VREME RUCKA

· 6 · 5859
*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
VREME RUCKA
« послато: октобар 18, 2010, 10:31:46 поподне »
Ljudi ne znam dal se slazete samnom ali je sramotno sto III godina uglavnom ima predavanja za vreme rucka. Ja mislim da tu treba da dodje do nekih promena. Mislim predavanja ko zna kad ce nam poceti ali ovaj trenutacni raspored se nikome ne svidja.
« Последња измена: октобар 18, 2010, 10:34:07 поподне John Doe »

*

Изаберите корисничко име:

Одг: VREME RUCKA
« Одговор #1 послато: октобар 18, 2010, 10:50:28 поподне »
U potpunosti se slazem se sa ovom primedbom. Takodje mislim da predavanja iz gimnastike treba da se spoje, a ne da budu iz 3 dela i to u vreme dorucka. Takodje mislim da bi mi studenti trebali da na neki nacin na primer glasanjem odredjujemo kada ce biti predavanja i vezbe. Tako bi velika vecina bila zadovoljna terminima vezbi i predavanja i samim tim bi mogli da doruckuju i rucaju u terminima predvidjenim za to. sporCki pozdrav
« Последња измена: октобар 18, 2010, 11:04:28 поподне Изаберите корисничко име: »

*

crni nindza

  • *
  • Поруке: 17
Одг: VREME RUCKA
« Одговор #2 послато: октобар 19, 2010, 01:52:21 поподне »
Mislim da PLES za 5 i 6 grupu ne moze da se odrzava SUBOTOM. To vecini ne odgovara, to treba promeniti...
Subotom necemo predavanja i vezbe. Ajde jos i nedeljom da imamo nesto na faksu, nema smisla.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: VREME RUCKA
« Одговор #3 послато: октобар 19, 2010, 09:53:10 поподне »
Ma ja mislim da ne trebamo da se sekiramo ma i u nedelju bi bilo dobro da nam uglave koji cas cisto onako radi reda samo nikako da krenemo na taj fakultet sve neke proslave, sastanci. Valjda ce malo vremena izdvojiti i za nas.
« Последња измена: октобар 19, 2010, 10:01:17 поподне John Doe »

*

Изаберите корисничко име:

Одг: VREME RUCKA
« Одговор #4 послато: октобар 31, 2010, 05:26:56 поподне »
takodje jedan zanimljiv predlog! Da za aktivnosti u prirodi imamo neku vrstu prezivljavanja kao SURVIVOR. Znaci bace nas na neku planinu dve nedelje, daju nam nesto osnovno, Zveki organizuje takmicenja za nagrade svaki dan. Mislim da bi to bio pun pogodak

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: VREME RUCKA
« Одговор #5 послато: новембар 01, 2010, 12:30:18 пре подне »
E vidite kolega ja bi se slozio sa vasom idejom. Nema dzabe bacanja para a  da  naprimer sto bolje se odrade zadaci i na koji nacin tolko bodova kao kolokvijumi.