nesto izbaceno i da ne moramo da ucimo odnosno da ucimo kao bolonjci ali danas Igor nije bio na fax-u pa nisam saznala sta to ne mora da se uci, ako neko zna mogao bi da napise  unapred hvala

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: marketing
« Одговор #43 послато: новембар 12, 2010, 11:17:46 поподне »
@Jasna Ja znam da se uce prve 5 glave, sad sta u to spada pojima nemam :) Mene vise brine sto je kolokvijum 22 odma dan posle slave :(

*

Jasna

  • *
  • Поруке: 27
Одг: marketing
« Одговор #44 послато: новембар 13, 2010, 07:00:34 поподне »
Ako neko ima pitanja koja su bila na testu iz marketinga ranijih godina neka mi posalje na mail jasnav85@gmail.com ili neka mi napise samo par pitanja na forumu, unapred se zahvaljujem :)